14374
Foci VB 2010
  • IXEMGabeo
    #865
    ne is mond anno mennyit bosszankodtam 2000 környékén amikor a 90. perc után nyerték meg a meccseiket...
  • IXEMGabeo
    #864
    bocsi nem bírtam kihagyni:) kíváncsi voltam mit reagálsz:P
  • WuFraZselic
    #863
    több esélyt látok rá, mint hogy csoportelsők legyenek :D
  • arsnl
    #862
    Most arról nem tehetnek, h a bíró vak volt.. De sajna úgyis leégnek ezzel a pöcs Domenech-kel... Vamos Mexicooo!
  • karajjj
    #861
    ejnye-bejnye... :D
    attól még esélyesek
  • csocso14
    #860
    Hajrá Magyarok és mindent bele Mexico :D
  • SLICK
    #859
    álmodj királylány
  • kaposi1
    #858
    Szerintem a nézők nem felejtették el nekik hogy jutottak ki!
    Idáig se voltak a szívem csücske de ami történ az számomra elfogadhatatlan.
    Így nem szabadna kvalifikálni egy országnak.
  • Grenzjager
    #857
  • Breki33
    #856
  • Breki33
    #855
    sejtettem hogy ebbe is belekötés lesz ...

  • IXEMGabeo
    #854
    remélem csoportutolsók lesznek...
  • karajjj
    #853
    azért a téma meg a fórum között van egy kis különbség :D
  • Breki33
    #852
    Erről a fórumról ....:P

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1111128097&no=66536

  • SLICK
    #851
    VIVA LA FRANCE!!!!!!!! ^^
  • karajjj
    #850
    ja és egyébként nem tudom milyen másik fórumról beszélsz, csak sg-n láttalak még eddig, magyar tesztet pedig csak az origón olvastam, amit az MTK játékosokkal csináltak
  • karajjj
    #849
    hát persze, hogy nem volt semmi
  • Breki33
    #848
    Arra gondoltam amit a másik fórumon kilinkeltem.

    Semmi személyeskedés nem volt, csak arra utaltam, hogy nem ismered el ha vmiben tévedsz.

    Magyar focit kijelentetted, hogy jó láttuk mennyire
  • karajjj
    #847
    ha az origósra gondolsz, azt olvastam, és igen, mea culpa nem olvastam el minden fellelhető cikket róla, mert csak a kapusokról szólókkal találkoztam, de hogy jön ide a személyeskedés?
  • LasDen #846
    repül a pontos labda...:D
  • Breki33
    #845
    nem én azt akarom megmagyarázni, hogy amit állítottál nem teljesen úgy van

    állításod szerint csak a kapusok panaszkodnak, mint kiderült ez nagyon nincs így

    de persze teszerinted a magyar foci is jó :-)

    Egyébként ajánlom olvasd már el az itthoni tesztet ahol magyar játékosokkal direkt kipróbálták, hogy igazak-e ezek a vélemények.
  • 5w0rdf15h
    #844
    kösz :D

    még az előző VB-re csinálta Mono :)
  • karajjj
    #843
    na ezt nem tudtam
  • geo91
    #842
    játszanak ezzel és kussoljanak már a jódolgukban, hogy így meg úgy nem jó az új labda :D

  • karajjj
    #841
    mit is mondtak 4 éve, amikor a TeamGeisttal állt elő az Adidas?

    "A legjobban úgy lehetne leírni a Teamgeistot, hogy kapusellenes. Olyan, mintha egy vízilabdával játszanánk, összevissza mozog a levegőben, és ha nedves, akkor végképp kiszámíthatatlan" - mondta az angol válogatott Paul Robinson.

    és ez csak egy a sok hasonló vélemény közül, pl Buffon, meg Casillas is nem egyszer nyilatkozta, hogy mekkora hulladék, azóta számos bajnoki idény és BL labda készült ugyanarra a mintára pontosan ugyanazzal a technológiával és senki nem sírt miatta, ugyanez van most is, csináltak az elmúlt 4 év alatt egy csúcstechnológiás labdát, te pedig meg akarod magyarázni, hogy elcseszték :D

    a Bundesligában és megannyi bajnokságban tesztelték már, sehol nem volt vele probléma, mindenhol rúgtak vele óriási gólokat is, csak most kell egy kis felhajtás is neki, de majd megcáfolja a következő hónapban, hogy kurtajó labda
  • ProGabe #840
    "For now, 3-D video of the World Cup in South Africa won't be shown in TV broadcast for homes, according to Sony, which makes Bravia TVs, Walkman portable players and PlayStation 3 game consoles.

