14374
Foci VB 2010
  • karajjj
    #625
  • Dean Winchester
    #624
    sztem csak megmondta az őszinte véleményét ami jobb mint ha kamuzna. egyébként nekem pl. semmi bajom nincs vele ,sztem fasza :D
  • gabber_saviola
    #623
    De sokkal egyszerűbb, mert ha megkapjuk a nyeremény ajándékot (vip regisztráció), akkor annak, a szokáshoz megfelelően nyitunk egy külön topikot.
  • gabber_saviola
    #622
    Nem szép dolog más munkáját lesilányozni, de megnyugtatlak ez egy béta amit pár perc alatt dobtam össze és már készül az új banner.
  • Dean Winchester
    #621
    1.nem zavar tőlem azt irtok oda amit akartok :D
    2.nem árulkodás csak amit megláttam "közkincsé" tettem hiszen itt is beirtad h miért mégy át amoda csak a hg szemébe nem mondtad meg hanem a "hátamögött" a másik topicban.
    3. konami soccer+vb tippjáték fasza. csak ha vége a vb tippjátéknak akkor gondolom marad konami soccer topic nem? ha igen akkor vb utánvki benéz mit lát? szét van offolva! ha viszont igy marad a topic cime akkor egy rohadt szót nem szóltam mert nincs igazam!
    de mondom engem nem izgat,csak gondolom ha valamit észreveszek arról véleményt alkotok :)
    nem akartalak megsérteni és igazad van, bocs.
  • karajjj
    #620
    erről beszéltem :D
  • Breki33
    #619
    lol te beszélsz?

    aki szerint a magyar foci hűdejó :)
    aki meg mást mer mondani azt lekezelően kioktatod

    Dean te meg jó nagy árulkodógép vagy, nem pes topik hanem Konami Soccer + VB tippjáték és ha itt nem lehet had írhassa már be aki akarja a tipjeit oda nem tudom mit zavar ez téged !
  • karajjj
    #618
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elég érdekes egy user, ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, vagy nincs igaza, akkor a másik az meggyőződése szerint hülye...
  • Dean Winchester
    #617
    off
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ja most is sokkal jobb lenne mint egy PES topicot beoffolni vb tippel :D
    szép :D
    "a VB-hez kapcsolódóan a focilistán indult egy játék próbáltam az itteni VB fórumba is betenni, de az ottani modi elég........"

    mind1.
    amúgy a banner alatt van vmi szövegecske. erről majd írnál valamit?(akár privátba is jó.
    on
  • Monoton
    #616
    Lehet az lesz, hogy "véletlenül" komolyabban lesérül egy játékosuk, és akkor cserélhetnek.
  • Grenzjager
    #615
    nos a harmadiknak nevezett észak-koreai kapus rápacsált, mivel mezőnyjátékos, de kapusnak nevezték (hogy így 21 mezőnyjátékosuk legyen 20 helyett, mivel amúgy 3 kapus kötelező) nem játszhat a "mezőnyben", csak kapusként, értesítette a FIFA a komcsi szövetséget.
  • Monoton
    #614
    Nem lenne egyszerűbb nyitni a Sajátban egy topikot neki? Mint ahogy 4 éve.
  • Breki33
    #613
    nem nem értek egyet kaptam egy e-mail-t továbbítottam hátha mást is érdekel.

    DE mivel itt ilyen a felfogás úgy döntöttem, hogy a Konami Soccer-es topikban megcsinálom a tippjátékot aki akar tippelni ott megteheti
  • Tyler1
    #612
    hát az előző banner simán jobb volt sztem. eléggé silány minőségű a mostani.
  • Dean Winchester
    #611
    de tényleg miért lett ilyen kék színű minden?
  • karajjj
    #610
    ott a link, a "tessék" szóban, csak nem látszik :D
  • karajjj
    #609
    tessék, én csináltam, használhatod nyugodtan
  • banok
    #608
    Valaki elküldené nekem az előző banner (amiben minden résztvevő ország benne volt magyarul, zászlócskával) amennyiben nem gond ha az oldalam vb-s topikjában felhasználnám?
  • zaki
    #607
    dán a legjobb: olsen's eleven xD
  • bakkerman
    #606
    én is jeliznék a tippjátékra,csak nem tom hol tehetem meg :DD
  • hedonist
    #605
    dek*rvajók!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #604
    És a többi... /klikk/







