7577
  • Prince23
    #495
    OFF, spam, warez téma ügyében ha írni akartok, katt ide.
  • Snexi
    #494
    gondolom a "mindenkit" azok alatt értik akik előrendelték
  • Hellsing47
    #493
    "A PC-s verzióval viszont semmi gond nincs, mindenki számára elérhető lesz"

    valaki nem mond igazat
  • red bull
    #492
    Hát ha igaz az információ, amit ide beritam, akkor nem csak az előrendelőkek lesz elérhető a béta:

    "A PC-s verzióval viszont semmi gond nincs, mindenki számára elérhető lesz"
  • Snexi
    #491
    azt eddig is tudtuk hogy októberben jön a beta pc-re is de csak azoknak akik elörendelik a játékot már most
  • red bull
    #490
    Vagyis bocsi, mert most látom hogy MEG NEM ERŐSÍTETT INFORMÁCIÓK SZERINT. Sorry.
  • red bull
    #489
    Nemtom tud-e valaki róla valamit de holnap béta:

    Holland kollégáim meg nem erősített információk szerint megtudták, hogy a Call of Duty: World at War bétáját 2008 október 3-án fogják nyilvánossá tenni a nagyközönség számára, épp a Német Egység napján. A béta csak PC-re és XBox 360-ra jön ki, a PS3-asoknak sajnos várniuk kell novemberig. Egyébként az XBox360-asok közül sem kapja meg mindenki, hisz ehhez még a korábbiakban regisztráltatni kellett a konzolosoknak a callofduty.com-on. A PC-s verzióval viszont semmi gond nincs, mindenki számára elérhető lesz. Mindezen információk ellenére a híresztelést még hivatalos oldalon nem erősítették meg, egy biztos amint letölthető lesz a Béta, a gamerekkel foglalkozó webszerverek sávszélessége teljesen el fog fogyni:D.

    Forrás
  • Neoncsoves
    #488
    orosz kampányban nyilván... :)
  • Prince23
    #487
    Akkor nemcsak japókat kell majd nyerbálni, hanem németeket is?
  • dante3
    #486
    co-op gameplay video
    Van több is ezen az oldalon!
  • Prince23
    #485
    Én csak ajánlom, ennyi, nem én készítem.

    Snexi: ez neked is szól.
  • Snexi
    #484
    de azért már leátszik a fejlődés.. :)
    ezt csinálta elözöleg

  • Gando
    #483
    most érted jó hogy ontod magadból a bannereket, de a minőségre figyelhetnél.. (nem támadás, tanács)
  • Snexi
    #482
    tényleg valamivel nagyobb kéne és tisztább
  • Gando
    #481
    a minőség az odavág...
  • Prince23
    #480
    Hoztam nektek egy bannert, ha jó szóljatok.

  • Jaffa 2843
    #479
    örülnék ha méretes crysis-nagyságú multi mapok lennének.. szép kis háborukat lehetne folytatni egy viszonylag szabad területen

    egyébként nekem a crysis multi rendszere nagyon tetszik, csak nehéz olyat találni akivel össze lehet dolgozni.. pedig ugy jo a csapatos FPS ha közben van voice comm. pl ventrilon.. ugy faja kis háborukat lehet vívni :)
  •  Evil
    #478
    Jaja, de megnézem hogy mi alapján kapod a tankot XD Meg mekkora pályák lesznek hogy csak úgy tankozni lehessen.
  • Jaffa 2843
    #477
    őőm ebbe már lesznek multis járművek is?
  • norbi56
    #476
    Értem.Köszi.
  • Reggaester
    #475
    Talán a Toss Back enyhít vmit.
  • Reggaester
    #474
    Itt vannak a perkek. Marty ftw! Egyszerűen muszáj volt megtartani ezt a frankón no skill perket, csodás.
  • elitehun
    #473
    Ja az nagy lesz! leszakadó testrészek 4ever xD
  • DaemoonHunter
    #472
    A képek alapján lesznek leszakadó testrészek, és a vér mennyisége is jóval több lesz...
    Ha csak egy kicsit is jobb küldetések lesznek benne mint az elődbe akkor megveszem...jövőre
  • Dave0092
    #471
    hogyne lenne... ha csak a ce-be lenne beépitve az fg42, akkor a eredeti sima multiplayerbe más játéoskonál nem jelenitené meg amit a ce-nél igen... Valojában arrol van szó, hogy a FG-42-t csak 45. szintől lehet unlockolni, de ennek a kódnak (amit a ce-hez adnak) segitségével ha beirod már első szintől használhatod a fegyot... ez akkor lesz buko ha minden ce code ugyanaz lesz, mer akkor felkerül netre...
  • norbi56
    #470
    Collectors E. nélkül nem is lesz FG 42?
  • zomgzerg
    #469
    angoltudás nélkül még képeket se nézz
  • Snexi
    #468
    csak 1 napig lesz fg42 ce-vel,ezekszerint abszolút csíter fegyólesz
  •  Evil
    #467
    (hát ez nagyon franko lessz aki többet fizet extra fegyvert kap meg dupla xpt egy hétig.. pont ez az amivel helyből elmegy a kedvem hogy multizzak benne)

    A Treyarch által fejlesztett Call of Duty: World at War november 14-én jelenik meg, nem csak normál verzióban, hanem gyűjtői kiadásban is.
    A gyűjtői kiadás tartalma egy stílusos bádog dobozban kap helyet, amelyben megtalálható lesz egy kulacs, aktiváló kód az FG 42 gépfegyverhez, multiplayer VIP státusz jelzés és egy exkluzív kód egy hétvégére, ahol dupla tapasztalati pontot gyűjthet a játékos. A megjelenés november 14-én várható PC-re, PS2-re, PS3-ra, X360-ra, DS-re és Wii-re.
    Forrás
  •  Evil
    #466
    Majd lessz, majd lessz!!!
  • rexHUNter
    #465
    bocs benéztem
  • Dave0092
    #464
    és ennek mi köze a codwawhoz?
  • rexHUNter
    #463
    Hy!
    megoldást keresnék erre a problémára
    service communication failure:PnkBsrt.exe initialization failed
  • Martinez01
    #462
    csá
  • Prince23
    #461
    CD galaxis!
  • Dave0092
    #460
    előszeretném rendelni a cod:waw-t.... tavaly a 4-el is igy tettem akkor a pcdome-rol rendeltem, de nem aznap hozták hanem csak rá 2-3napra tudták volna, szal azt lemodntam és inkább felmentem érte az 576-ba... most ugy szeretném hogy megrendelem és aznap még kihozzák... honnan ajánljátok... cd galaxis vagy 576.hu???
  • Prince23
    #459
    Ázsiában? :DD inkább hőség
  • SötétBarom
    #458
    Attól függ mennyire van hideg -.-
  • elitehun
    #457
    épp ezaz. a szív nem 2 másodpercenként dobog! de hagyjuk
  • poppe
    #456
    nem, így néz ki a szívritmus.. amikor ugrik, akkor dobban a szív :)