14374
Foci VB 2010
  • Grenzjager
    #705
    rendelésre vmi link, elérhetőség?
    köszi
  • kaposi1
    #704
    Most rendeltem innen pólókat különféle Vb logókkal!!
    Nagyon jól néznek ki!
  • Dean Winchester
    #703
    én se láttam a képet :D de most igen.
    fasza xD
  • kaposi1
    #702
    Nálam látszódik!
    De akkor itt van direktből feltöltve!
  • Fabio Capello
    #701
    hóban fagyban, szélviharban, trópusi hőségben :]
  • dave9004
    #700
    árvízben is?
  • Fabio Capello
    #699
    gondolom margitszigeten lesz heineken móka :]
  • dave9004
    #698
    kivetítők hol lesznek pesten lehet tudni már vmit?
  • balintsanyi
    #697
    Torghellét én már rég otthagytam volna vhol. hány piroslapja van annak az embernek? Én eddig mást nem láttam belöle, csak, hogy rohangál, felrúg valakit, és ugy káromkodik, hogy a tévében is lehet hallani pedig ugye a közönség hangja elnyomná meg lejjebb is van véve, hogy halljuk a kommentátort... De a torghelle ba*megolása az tisztán és érthetően hallatszik. Az urbán flóri volt még ilyen szerintem. Nem úgy a gera, az óllókirály :)
  • dave9004
    #696
    azt nem tudom mit szeretnek benne annyira a szurkolók
  • ProGabe #695
    néccáznyégy
  • CaptainJack
    #694
    Az a baj, hogy szarkasztikusan hangzik ez a szöveg, de sajnos igaz :( Torghelle-t szerintem már régóta ki kellett volna tenni a csapatból, ha kijutottunk volna a vb-re akkor otthagytam volna hogy futkározzon a rezervátumban , mert a futás megy neki, csak a helyezkedés meg a labdakezelés nem :D
  • kaposi1
    #693
  • bakkerman
    #692
    jah,megnyerik a VB legtöbb gólt kapó csapata díjat,plusz a legjobb,gólt nem lövő csatár díját,Torhelle "Air" Sándor személyében,aki ezután ajánlatot kap a német regional liga 12. csapatától,jó lesz padmelegitőnek,így megspórolják a fütő berendezést
  • LasDen #691
    VB dalok
  • ProGabe #690
    a helyükre pedig a magyar válogatottat kérik fel, akik annyira meglepődnek, hogy megnyerik a vb-t
  • karajjj
    #689
    pont ezt akartam írni :D
  • kaposi1
    #688
    Javasolnám nekik a mi kis válogatottunkat ha biztos sikerélményre vágynak!
    Tuti a három pont!
  • LasDen #687
    kikapnak megin azt seppukut követnek el és nem lesz japán csapat a vb-n :D
  • Dean Winchester
    #686
    Vb 2010: Japán önbizalom-növelő sikert aratna, még egy meccset szervez

    A japán labdarúgó-válogatott szakmai vezetősége arra kérte a szövetséget, hogy szervezzen még egy felkészülési mérkőzést a pocsék formában levő és önbizalomhiánnyal küszködő csapatnak a dél-afrikai világbajnokság előtt.

    „Még egy gyakorlómeccset szeretnénk válogatott csapat ellen, ha ez nem jön létre, keresünk egy dél-afrikai klubcsapatot” – nyilatkozta Okada Takesi szövetségi kapitány.

    A japánokkal tizenkét év után fordult elő az a szégyen, hogy négy egymás utáni válogatott mérkőzésen vereséget szenvedtek.

    Japán Angola, Mozambik, Zimbabwe, Botswana, Namíbia, Zambia vagy Madagaszkár ellen játszhat.

  • Dean Winchester
    #685
    thx
    8at találtam ami szóra akarom mondani szemre érdemes :D
    (finn,mexikó,usa,albiroja
    uruguay,usa,olasz,north korea )
  • bakkerman
    #684
    xdd
  • WuFraZselic
    #683
    szerinted azt a sérülése után készítették? :D hónapokkal ezelőtt leszerződtek ezekkel a személyekkel :D
  • karajjj
    #682
    biztos, hogy sérült, csak kérdés, hogy mikorra épül fel
  • limperatore
    #681
    lehet robben is lesérült
  • zotja
    #680
    szurkolói zászlók Foci Vb2010+jó csajokkal ;)
  • banok
    #679
    Zöld Pardonról hallottam, hogy ott lesz.
  • vmvr
    #678
    nem tudjátok, hogy idén lesz-e valahol nagykivetítő bp-n? olyasmi, mint 2006-ban a millenárison.
  • bakkerman
    #677
    az Eurosport pedig a VB-re tervezett beszélgetős interjúvolós esélylatolgatós műsorát már vele,Wengerrel,Leboeufel,Kluiverttel reklámozzák...
  • hedonist
    #676
    Na mondom én,h Didier nem normális, ő legyőzhetetlen:D pont nem egy sárga fog vele kiszúrni:D
  • Dean Winchester
    #675
    természetesen Drogbáról van szó ...
  • hedonist
    #674
    John Obi "pár gól kell" Mikel térdoperáción esett át ésmég úgy érzi nem teljes az állapota és megkérte a vezetőséget,h tegyék ki, mert nem akarja kockáztatni a karrierjét.. dejó! ennek örülök, mert legalább augusztusra 100%os lehet.
  • Dean Winchester
    #673

    A legfrissebb hírek szerint a támadó úgy döntött, a könyöke közelében eltört singcsontját műtsék meg minél hamarabb, mert ő mégis játszani akar a világbajnokságon. A játékos úgy számol, tíz napon belül pályára léphet, így ott lehet csapata első, június 15-i meccsén a portugálok ellen.

  • LasDen #672
    Joh-Obi "Semmi nem kell" Mikel sem fog játszani a vb-n....

    Ancelotti így akrja esélyesebbé tenni az olasz váogatottat :D
  • ProGabe #671
    rengeteg újságban van ilyen. sporttól a keresztrejtvényeseken, férfimagazinokon át az egyszerű tv-műsorújságokig

    neten vannak excel táblázatok. pl ITT, vagy ITT (ebben van magyar nyelv)

    ilyenekből a nemzetisport-nak voltak nagyon jó táblázatai. minden helyszín, minden játékos benne volt

    ha csak nyomtatható kép kell, akkor KATT
  • csrolli
    #670
    Üdv
    Ilyen vagy ehhez hasonló táblázatot keresek, valaki tud segíteni??


    - szerk. -
  • ProGabe #669
  • bakkerman
    #668
    szegény Pirlo...akkor így csak 1 meccset kap a VB-n...
    [gonoszkodik]
  • hedonist
    #667
    anyjukat.. leszedték a vidit.
  • karajjj
    #666
    A Tuttosport információi szerint Andrea Pirlo kihagyta az olasz válogatott mai edzését, és bár vádlisérülése ellenére elutazhat a dél-afrikai vb-re, vélhetően hazája válogatottjának első két csoportmeccsét kénytelen lesz kihagyni.