778
A gengsztersztori folytatódik...
  • TDantes
    #136
    Ez engem is érdekelne, hogy lehet még ember fel venni?


    És hol az a jó francban vannak küldetések? Normális, ami előre viszi a történetet...fő küldetések...


    És a Carmine Rosato vagy milyen családdal mit kell csinálni? A családfőt nem lehet megölni. Az embereit meg lehet de 5 percen belül feltámadnak...
  • Dévids
    #135
    Cső!
    Windows 7 alatt nekem se megy rendesen meg amúgy is az még csak Béta változatban van.Szal szerintem tegyél fel egy XP-t vagy Vista-t.
  • TaRka0107
    #134
    És még annyit szeretnék kérdezni hogy kettő emberem van aki követ, fel akarok venni egy mechanicot csak nem engedi, annyi van ott h I'm done(valamai ilyesm) Hogy kéne felvenni még1et? Sok helyre kéne az a mechanic.
  • TaRka0107
    #133
    Szevasztok!! Olyan kérdésem lenne, hogy kértem küldetéseket azoktól akik az útcán vannak. De asszem a sabotázs feladatoknál nem tom h mit kell mert senkit nem lehet megölni. Már 2 piros pötty is mutat arra a házra de nem tom mit kell. Amúgy én elmentem a két nagy házhoz a carmine családhoz és megöltemn az össszest.Vagy csak az egyikhez és akk hívott Michael és mondta h öljem meg az összest. Nekem adja a küldiket, nem tom nektek miért támad fel újra az összes ember. (lehet nekem is ez lesz:D)
  • TDantes
    #132
    Szóval még mindig nincs válasz arra hogy hol van ebben az izében a történet? Fő küldetés?

    Aztán az ellenséges család tagjait miért nem lehet megölni? Miért támadnak fel? És hol a család feje?

    És hol vannak a fő küldetések?
  • cumfu
    #131
    Heló! A 2-nek milyen a grafikája? Van olyan mint az 1-nek? Néztem sok játékról sok képet+ youtube videót de néha pozitívan néha meg negatívan csalódtam benne. Am az 1-nek nincs rossz grafja na meg az élmény (legalábbis régen tetszett nagyon, de már rég játszottam vele)
  • yokel
    #130
    Üdv, ha shader model 2.0-ás a vid. kártyám, akkor esély sincs, h elinduljon vele a játék?
  • lobig
    #129


    nálam microsoft visual c++ hibával álladóan lefagy a játék. valami megoldás????????
  • Bartn73
    #128
    Hali ha valaki tart ott hogy a az a küldi hogy a Carmine's családot kell kiirtani má az összes alvezérét lelőtem(de azt nemértem miért termelődnek ujra) nos de őt magát a családfőt hol találom???mert sehol az istenbe sincs
  • gyuri00
    #127
    óhhhhh valamelyikőtök nem küldené át a CRACKet má úgy játsznék vele:) az első rész nekem nagyon bejött remélem ez is jó lett
  • AntiHero
    #126
    na kipróbáltam. Tetszik nagyon. Hangulatos, grafka türhető (bár xboxon sztem jobb lesz)

    Sajna a gépemen elég furán fut meg-meg akad. De amennyit játszottam vele az nagyon tetszik. Én anno az 1-et is végigjátszottam 99%ra:) (1 film tekercs hiányzot, de bug miatt eltünt:()

    PC-n nem fogok játszani sztem vele, de xbox 360-ra tuti beszerzem ha már kicsit olcsóbb lett.
  • bigadam
    #125
    szevasztok, nekem nem akar elindulni a játék. Ha a new game opcióra megyek, mindig elkezd tölteni vagy 10 másodpercig, látom a keresztapa logót alul villogni, majd meghallom hogy beszélni kezd a csávó. De fekete a kép, és a beszéd is elkezd szaggatni olyannyira hogy 1 perc alatt kb egy mondatot mondott el. Ha a movies könyvtárat meg átnevezem, akkor meg a beszéd helyett egy zene szól, de szntén fekete képernyő és csak az altF4-re reagál.
    A gépem megvan hozzá, windows 7-et használok. valami tipp? Directxet felraktam ami a dvd-n volt.
  • gyuri00
    #124
    cracl-et msn-en
  • gyuri00
    #123
    valaki küldje már át a crcket [email protected]
  • kirol
    #122
    Valami borzalom ez a képgyűjtemény, amit beraktál.
  • Neoncsoves
    #121
    Nekem a hibái ellenére tetszik a game :)
  • fixpont
    #120
    A felirat meretet lehet valahol allitani? Mert 1920x1200-ban olvashatatlanul kicsi. Koszi.
  • grebber
    #119
    Amit észleltem eddig jármű az nagyon kevés féle van.Van amikor 8 tíz ugyanolyan van egy kupacban.
    GTA 4 trendi itt is van de durván ám -> előttünk 5 méterre rajzolódnak fel a textúrák a dolgokra :(
  • norbi2fraktal
    #118
    bugban nem szenved hiányt a játék
    próbálátok ki hogy egy kocsiban levő emberre lőtök rá madj száljatok be abba a kocsiba::D::D
    nem lenne rossz csak kicsit csunya a graff,az a fasza ha beszélgetsz valakivel és közben megnyomod a jobb és a bal egérgomnot:D:D
    de nem mindenkinél engedi
  • TDantes
    #117
    Nincs kiírva sehol...és a főnökök sincsenek sehol. vagy 50-szer körbe jártam a várost, minden létező menüpontot megnézte, nincs sehol semmi, csak ez a marhaság.
  • gyuri00
    #116
    csumi all

