14374
Foci VB 2010
  • ProGabe #505
    nézem, nézem a hsz-ed, mondom hol vannak a stadionok?

    aztán sikerült észrevennem, hogy fekete a hivatkozás :)
  • hedonist
    #504
    Fhuu nekem az Elis Park nagyon bejön, olyan brites:D
  • karajjj
    #503
    némelyik köré nagyobb futópályát már nem is lehetett volna...
  • Fabio Capello
    #502
    szerintem a Gödör

    :D:D:D::D:D::D
  • LasDen #501
    soccer city a legjobb :D
  • Voyager5
    #500
    Stadionok
  • hedonist
    #499
    Mennyire nem ismered a spanyol válogatottat:D

    na akkor kezdjük ott, hogy David Silva nem balszélső, már egy ideje támadóközéppályás, irányít és belülről indul, továbbá Juan Mata a balszélső, és mivel ott lesz Navas,Javi Martínez nem lesz sok esélye, de majd úgyis meglátjuk, de ez az ésszerű
  • bakkerman
    #498
    mértne lépne pályára? balszélre csak Silva van,és ha ő nem hozza a szintet az 1. csoportmeccsen,könnyen padra ülhet...persze a realitás az,hogy Silva kezd,és Pedro kap 10-15 perceket,de szerintem ő már annak is kurvára örül,hogy a "semmiből" 1 év alatt bajnok,és vb résztvevő lett,és Barca kezdőjátékos
  • Voyager5
    #497
    Már elcserélte Albiollal :)
    Így most:
    Pedro:18,
    Albiol:2
  • hedonist
    #496
    Pedro kapta a 2-est a válogatottban:D

    imo tök8 valszeg nem nagyon fog pályára lépni.
  • Tyler1
    #495
    ilyet csinálhatnának nálunk is :D minden a váloatottnak rúgott gólért ajándék pizza. megoldódna az éhezés az tuti :D:D
  • LasCar16
    #494
    http://sportgeza.hu/futball/2010/05/22/ingyen_pizza_minden_franciaknak_lott_golert/
  • LasDen #493
    télleg...az újzélandiak nem fognak a meccsek előtt hakázni??? :D azt megnézném...:D
  • a.carkey
    #492
    Foci VB Amerikaiaknak :)
  • csrolli
    #491
    köszi a segítséget, akkor várok még egy picit.
  • ProGabe #490
    1-2 hét és sok műsorújságban megjelenik a szokásos vb-kalauz, azokban biztos lesz

    neten meg van ugye egy csomó excel táblázat. nso-nak is szokott lenni, én azt szerettem, mert az egyáltalán nem csicsás, ellenben nagyon jól átlátható, sajnos azt most nem találom, de van pl. ITT
  • Unreal1942
    #489
    Biztos lesz. Ezt a ziccert nem hagyják ki.
  • csrolli
    #488
    üdv
    az előző vb és eb idején valamelyik férfimagazinban(ckm v. fhm) mellékletként adtak egy táblázatot, amin lehetett követni a meccsek eredményeit, fogadni stb. a mostani számokban nem látom hogy lenne. esetleg van valakinek tudomása hasonló táblázatról?
    thx
  • LasDen #487
    nah...Valdes kicsivel közelebb került a válogatottsághoz...:D de valami nagy katasztrófának kéne történnie, hogy ő védjen :D
  • kaposi1
    #486
    Ütős nagyon!
    Szerintem a legerősebb a mezőnyben.
  • Voyager5
    #485
    Spanyol 23-mas lista:
    Casillas, Reina, Valdes, Albiol, Arbeloa,, Capdevila, Marchena, Piqué, Puyol, Sergio Ramos, Xabi Alonso, Busquets, Cesc, Iniesta, Javi Martínez, Silva, Xavi, Navas, Mata, Pedro, Llorente, Fernando Torres, David Villa.
  • Tyler1
    #484
    végülis jogos! a kosárlabdában is büntetik ha fejbedobó trükköt csinálnak.

