14374
Foci VB 2010
  • Dean Winchester
    #745
    íme a két mérkőzés összefoglalói
  • Shane
    #744
    Big thx!
  • Breki33
    #743
    tessék

    klikk
  • limperatore
    #742
    nyolcaddöntőben vagy spanyol brazil vagy spanyol portugál lesz, utóbbi a valószínűbb
  • zaki
    #741
    pf, spanyolok nagyon egyben vannak...
  • Voyager5
    #740
    Felk. meccsen:
    Portugalia - Mozambik

    3-0

    Danny 52', Almeida 75', 83'

    -------------------------------------------

    Spanyolorszag - Lengyelorszag

    6-0

    Villa 12', Silva 15', Alonso 52', Fabregas 59', Torres 76', Rodriguez 81'
  • LasCar16
    #739
    http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=56460
  • Shane
    #738
    Üdv Mindenkinek! Nem tudtok esetleg vmelyik oldalon olyan játékról mint pl a bajnokságoknál is van , vagy mondjuk az EB n is volt?, ( Állítsd össze a VB csapatodat...

    ThX
  • vmvr
    #737
    idén a szabadság téren lesz bp-n óriáskivetítő. oda kell menni:)
  • geo91
    #736
    emlékszem akkoriban nagy népszerűsége volt a 6,6 decis strapa palackos borsodiknak, ahol ezek tornyosultak, ott voltam én. :DDD és a közeli abc-ben csak 160 volt. :O
  • geo91
    #735
    én is ettől félek, 08-ban az eb-n sem volt... :( reménykedni azért szabad. :)
  • Punker
    #734
    ezek az srácok olyan pénzeket keresnek amit az átlag ember felfogni se képes, naná hogy nem kockáztatnak.
  • precision
    #733
    hát lol már...

    kb mint egy öregotthonban a sok reumás :)
    sajnálom azért, főleg Robbent... remélem mihamarabb rendbejön
  • Fabio Capello
    #732
    Vb 2010: a szlovákoknál Skrtel mellett Hamsík és Cech is sérült

    A szlovák válogatott szerdán elfoglalja szálláshelyét a labdarúgó-világbajnokság helyszínén, Dél-Afrikában. Északi szomszédainknál az elutazás előtt többen is sérüléssel bajlódnak.
    Martin Skrtel mágneses rezonanciavizsgálaton esett át Nagyszombatban, s mint kiderült, bokasérülése mindössze 3-4 napos pihentetést igényel. A hétfő esti, még az otthoni, szenci tréningről rajta kívül hiányzott Marek Hamsík és Marek Cech is kisebb sérülés miatt.

    ----------------
    Vb 2010: belázasodott a dán szövetségi kapitány, segítője irányít

    A dán válogatott szövetségi kapitánya, Morten Olsen belázasodott, így jelenleg asszisztense irányítja Dánia felkészülését a pénteken kezdődő világbajnokságra.

    -------------------
    Vb 2010: Robben biztos, hogy nem játszik a dánok ellen - Marwijk

    Mint ismeretes, a holland labdarúgó-válogatott középpályása, Arjen Robben combsérülést szenvedett a Magyarország elleni felkészülési mérkőzésen, és az már biztos, hogy a világbajnokság 1. fordulójában Dánia ellen nem lép pályára.

    --------------------
    Vb 2010: Boulahrouz sérülés miatt hamarabb abbahagyta a keddi edzést

    Khalid Boulahrouz számára a tervezettnél hamarabb ért véget a holland labdarúgó-válogatott keddi edzése, miután kisebb bokasérülést szenvedett.

    -------------------
    Vb 2010: Barry az Egyesült Államok elleni mérkőzésen még nem játszik

    Bár a vártnál gyorsabban gyógyul Gareth Barry májusban elszenvedett bokasérülése, a Manchester City középpályása az angol labdarúgó-válogatott Egyesült Államok elleni mérkőzését még biztosan kihagyja a dél-afrikai vb-n.

    -----------------------

    Gyerekek baszki ez azért durva...
  • bakkerman
    #731
    most ezek a skacok kajak ennyire nem vigyáznak magukra,vagy csak "szimplán" hosszabb nyári szünetet szeretnének??? Kisebb válogatottakból miért nem sérült le eddig senki? :/ mert nem játszanak évi 60 meccset sztárcsapatban...Platini powaa
  • Dean Winchester
    #730
    jó hát 4 éve is igy túráztak a gyerekek mégse volt ennyi sérülés :S
  • ProGabe #729
    ezek az edzésen szerzett sérülések szerintem mind-mind izomfáradtság miatt vannak. túl nagy és túl sok terhelésnek vannak kitéve ezek a srácok

    alig lett vége a bajnokságnak, most jön a VB, aztán utána valami ázsiai, amerikai turné, hogy rá 1-2 hétre újrainduljon a verkli

    dúúúrva
  • miilann04
    #728
    Nani sérülés miatt kihagyja a vb-t

    A Portugál Labdarúgó-szövetség tájékoztatása szerint Nani olyan súlyos sérülést szenvedett a portugál válogatott pénteki edzésén, hogy nem léphet pályára a június 11-én kezdődő dél-afrikai világbajnokságon.