    They will be shown at Sony booths at FIFA events in Berlin, London, Mexico City, Paris, Rio de Janeiro, Rome and Sydney in June and July. Highlights will be shown in Sony showrooms, and a video version will be sold through Sony Pictures."
  • Breki33
    #839
    ez kb olyan mint nálad a mindenbe beleszólós árulkodós



    egyébként tényekről volt szó mezőnyjátékosok is szidják nemcsak kapusok és a korábbi VB-től eltérően sokkal nagyobb számban
  • Unreal1942
    #838
    Már nem az első eset, hogy sírnak a labda miatt. Oda kell nekik dobni egy fűzős lasztit és nyomják avval, ha ez nem tetszik.
    Én picit reklám szagúnak érzem ezt a labda pánikot. Na meg legyen miről beszélni
    a félkegyelmű kommentátoroknak, ha nem tudnak éppen értelmeset mondani.
  • Dean Winchester
    #837
    ajjjaj :D megint jön,hogy csak neked lehet igazad efektus :D
  • Dean Winchester
    #836
    valljuk már be ez egy labda alakú kibernetikus organizmus ! azt csinál amit akar és nem mondhatjuk meg neki,hogy neked arra kell repülnöd
  • Breki33
    #835
    Jóhogy nem valják, be hogy elszúrták.

    Érdekes Terry-nek sincs jó véleménye róla pl.

    "Több tucatnyi focista panaszkodott az utóbbi hetekben a vb hivatalos labdájára, a Jabulanira, mondván, kiszámíthatatlanul viselkedik, a levegőben váratlan irányváltásokat tesz. Sem a mezőnyjátékosok, sem a kapusok nincsenek kibékülve vele, és pár nappal a vb kezdete előtt egyre több csalódott nyilatkozat lát napvilágot a silány minőség kapcsán.

    Az angolok részéről John Terry és David James nyilatkozott negatívan a focilabdáról, mindketten úgy vélik, komoly gondok lesznek a Jabulanival a tornán.

    - Gondok lesznek a labdával, ez nyilvánvaló. Minden nap külön figyelmet fordítunk arra, hogy hozzászokjunk a játékszerhez, mert a levegőben teljesen kiszámíthatatlan. Az utolsó pillanatban változtat irányt, és semmit sem tehetünk az ellen, hogy ezt megakadályozzuk - mondta Terry, és David James is hasonlóan nyilatkozott, szerinte rengeteg kapushibát okoz majd a labda."
  • Breki33
    #834
    szval mert találtál egy kicsit dicsérő cikket ez azt jelenti hogy a csatárok nem panaszkodnak rá

    BRAVO

    tulajdonképpen őis a kacsázása miatt dicséri :P
  • karajjj
    #833
    ja és a hivatalos álláspont a labdáról
  • karajjj
    #832
    A Chelsea középpályása már hetek óta a vb hivatalos labdájával gyakorol, eddigi tapasztalatait meg is osztotta a közvéleménnyel. Az angol válogatott kulcsembere pedig a Jabulani rajongójává vált, pedig mások szerint a játékszer nem felel meg a kívánalmaknak.

    „Jól repül a világbajnokságra tervezett labda. Sokat gyakoroltam vele Ausztriában” – jegyezte meg Lampard.

    Pedig az elmúlt napokban mást sem lehetett hallani, hogy a tervezők elszámították magukat, a Jabulani pocsék minőségű. Iker Casillas strandlabdához hasonlította, míg Julio Cesar a szupermarketekben kapható „lasztikkal” hozta azonos szintre…

    „Kiválóan száll, ha nem találod el jól, akkor bőven a léc fölött repül el. De ha megfelelően érinted meg, akkor rendkívül távolról is esélyed lesz a gólszerzésre. Ha nem is találsz be, a kapusokat akkor is bizonytalanságban tartod, mert nehezen tudják majd magukhoz ölelni a labdát. Vagyis kiváló ez a labda…” – tette hozzá az angol klasszis.
  • Breki33
    #831
    Igen sokkal könnyebb mint az eddigiek, és strandlabda hatású.
  • Solten
    #830
    Ja, ugy repul akar egy strandlabda (Korea - Franciao (?) meccs).
  • Breki33
    #829
    Dehogynem panaszkodnak

    "A kapusok mellett a csatárok is szót kértek, és ők sem vették védelmükbe a Jabulanit, az olasz Giampaolo Pazzini katasztrofálisnak nevezte, a brazil Luis Fabiano pedig azért szidta, mert képtelenség célozni vele, lövés után arra megy, amerre akar. "Ezzel a labdával nem lehet futballozni" - summázta a dánok véleményét Morten Olsen szövetségi kapitány."

    Az itthoni teszten is hasonló volt a kapura rugó játékos véleménye...

  • Solten
    #828
  • kaposi1
    #827
    Csak éppen a kereskedelmi adók szarnak rá( retekklub) mert ők aztán nem áldoznak egy fillért sem amíg nem muszáj.
  • bakkerman
    #826
    VIVA ESPANA