    valaki nem küldené át a crack-et mert már megvan a játék de a crack írásvédett és nem engedi sehogy se feloldani msn át dobhatná valaki [email protected]
  • sambauer
    #115
    mindegy azért kösz egy próbát teszek majd vele, de ha túlzásba viszik (mint az 1ben)akkor ez se fogja bővíteni a végigjátszott játékok számát.
  • Bartn73
    #114
    Ja mosthogy erre figyelek má zavaró,de én nemtaláltam erre vonatkozó opciót a játékba hogy kilehetne e kapcsolni
  • Bartn73
    #113
    Ahham látom de eddig nekem fel se tünt:) de ez csak akkor jön elő ha rákkatintasz a csajra sztem Na megnézem a játékba hogyvan
  • Bartn73
    #112
    Hátezt nemtom mostmég engem leköt ez a lövöldözés+hasonló Sztem főküldit azt a zöld x-el jelölik és azokat a fönökök adják De kivan irva mi a főküldi hogy hol nekérdezd:) de az enyémet tudom mi,egy rivális családot kell baxogatnom
  • sambauer
    #111
    erre látod mi van a csaj lába alatt ? meg a feje fölött ? ezeket kilehet valahogy iktatni ? másrészt csak engem zavar ?
  • Bartn73
    #110
    jaaaaa:) hát nemtom milyen fifás nyilakra gondolsz,a kistérképen sztem nemzavaró a nagytérkép meg ugyszar ahogy van áttekinthetetlen
  • TDantes
    #109
    Erre én is rájöttem...de ami előre viszi a történetet? Olyan nincs? Ennyi a játék? Arról szól hogy vadidegen emberek az utcán megbíznak hogy valahol lövöldözzek egy kicsit?

    Hát ez tényleg remek
  • sambauer
    #108
    katt
  • Bartn73
    #107
    wtf?? ÉÉs miért is csinálom azt amit irtál:) nemjövök rá
  • sambauer
    #106
    You fuckin blind, or just ingore me ?
  • Bartn73
    #105
    ÓÓ dehogy nincs küldetés:) Amikor mész a városba lácc sétálgató embereket valamelyik feje felett köteg pénz van a másikfelett kulcs na ezekkel beszélsz és tölük lehet kapni küldit Van a küldik között szabotázs,bérgyilkosság,meg a célpont utlegelése:) legalábbis én eddig ezeket csináltam Hát amikor lácc piros pontot 1 házon akkor fusd körbe és lehet kivül kell berobbantani ,vagy felrobbantani,vagycsak vlamit elvágni
  • sambauer
    #104
    Ha meglenne a játék én válaszolnék, de mivel te a birtokában vagy igazán megnézhetnéd az optionsban hogy van e arra lehetőség amit megkérdeztem
  • TDantes
    #103
    Nagyon szépen köszönöm hogy mindenki magasról szarik arra amit kérdeztem. Biztos láthatatlanul írtam
  • gfreak
    #102
    nem ő volt az első rész főhőse...végülis egy "noname" karaktert irányítottál, akit a Keresztapa 1. főbb jeleneteibe szépen "beleírtak"...jópofa játék volt, szar autóhandlinggel, középszerű grafikával, mondjuk nekem nem volt vele gondom, nagyon jól elszórakoztam vele...kiváncsi vagyok erre a 2re is ;)
  • sambauer
    #101
    Gyerekek ! Arra válaszoljatok nekem hogy ezeket a fifás karikákat és nyilakat kilehet kapcsolni az optionsben ? Mert nagyon jónak néz ki a játék, de ezek tönkretesznek mindent. Könyörgöm mondjátok hogy igen....
  • TDantes
    #100
    Valaki mondja már el hogy kell ezzel játszani...nem kapok semmilyen küldetést..csak valami piros pontokat ahol nem tudom mit kell csinálni!

    Meg, van egy olyan hogy famili...ott valami másik bandából lehetne meg ölni a tagokat...de nem halnak meg..meg ölöm, és mikor oda megyek 5 perc múlva megint ott van...


    Mi a bánat a feladat? Itt nincsenek küldetések? Vagy miről szól ez az egész?!
  • Prince23
    #99
    Aranyban!

  • TDantes
    #98
    Erre tud valaki válaszolni? Két piros kör, raktárak...mit kell csinálni? Bármit teszek semmi sem történik!
  • nyirog
    #97
    hopp elvileg nem lesz benne magyar nyelv :S, http://cdgalaxis.hu/PC/16050/godfather-2.html itt nincs szó magyar nyelvűségről csupán magyar nyelvű kézikönyvről