14374
Foci VB 2010
  • geo91
    #825
    fasza logó! ;) vb idejére lehet én is csinálok egy ideiglenes hollandos logót :)
  • precision
    #824
    hagyjuk tényleg :D méghogy divathóbort :DDD azért kezd el lassan az összes csatorna áttérni a hd adásokra, mert trendik akarnak lenni :DDD egyszerűen haladnak a korral...
    használhatnánk dial-up netet 56k -n, azon is bejön az adat, igaz lassabban, de mit számít az ugyebár, ha a végeredmény ugyanaz --> letöltődik az adat :P

    amúgymeg Argentina rulez! :)
  • paly90
    #823
    Így van:D
    Hajrá Hollandia:)
  • Tyler1
    #822
    hollandok? 5 gól híján mi is megvertük őket xD
  • kaposi1
    #821
    Bocs srácok de Hajrá Spanyolok!(:
  • 5w0rdf15h
    #820
  • Dean Winchester
    #819
    csak a franciák! :)
  • geo91
    #818
    csak a hollandok! :)
  • Tyler1
    #817
    senki nem ódzkodik, én hd-ben néztem a bl-t is, de nem tudnék érvet mondani h miért jobb mint a sima tv-n nézni. kicsit divathóbort lett ez a hd dolog. az élményfaktoromat az ilyen nem befolyásolja. főleg nem a focinál bazki, a FOCINÁL HD....

    na de offot hagyjuk hajrá Portugália :D
  • Dean Winchester
    #816
    miért nem a nyitó ünnepség kezdetéig?
  • karajjj
    #815
    éfélig megy
  • Dean Winchester
    #814
    de a viszaszámláló tuti jóó?:D mert sztem nem 6 óra 48 perc múlva kezdődik vb :S
  • Dean Winchester
    #813
    hát ja :D no meg mivolt mikor ff tv-n lehetett nézni a meccseket?:D semmi ugyanugy lehet nézni ott is. mivan ha streamen nézi az ember a meccset? ott is hd van mi? xD
    komolyan egyesek min felnem tudnak akadni ...
  • precision
    #812
    én nemtom mit ódzkodik ennyi ember a HD -től, vagy hogy miért nem tudja értékelni :)

    anno mikor VHS -ről DVD -re váltottunk bezzeg mindenki maga alá kakilt és örült neki, hogy mennyit fejlődött a minőség

    igen, most is kb annyit fejlődött :) igen, egy szar tv -n is szar jelszinten szemcsés képen is ugyanúgy akad be a labda a hálóba, de HD -ban nézni más _ÉLMÉNY_ :) ennyi :)
  • karajjj
    #811
    M1-en Gundival a VB a téma a Teadélutánban
  • koppi85
    #810
    Addig valahogy szereznem kell digitális vevőt(vagy antennát) mert a tv-m megvan hozzá de csak nekem is csak analóg koax megoldással... Majd mindenképpen utána nézek a dolognak mert tényleg csak egy beltéri antenna/vevő kéne hozzá(az is ilyen 5k körül van:S).
  • Tyler1
    #809
    persze, meg élőben is más, de eddig is megvolt a világ a hd közvetítés nélkül :) a labda ugyanúgy fog a hálóban kikötni hd-ben is, max élénkebb lesz a színe, ennyi.
    én 2 csapat egymás elleni játékát nézem általában, és nem azt h na baszki melyiknek élesebb a mezén a nike jel :)
  • kaposi1
    #808
    Én HD-ben fogom nézni és nagyon nem mindegy!
    A látványért nem mindegy.
    Az hogy milyen lesz az adott meccs az már más kérdés!
  • karajjj
    #807
    én az MLS meccseket szoktam 720p-ben töltögetni, a játékosok mozgása is sokkal realisztikusabb, mintha sima tv-ben nézném
  • precision
    #806
    sztem nem mind1 :)
    itt most nem az élményről beszélek, vagy az örömről amit a meccsek okoznak

    de ha HD -ban nézed, az más... nem transformers, de én láttam már HDban sportműsort, kosármeccset, teniszt...stb., és teljesen más, látni kell és nyilvánvaló, hogy miért :)

