778
A gengsztersztori folytatódik...
  • Andrásss
    #216
    Az miért van, ha új játékot akarok indítani, akkor mikor a töltés alatt van valami beszéd akkor elkezd akadozni, és nem válaszol állapotba kerül? És leállítja a vidkártya illesztőprogramja a képfeldolgozást. (semmilyen kép sem jelenik meg, csak valami képzajos szarság) Ha tudtok segítsetek!
  • COOLancs
    #215
    A sub standard foshganéj első részt nem lesz nehéz felülmúlni. Látom grafikában már majdnem utolérték a 2002-es Mafia 1-et, csak a feeling nincs a közelében sem.
  • gfreak
    #214
    legalább van esélyed mégegyszer...az egyben is, ha véletlenül "halálra" ijesztettél valakit (flatline ;) ) akkor is várni kellett egy pár órát, és újra ott volt a boltban...jobb mint azzal a tudattal élni hogy ezt a küldetést is buktam, már soha nem lesz meg ;)
  • TDantes
    #213
    De akkor írta ki hogy misson fallied...de neeem...pár óra múlva a felrobbantott épület ismét épp...ez ugyan nagyon logikus ám!
  • TaRka0107
    #212
    De direkt az a lényege h csak rá kell ijeszteni az alkalmazottakra vagy valami ilyesmi!! Szerintem.
  • gfreak
    #211
    még nem sikerült kipróbálni, de amiket itt olvasgatok róla...hááát nem éppen meggyőző ;)

    mindenesetre kipróbálom, de lehet hogy nem fogom megvenni (bezzeg az elsőt megvettem, nekem bejött..street sweeper a legnagyobb...remélem ebben is van ;) )
  • TDantes
    #210
    De basszus ha egy ház felrobban a berendezés is felrobban...ez logikus! De itt nem...nem mert itt szét kell verni..és csak úgy jó sehogy máshogy...ezt a logikátlan izét...ez a leg logikátlanabb játék a világon
  • Cat 02 #209
    Szét kell verni a berendezést.
  • TDantes
    #208
    Aha.,..mert ha felrobbantom nem megy tönkre a berendezés...áháááááááááá
  • TaRka0107
    #207
    Szét kell verni a berendezést bent!! Én amúgy sokat játszottam a Mafia 1 el, de a grafikája sokkal rosszabb volt!! Amúgy az volt a legjobb hangulatú mafiás játék!! Kiváncsi leszek a 2 -re. Képek alapján leesett az állam a grafika láttán.:D Végig is vittem az 1 et csak a végén muszály volt cheat-et használni:D
  • TDantes
    #206
    Na, és akkor mi van, mikor az a feladat hogy sabotage odamegyek felrobbantom az épületet de nm jó...akkor meg mi a fene van?
  • tomasz18
    #205
  • tomasz18
    #204
    Sziasztok!A járókelőktől összeszedtem 3 küldetést,de nem tudom mit kell tenni...Egy van ahola képen állok ezt egy zsarutól kaptam aki a ház mögött áll,a többit meg szimpla emberkéktől..egy van a banknál,meg egy másik háznál..[IMG]http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/20090404191702N_vtelen.jpg]
  • TDantes
    #203
    A Mafia 1 is sokkal-sokkal jobb. Pl: A Mafia 1-ben szebbek az autók pedig vagy 10 éves...ezek a ronda karton papírból kivágott szarok...ezek nem autók
  • TaRka0107
    #202
    Még megse jelent a Mafia 2!! Vagy XBOX-on már kinn van?
  • Cat 02 #201
    Maffia sztem sokkal jobb, graffban, storyban, játékélményben, ebben egyedül a minimap és a don view jó, de azt nagyon eltalálták.
  • Lacee86
    #200
    Hát akkor ez sem ígérkezik vmi jónak... Első részben is csak gyilkolászni kellett. Ezt a területfoglalósdit meg a GTA San Andreasban már megutáltam, igénytelen és méltatlan befejezés volt egy olyan színvonalú játékhoz. Hogy ebben a játékban is csak az van, az nekem nem más, mint h képtelenek voltak vmi ötleteset kitalálni. Majd azért meglesem a játékot, de nem hinném h sokat fogok időzni vele.
  • TDantes
    #199
    Mert sose értem mi a fenét kell csinálni, de nem ez a lényeg!

    Mekkora hülyeség, hogy csak akkor hal meg ha megfojtom, egyébként életben marad! Hát hogy lehet ilyen hülyeséget ki is találni?

    Így kellene kinéznie:
    Elmegyünk Luigi-hoz aki elküld Johnny-hoz, aki elmondja hol van Don Pepe ha megcsinálunk neki valamit, mondjuk verjük szét a konkurensboltot, és akkor megtudjuk hol van Don Pepe akit tök mindegy hogy ölünk meg, meg hal, halott marad. Nem támad fel...úgy mint más normális játékokban.
  • HunnernesKonge
    #198
    Elsővel nem játszottam. Igazság szerint a játék kimerül abban hogy foglalj el X terültet, és nyírj ki összesen 5 ellenséges családot.
    Vége felé kicsit unalmas, de Kubát élveztem. Az állandó katonai jelenlét az utcán jelentősen megnehezítette a "munkát".

