14374
Foci VB 2010
  • cargame
    #905
    Melyik csatorna adja le a Vb meccseket?
  • gabber_saviola
    #904
    :Ddd
  • WuFraZselic
    #903
    tehát ne lepődjünk meg ha nyár folyamán a San Siroból eltűnik a BL-serleg :D
  • ProGabe #902


    millijomos vagyol-e, vagy alufóliából fogod hajtogatni? :D

    jó, tudom-tudom, vannak csip-csup kupák is, kispénzé'
  • Firerock
    #901
    ez azért szép volt hogy playback nélkül ment a Black Eyed Peas koncert

    sziasztok!+fav:D
  • Monoton
    #900
    Nos mivel a VIP ajándék nem jött össze, ezért úgy gondoltam nyertes jutalma egy serleg legyen.

    Tehát a verseny végeztével felveszem a kapcsolatot a nyertessel aki postai úton kapná meg a nyereményt.



  • karajjj
    #899
    nem, tavaly decemberben úgy döntöttel Blatterék, hogy meg lesz engedve
  • LasCar16
    #898
    gyors kérdés: Vuvuzuela be lett tiltva a stadionokban?
  • IXEMGabeo
    #897
    ezért kéne olykor eltörölni a hosszabbítást a MU is így nyerte meg a 99-es BL döntőt, nem tudom hogy vagy vele, de mikor megnéztem ismétlésben a meccset hányingert kaptam...
  • karajjj
    #896
    link
  • gabber_saviola
    #895
    Ön megnyerte! Köszönöm .
    Nyisd meg a topikot, aztán a többit ahogy gondolod, tied a pálya.
  • karajjj
    #894
    na, akkor vállalnám is a lebonyolítást szerintem :D

    írhatok hozzá php-t is, lehet, hogy egyszerűbb lenne
  • gabber_saviola
    #893
    okés valóban, köszi.

    -a győztes eltalálása 1 pont
    -a mérkőzés végeredményének pontos eltalálása +3 pont (összesen 4 pont)
    -minden napra kiválasztunk egy mérkőzést, ahol a mérkőzésen első gólt szerző játékosra lehet tippelni, ennek eltalálása 1 pont.
  • karajjj
    #892
    nem lenne jobb, ha a győztes eltalálásáért járna 1 pont, a pontos eredményért pedig 3? kicsit nehezebb eltalálni a végeredményt, mint azt, hogy ki nyeri a meccset
  • SLICK
    #891
    minden meccset lefújásig játszanak, nem tehetnek róla, hogy az olaszok kipukkantak a végére. Mindent nem lehet kibekkelni.
  • IXEMGabeo
    #890
    igen de örökké? evvel nyerték meg a 2000-es EB-t ami az Olaszoké volt...
  • gabber_saviola
    #889


    T. mindenki!

    Próbáltam intézni egy VIP ajándékot, de nem kaptam rá válasz, ezért sajnos tét nélküli játékot játszunk a VB ideje alatt.

    Szeretnék valakit, aki elvállalna egy a SAJÁTBAN megnyitott VB-TIPPVERSENY topikot, és annak kezelését. Értem ez alatt, hogy naponta felrakja a másnapi tippelési lehetőségeket, összesít...stb.

    Továbbá meg kéne állapodni a szabályokban. Én úgy gondoltam, hogy:
    -a győztes eltalálása 3 pont
    -a mérkőzés végeredményéének pontos eltalálása +1 pont (összesen 4 pont)
    -minden napra kiválasztunk egy mérkőzést, ahol a mérkőzésen első gólt szerző játékosra lehet tippelni, ennek eltalálása 1 pont.