    amúgy mekkora király volt a csávó h így rúgta be, de ha a kapus nem eszi meg, és utána erő nélkül belegurítja akk meg a világ szégyene :D
  • karajjj
    #483
    reggel néztem az eurosporton a hírekben, hogy meg lehet most is torpanni, csak kötelezően sárga jár érte, mert megzavarja a kapust

    a másik meg, hogy mutatták az északkoreaiakat, akiket kikísértek a tokioi reptérre és japán középiskolások integettek nekik északkoriai zászlókkal :D
  • SLICK
    #482
    Volt már ez a hír? Ma hallottam a rádióban. :D

    "Büntetni fogják a cseles 11-es rúgásokat a VB-n!"

    és itt van egészben: trükkös tizi
  • banok
    #481
    meg iwiwen. 4 éve legalábbis volt.
  • Grenzjager
    #480
    Észak-Korea kezd a gigalolkabolka kategória csúcstartója lenni a VBén

    Kínai színészek és zenészek érkeznek majd Dél-Afrikába, hogy a labdarúgó-világbajnokságra kijutott észak-koreai csapatnak szurkoljanak - merthogy a kommunista vezetésű országból senki nem utazik biztatni a focistákat.

    Mivel Észak-Koreában gyakorlatilag senki sem engedheti meg magának, hogy Dél-Afrikába utazzon, ráadásul vízumot sem kapnának a szurkolók, a kínaiak sietnek segítségükre, hogy az észak-koreai válogatott ne maradjon drukkerek nélkül. Az észak-koreai sportbizottság pekingi irodája ugyanis árul jegyeket a nagy eseményre azoknak a kínaiaknak, akik az észak-koreai csapatnak szeretnének a helyszínen szorítani.

    Eddig közel ezer kínai focidrukker kapott jegyet, legtöbbjük színész és zenész. Ők már egyébként tapasztalt szurkolóknak számítanak, ugyanis több sporteseményen is biztatták a csapatot a lelátóról - számolt be az Új Kína állami hírügynökség.
  • Tyler1
    #479
    myvipen biztos xD
  • bakkerman
    #478
    kinek fogtok szurkolni? nálam az argentínok,és egy picit a spanyolok a favoritok.
  • barcames
    #477
    tippjáték valahol nem lesz?
  • Tyler1
    #476
    na összekolbászoltam az x.-ik pendriveon a bannert, már csak a modikon múlik a további :)
  • karajjj
    #475
    csinálok egyet holnap
  • Tyler1
    #474
    ennyi ideig tárolta a képhost sajnos már nincs meg az eredeti nálam :/
  • miilann04
    #473
    banner másnál sincs? vki csinálhatna már egyet, így elég szegényes a topik
  • Tyler1
    #472
    nekem az eredeti jobban tetszik, amiben nincs benne a spanyol fickó. amúgy már pár hónapja rajta van top listámon :)
  • WuFraZselic
    #471
    micsoda veszteség :DDDDDD
  • kaposi1
    #470
    folyni!
  • kaposi1
    #469
    Nemsokára a csapból is ez fog szólni!
    De én nagyon nem bánom.
    Szerintem remek kis induló!
  • Tyler1
    #468
    Grosso és Candreva kipottyantak az olasz keretből.
  • ProGabe #467
    ő egy olyan játékos, aki a pályafutása alatt 1-2-szer csinál valami igazán emlékezetes (jó) dolgot, de alapvetően egy határ szar :D ilyen embereket mindig megjegyez a nép...
  • karajjj
    #466
    nézek bizony, Palermo igencsak csókos Diegonak, szóval lehet, hogy még az utazó keretben is ott lesz

    Mono: Palermo volt az, aki egy meccsen 3 büntetőt hagyott ki a válogatottban,de ő olyan Argentínában, mint nálunk Torghelle Sanyi