    Neoncsöcves: De El tudod. Don's View-ben "My Family" menüpont alatt kattints a családtagra, majd a fenti lehetőségek közül válaszd a Mark as Dead-et. Nemsoká megüresedik a helye (nem figyeltem pontosan mikor és hogyan halt meg de nálam egyszercsak eltűnt )

    Más, ha már Kubában fogtok járni nézzetek szét az utcán családtagok után. Van pár aki alapból két dologhoz ért :)
  • Neoncsoves
    #197
    Engem csak az zavar, hogy nem annyi embert veszek fel amennyit akarok, és nem akkor amikor akarok. Pl jól jönne egy mechanikus, de nem tudok felvenni, én meg nem akarom elküldeni egyik családtagomat se...
  • Neoncsoves
    #196
    nem a saját boltod, csak a "védelmed alatt áll" :D
  • Prince23
    #195
    Akkor az olyat miért nem folytod meg? Játssz ésszel:)
  • Nathan66
    #194
    Csalódtam
  • TDantes
    #193
    Mert jó maffiás, szeretem az ilyet...Tommy Gun meg hasonlók.


    De ezek a zűrzavaros, értelmetlen ostoba küldetések...ebben mi a logika, hogy ismeretlen emberektől kell küldetést fel venni, mert addig az ellenséges család tag hallhatatlan...na és tucatszor kaptam olyan küldetést hogy szabotáljak...a saját boltomban!

    Azaz, én vagyok egy gengszter. Oda jön hozzám egy ismeretlen pofa, hogy ugyan verjem már szét a saját boltomat, (vagy öljek meg valakit, raboljak ki valamit) akkor ő elmondja hogy a másik család tagját úgy ölhetem meg ha vízbe lököm, mert egyébként halhatatlan...ááááááááááááááááá
  • Lacee86
    #192
    Hamar végignyomtad. :) Mennyi küldetés van kb? Változatosabbak mint az 1. részben?
  • Lacee86
    #191
    Ha a grafika 6, a küldetések 3, akkor mire kapott 8-as hangulatot? :)
  • HunnernesKonge
    #190
    Jó rövid

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Don Dominic the Godfather
  • TDantes
    #189
    Grafika: 6
    hangok: 9
    küldetések: 3
    hangulat: 8
    irányíthatóság: 6
  • Prince23
    #188
    na jöjjenek az első benyomások, pontokba szedve.
    Grafika: 7
    hangok: 9
    küldetések: 9
    hangulat: 10
    irányíthatóság: 9
  • fixpont
    #187
    Azert nem talalod, mert 1. eppen korhazban van 2. kuldetesen van, de a neve ala ki van irva eppen merre jar es mit csnial.
  • Cat 02 #186
    Az a lényeg h mikor ki akarod végezni fegyver legyen nálad, csak az a baj h nem találom az arcot :D
  • fixpont
    #185
    De tobbfele keppen el lehet tenni labalol a kellemetlen ellenfelet le is lehet csukatni.
  • fixpont
    #184
    Olyat meg nekem sem sikerult, ha execute akkor csak olyan jott ossze, hogy elkezdi a fejet verni.
  • TaRka0107
    #183
    Ja... valami olyasmi, amikor kiírja hogy F execute vagy valami ilyesmi. (de gondolom tudod)
  • Cat 02 #182
    H kell fegyveres kivégzést csinálni ? Mert megölöm simán és nincs semmi... le kéne verni földre és akkor v hogy ? :s
  • TDantes
    #181
    Igen...igen...igen...de nem tudtam megcsinálni...valakit le kellet volna lőni...,megtettem erre fallied. Máskor is volt ugyanilyen, akkor meg jó volt...tiszta zűrzavar ez a játék. Miért nem lehet egyszerűen?

    Ez is már milyen hülyeség, bele lövök egy család tagba 10 tárat, fel gyűjtom...agyon verem, de nem hal meg csak ha bele lököm a vízbe...atombombát is dobhatnék rá,túl élné...mert csak egy módon halhat meg... és ha mindent így meg ölöm mehetek be az ellenség házába...addig a kapujuk egy másik dimenzióban van és nem lehet kinyitni

    Tiszta debilség ez így
  • fixpont
    #180
    Igen, o ad egy kuldetest, es ha megcsinalod _cserebe_ elarul a masik csalad tagjarol infot, ez a 'kill condition'.
  • TDantes
    #179
    De ez nem másik családtag volt...egy akárki adta az utcán, nem olyan mint ahol fel van sorolva az másik család tagjai!
  • fixpont
    #178
    Olyan nincs, hogy mellekkuldetes. :-)) Akinek kulcs van a feje felett, ha annak a kuldeteset teljesited, akkor fulest kapsz tole az ellenseges csalad tagjairol. :-)
  • TDantes
    #177
    Ez nem ellenséges családtag, hanem csak olyan mellék küldetés volt.