  • Dean Winchester
    #603
    köszönjük de ugye egyetétesz h ez vmilyen szinten reklám?:D
  • kaposi1
    #602
    Regisztráltam!
    Ez jó lesz!
  • Breki33
    #601
    "Regisztráljatok és gyertek a VB tipp játékra."




    mod: link a bejegyzés szerzőjénél
  • miilann04
    #600
    de, tudjuk.
  • Breki33
    #599
    okés akkor itt marad a punnyadás

    Forza Italia jöhet a Juve topikba ha gondolod
  • Dean Winchester
    #598
    A világbajnokságra készülő brazil válogatott 3–0-ra legyőzte Zimbabwét felkészülési mérkőzésen, ám Dunga nem lehet elégedett, mivel Júlio César a 26. percben megsérült, és nem is tudta végigjátszani a mérkőzést ....

    gyoztek-a-brazilok-de-nem-orulhettek
  • paly90
    #597
    Cossu mégis megy
  • LasDen #596
    nem tudjátok, elkezdődött már a vb??? :D
  • Monoton
    #595
    Van SG-n Tippelj topik, ott is lesz VB-s játék. Ide nem kellenek tippek.
  • Breki33
    #594
    A Focilistára kell küldeni, de azért raktam ide be hátha felpörgeti kicsit a topikot

    Szval aki nem focilistás de szívesen leírná a tipjeit sztem írja ide úgy van értelme
  • Tyler1
    #593
    a bolhából elefánt bazz...

    "halálos fenyegetésben a FC Barcelona csapata! A katalán város tengerpartján ugyanis egy igen veszélyes medúzafaj állománya él, amelnyek csípése halálos is lehet. Így érthető h Messiék rettegve járnak le az edzést levezető úszkálásra. A város polgármestere viszont abszolút biztos benne, hogy a medúzák Barca rajongók úgyhogy eszük ágában sincs megcsípni a csapatot. "

    hagyjuk már a hülyeséget
  • hedonist
    #592
    "köpködő kobrák, puffogó viperák és fekete mambák tanyáznak." éljenek a Mambáák:D beszarok
  • Fabio Capello
    #591
    az beadná bazz, a fél csapat kidől kígyóharapás miatt :D
  • karajjj
    #590
    Halálos veszély leselkedik az angol labdarúgó-válogatottra a dél-afrikai világbajnokságon. Kiderült ugyanis, hogy a Wayne Rooney (24) és csapattársai otthonául szolgáló Bafokeng Sports Campus környékén gyilkos pitonok, köpködő kobrák, puffogó viperák és fekete mambák tanyáznak.
    Az aggodalmakat megerősítette egy helyi farmer, aki hatméteres óriáskígyót látott a futballisták szállásához közel. A nagyobb testű hüllőket ugyan távol tartja az edzőközpont köré felszerelt elektromos kerítés, a kisebb mérges kígyókat azonban nem.
    - Mindenkit megnyugtathatok, elegendő ellenanyag áll rendelkezésünkre. A futballistáknak pedig el fogjuk magyarázni, hogyan kell reagálni, ha kígyókkal találkoznak - mondta a helyi orvoscsapat vezetője, dr. Keba Mokgethi. - Mindent megteszünk annak érdekében, hogy ne történjen baj, állandóan felügyeljük az edzőközpont területét. Minden egyes helyiséget rendszeresen alaposan átvizsgálunk.
    Fabio Capello csapatának tehát nemcsak az ellenfelek, hanem a hüllők támadásától is tartaniuk kell. A csapat egyelőre Grazban tartózkodik, ahol 2-1-re győzött Japán ellen felkészülési mérkőzésen.
  • Grenzjager
    #589
    :))))az is meglehet, hogy egy kínai sztár lesz az észak-koreai brigádban.
  • karajjj
    #588
    na ez meg a másik :DDDD
  • LasDen #587
    meg amúgy se meri őket senki se basztatni....:D
  • karajjj
    #586
    azok a kis sárgák úgyis mindig egyformák :D