    ..
  • karajjj
    #727
    na én most találtam jó helyet magamnak, fasza kis sátor a város főterén 2 db 3*4 méteres kivetítővel :D
  • Fabio Capello
    #726
    az jó, akkor találkozhattunk is ott akkoriban... :D én is ott néztem :D
  • hedonist
    #725
    biztos,h nem lesz.
  • Dean Winchester
    #724
    "A legjobb pc-s focijáték"
    :DDD LOL :DDDD
  • geo91
    #723
    2006-ban a fél vb-t a millenárisban néztem az volt a legjobb hely, remélem idén is lesz ott közvetítés.
  • Breki33
    #722
    Én korábban írtam ide egy hasonlót, de törölték.

    A legjobb pc-s focijáték fórumában megtalálod
    #66389
  • precision
    #721
    Volt a multkori VB ideje alatt egy olyan magyar oldal, ahova nem kellett befizetni, hanem regnél kaptál pontokat, amivel fogadni lehetett a meccsekre (elég részletesen, nem csak a végeredményre) és a játék (vb) végén az első x játékos nyereménytárgyakat kapott (elég jókat, pl tv, xbox, ilyesmi). Nemtom, hogy létezik e még ez az oldal, ha igen, vki le tudná írni a címét? :) Sajnos elfelejtettem :)

    ha reklámnak minősül akkor jöhet privátban is
    kösz előre is :)
  • Grenzjager
    #720
    A NemzetiSporthoz kapható Emir Kosturica dok'film Maradonáról szerintem zseniális, s tényleg nagyon emberi a Diego, +++pontokat szerzett
    + zeneileg is fincsi :))
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=AF8Vo6GfuSg]Manu Chao canta "La vida tombola" per Maradona[/URL]
  • WuFraZselic
    #719
    biztos leszedálták :D
  • Unreal1942
    #718
    Ő már csak ilyen. Kiszámíthatatlan. Néha normális, de lehet közveszélyes is.
    Örülnék, ha edzőként is a csúcsra jutna, de erre nem sok sanszot látok. hiába a kiváló játékos állomány.
  • karajjj
    #717
    érdekes, most megy VB műsor az eurosporton és Maradona tud értelmesen is nyilatkozni, nem csak nagyképűen :D
  • kaposi1
    #716
    2010 FIFA World Cup South Africa_240x320.jar
    Sony k800i az biztos mert nekem is olyan van!
    Download
  • Grenzjager
    #715
    poló meglesz :)

    most majd a telót kell rendbe hozni :)



    Nokia 5230,5530,5800,C6-00,N97,X6, Samsung i8910

    Nokia 5700,6110,6120,6121,6124,6290,E50,E51,E65, E66,N71,N73,N75,N76,N77,N81,N82,N92,N93,N93i,N95,Samsung G810
  • Dean Winchester
    #714
    poénból írta :D
  • kaposi1
    #713
    Na ahhoz azért egy kicsivel több kellene remélem!
    Láttam én már érdekes dolgokat más topikokban amiért semmi retorzió nem járt pedig hát....
  • ProGabe #712
    ha sokat "reklámozol", az sg-ről repítenek ki
  • kaposi1
    #711
    Elvállalom ha jutalomból kiröpítenek a döntőre!
  • Grenzjager
    #710
    vagy minimum lehetnél a "2010-es labdarúgó világbajnokság nem hivatalos magyarországi öltöztető ügyi Pr managere" :)))
  • kaposi1
    #709
    Hát ez rohadt jól sikerült!!!!
  • kaposi1
    #708
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy póló 3300Ft de ha kettőt rendelsz a harmadik ingyen van!
    Én is így tettem!(:
    Link:http://www.kiralypolo.hu/focivb
    Bakker milyen népszerűséget csinálok nekik.
    Ennyi erővel promóba is megkaphatnám a cuccot!
  • Dean Winchester
    #707
    mennyi egy ilyen poló?
    linket adhatnál.
    de spoiler tag-ba téve sztem nem reklám :)

    fasza a visszaszámláló :D
  • kaposi1
    #706
    Priviben küldöm a linket mert ugye ez reklám a cégnek!
    Én ezeket rendeltem!