  • karajjj
    #888
    olyan, mintha a dragonballból jött volna
  • bakkerman
    #887
    förgi nagyon adja xdd
  • Dean Winchester
    #886
    na én már várom a holnapi nyitányt :D
    remélem lesz olyan izgalmas és hasonlóan gólzáporos mint az Afrika kupa nyitó meccse :P
  • WuFraZselic
    #885
    amit te írsz azért a turistákra vonatkozik elsősorban :D

    de 3 görög labdarúgótól lopták el :D az azért kemény
  • Breki33
    #884
    Tessék

    WC2010 for Excel 2003 v1.4.

    http://www.multiupload.com/XWAUG7MRMB

    De ettől szerintem még nem tudod futtatni, hisz nem a letöltéssel volt gond, hanem szerintem a makrókkal. Újabb Exceled van?
  • Dean Winchester
    #883
    egy jó csapatnak szerencséje is lehet nem?
  • bakkerman
    #882
    most megy a a VB megynitoda a blekk áj písz nyomja
  • ProGabe #881
    ilyen minden városban megtörténik percenként. minden VB-n megemelkedtek a lopások, hisz' rengeteg plusz ember megy az adott országba, félrészegek, tele vannak lével (ugyebár ez nyaralás is), könnyű és jó célpontok.

    ezeket most nagyon fel fogják fújni, kell a bulvár
  • SLICK
    #880
    Ami az RTL-en kimaradt!!!!!!!
  • IXEMGabeo
    #879
    ok. bocsi többet nem viccelődöm:)
  • ProGabe #878
    FIFA 2010 Labdarúgó világbajnokság Nyitókoncert, m1, most!!!!!!!!444
  • kaposi1
    #877
    Mind mondottam már minden statisztikát szépen lerombolnak amit a nagyok elértek!

    Tényleg azt a cuccot nem tudnád valahogy máshová feltölteni hogy én is megtudjam nézni végre?
    Mert nem igazán boldogulok vele!
    És minek van hozzá az a 81 himnusz??
    Ezt se tudom!
  • SLICK
    #876
    én direkt nem kötekszem senkivel, mert kurvafelesleges egyrészt, másrészt nekem sosincs igazam, mert mindenki más elvégzett valami felsőbbrendű a fociról mindent tudó szakkört...

    Amúgy engem sem érdekel ki kinek szurkol, mindenkinek szíve-joga eldönteni, de a mocskolódást viszont unom.
  • IXEMGabeo
    #875
    úgy hallottam megkezdődtek máris a lopkodások legalább is 3 görög labdarúgótól loptak el 1600 eurot a hotelban ahol megszálltak
  • Breki33
    #874
    Amit küldtél abban van egy örökrangsor az eddigi VB eredmények alapján, abban még elég jó helyen vagyunk sajnos nem a mostani eredmények miatt.



  • kaposi1
    #873
    Jó a logód!!!
  • IXEMGabeo
    #872
    nem butaság van reális alapja:P főleg a 2008-as EB után...ez már nem a Zidane féle válogatott, amely akkor is megnyert egy meccset mikor vesztésre álltak 2004-es EB: Lampard góljával a csoport 1. meccsén vezettek az angolok majd a semmiből jött egy szabadrúgás gól 89. perc Zidane majd rögtön utána a 92. percben kapnak egy 11-est miután Ledley King Henryt buktatta pff...egyszerűen agyrém volt, hogy a Franciáknak mekkora szerencséjük volt állandóan tulajdonképpen ezt nagyon nem bírtam bennük, de alapból nem bírom őket:P csak véleményt mondtam ettől még szukolhat nekik bárki nem én döntöm el:P
  • ProGabe #871
    nah, vb-logo beújítva, már tűkön ülök. érzem, hogy kurrrrva jó lesz ez a VB
  • kaposi1
    #870
    Gondold el,így is borzasztóan felháborított, de mi lett volna a helyzet ha minket ütnek el a továbbjutástól így huszonév távolmaradás miatt.
    Ja,elnézést álmodoztam.
    Nekünk mint kétszeres ezüstérmesnek semmi keresnivalónk ott!
  • Breki33
    #869
    ja mert ez meg van írva
  • SLICK
    #868
    ha nincs kezezés akkor meg a 11-eseknél búcsúznak az írek, tök mindegy mi történt.
  • SLICK
    #867
    megfogadtam, hogy nem kelek ki magamból a butaságokon ^^ htxbai
  • Breki33
    #866
    egyértelmű csalással

    Az Íreknek lenne ott a helye