    ezzel szemben én sem hd -ban fogom nézni, mert nincs digitális kábeltv -m, sima analóg koax egy 82es HD ready LCD -n... simán jó így is, de HD -ban jobban ütne :)
  • bakkerman
    #805
    jah,kocsmában,haverokkal, 5 sör,és ott a HD :DDD csak győzzünk pisálni járni...xd mondjuk arra ott a megállítható ÉLŐ ADÁS :DDDDD
  • karajjj
    #804
    hát azért egy szekrény méretű lapostv-n nem mindegy, hogy 3-centis pixeleket látsz, vagy tűéles képet
  • Tyler1
    #803
    de most komolyan nem tök mind1 h hd vagy nem? ez nem Transformers baszki, hogy számítson a nagyobb minőség. én magáért a sportért nézek focit, és az élvezethez elég egy zsebtv is!
    én 3 sör után már hb-ben fogom nézni a meccseket, tv-től, kábelcsomagtól függetlenül.
  • kaposi1
    #802
    Köszi ez megnyugtatott!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #801
    Foci VB HD-ben? Hol nézhetem?
  • precision
    #800
    de az csak akkor HD ha van olyan tv -d ÉS van vmi digitális kábelcsomagod

    analóg koax -on nem fog HD jel átjönni
  • warnjames
    #799
    de mi magyarok vagyunk nem amcsik :D de jah. tényleg HDben nyomatja majd az m1! :o teljesen korrekt.
  • karajjj
    #798
    az ESPN már 3D-ben adja a VB-t az amcsiknak
  • karajjj
    #797
    kell ettől hitelesebb forrás?
  • koppi85
    #796
    Elvileg van m1HD csatorna és mivel a vb-t HD kamerákkal veszik ezért simán lehet hogy HD-ban is menni fog. Igaz nem hallottam konkrétan hogy lesz-e de így azért van rá esély szerintem. És szerintem ha már több száz éve fejlődik a technika akkor igenis a lehető legjobban csinálják azt amit csinálnak. Az meg egyelőre a HD minőség. Később lehet hogy majd a 3D, de ott még tényleg nem tartunk:D
  • Tyler1
    #795
    az mtv már csak hd-ben sugároz.
  • Dean Winchester
    #794
    jaj csak én vagyok vele ugy h kibírom ezt az egy vb-t így?most több száz éve meg remélhetőleg több évig nem is lesz ilyen akkor ezen ne akadjunk már fel légyszíves. ez ellen semmitsem tudtok tenni!
  • kaposi1
    #793
    "HD-ben lesznek a meccsek"

    Láttál erről bármi utalást??
  • karajjj
    #792
    HD-ben lesznek a meccsek

    amúgy a labda az eddigi legtökéletesebb, amit csak készítettek, a kapusok sírnak csak, hogy nehéz lesz védeni a lövéseket, a mezőnyjátékosok nem panaszkodnak
  • warnjames
    #791
    kivetítőn kocsmában :D
  • kaposi1
    #790
    Lehet valahol nézni HD-ben, mert az MTV1 nem hiszem hogy abban adná.
  • kaposi1
    #789
    Igen,nagyon sok játékos is aggodalmát fejezte ki ez miatt.
    Ők sem tudnak koncentrálni a pályán, és mellé még a labda is szar.
    Milyen VB lesz ez?
  • warnjames
    #788
    mindíg is voltak idióták és vannak is és lesznek is még sajnos.. van akinek csak ez a foci h kimegy aztán fújja a dudát meg őrjöng meg zúz.. soha nem értettem az ilyen embereket, de simán meg lehetne előzni szerintem ezeket, ha a bejáratnál mondjuk lecsekkolják az embereket és nem lehetne bevinni pl.. sok idő az tuti, de akkor szánjanak rá 1-2 órával többet vagy nemtudom és akkor csak nem lesznek ilyenek. a vb-n tuti, hogy beizzítanám a biztonsági lehetőségeket aztán nekem ne őrjöngjön ott senki :D
  • karajjj
    #787
    jó, de ez nem csak a magyarokat idegesíti, hanem egész európát, sőt az ott éppen a pályán lévő 22 játékost is
  • koppi85
    #786
    Szerintem az ilyen helyi sajátosságokat meg kell tartani. Lehet hogy őket is idegesítené a magyar meccseken látott gázduda és a szellemes(de nem mindig szalonképes) pár soros buzdítások. A fradi stadionba is sokszor idegesítő amikor csak szitkozódások vannak, másrészről ezek a szurkolók olyan hangulatot tudnak oda varázsolni mint sehol máshol.