778
A gengsztersztori folytatódik...
  • DeerHunter01
    #378
    Nah végigjátszottam.
    Lemészároltam a Mangano családot is.
    Cuba-ban megöltem azokat a katonákat akiket meg kellett.
    Szerintem jó játék. Mindvégig élveztem. Nem vált unalmassá fél óra játék után.
    értékelésem: 10/8.
  • leviking
    #377
    execute him up close and personal with a rifle

    ilyenkor mit kell csinálni?
  • gfreak
    #376
    az micsoda hülyeség...odalopakodtam, hogy megfojtsam garotte-al, aztán neck snap lett a vége :) nem lőtt egyet sem, de ott volt a nyakamon a többi bunkó, le kellett mindenkit mészárolnom tommygunnal ;)
  • Kongy
    #375
    Nah, köszi a helpet. :) Most Floridában garázdálkodok. Épp most mentettem meg Mr. Roth emberét a biztos haláltól. :))
  • DeerHunter01
    #374
    Megnéztem tegnap a filmet.
    az elsőt már láttam,mondom megnézem a 2.at is.
    a játékban találkoztam olyan jelenetekkel amelyek egytől egyig ugyanazok mint a filmben voltak.
    (pl. amikor a szenátor ágyában van egy elvzérzett kurva)
  • Lacee86
    #373
    Ma jelenik meg a játék igazából. Sztem lesz benne magyar felirat.
  • gfreak
    #372
    Frank Pentangeli-t ölték meg...különben ha baj van a sztorival meg a ki kicsodával, javasolm nézzétek meg a filmet ;)
  • koj
    #371
    Na már elkezdtem. Szerintem semmi baj a grafikával, igaz nem tökéletes de megfelel. A robbanások nagyon szépek.
    Most ott tartok hogy megölték nemtomkit, (mert az angol miatt nemértem az egész történenet.) és a Carlone házban vagyok. ennyi egyenlőre:d
  • Drummerboy5
    #370
    Köszi! Én se PC -n nyomom, úgyhogy jó info :)
  • DavidX92p
    #369
    Hali

    Nem tudja valaki, hogy Mangano's warehouse-ban hogy lehet feljutni az üzletvezetőhöz a toronyba? Annak a háznak ami ott van előtte(és elvileg azon kell átmenni, hogy oda feljussak)minden ajtaja zárva, az oldalánál pedig el van barikádozva konténerrel. Már minden lehetséges útvonalat próbáltam, kinyirtam az összes emberét, fel is gyújtottam az épület melletti tartályt hátha az segít, de egyszerűen sehogy sem tudok oda jutni.
  • The Protector
    #368
    NAh.Már floridában járok.Eddig nagyon jó a game.Csak az a baj h sokszor visszaszerzik a területeimet.A kivégzések kurvajók.
  • dark night
    #367
    hello
    valaki linkelne egy mentést lehetőleg kijátszva!! please
  • Morfi
    #366
    Mondjuk ha már sérült az illető akkor odamész hozzá pisztollyal és megnyomod az F-et.
  • Aladiin
    #365
    sziasztok az alábbi kivégzést hogy kell végre hajtani "execute him with a pistol"
  • DeerHunter01
    #364
    köszi a válaszokat.
  • tomzoo
    #363
    Vki tud adni linket h honnan töltsek cracket? akár pü-ben is. Előbb töltöttem egyet és tele volt vírussal-.-
  • Morfi
    #362
    A főküldetésben lesz megoldás a sztrájk feloszlatásának. Az hogy felrobbantod attól még nem fogja kinyitni az ajtót. Foglald el.
  • Prince23
    #361
    Addig nem tudsz repülni, míg nem írtod őket
  • DeerHunter01
    #360
    2 embert irtottam ki a családjából akik fejesek.
  • gfreak
    #359
    kiirtottad a családját is?
  • DeerHunter01
    #358
    igen sztrájkolnak.
  • DeerHunter01
    #357
    felrobbantottam azt az 1 épületet ,de még mindig nem engedi a család házának kapuját kinyitni :D
  • gfreak
    #356
    ??? jegyáruskislányok sztrájkolnak?

    akkor marad a jó öreg robbantós módszer :D
  • DeerHunter01
    #355
    kimegyek a reptérre és semmi :D
    nem tudok felszállni a repülőre,nem tudok beszélni senkivel aki eljuttatna oda.
  • gfreak
    #354
    robbantsátok fel ;)

    de vissza lehet menni, csak repülőre kell ülnöd ;)
  • DeerHunter01
    #353
    Sziasztok.
    Floridában vagyok és elfoglaltam az összes épületet,de még mindig nem tudom elpusztitani a Granados családot mivel New Yorkban még van egy épületük.
    küldtem oda az egyik emberem,kórházba került :D
    nem lehet oda visszamenni a játékba?
    vagy őröket küldeni az egyik emberem mellé?
  • Morfi
    #352
    Igen, de előtte fejlődnöd kell, hogy legyenek melletted emberek.
  • koj
    #351
    ahogy így olvasom elég nehéz lehet a irányítás. Van 1 érdekes kérdésem? Ha Donként kezdek akkor elvileg bármit megtehetek a játékban? Mármint lehet embereket küldeni más család ellen meg ilyenek? meg kapok ajánlatokat? mert erről olvastam de nem nagyon értem.
  • gfreak
    #350
    a korrupt palinál az újraépítés kétezerbe kerül, ha megcsinálsz neki egy szívességet ;) különben meg annyiszor tudod ellőni ahányszor szívességet teszel neki asszem ;)
  • gfreak
    #349
    meg kell fojtani ;)

    billentyűzettel nem tudom, gamepaddel nyomom, először meg kell ragadni a fickót, aztán lehet fojtogatni (gamepaden ez a két analóg stick benyomásával történik)
  • Tytan112
    #348
    Azt hiszem így kellett: Menj a helyszínre,vigyél magaddal egy Bruiser-t (ez a képessége a csávesznek), stukker marad a zsebben, csak ökölharc. Kicsit verd a célpontot, de lehet egyből ki tudod adni a parancsot: ha ráhúzod az egeret, a 'C'-re felajánlja a megölését. C-t lenyom aztán vár :)
  • koj
    #347
    kár hogy nem magyar. sok játéknál benne vannak a magyar nyelvi fájlok... de ebbe szerintem nincs
  • koj
    #346
    Oké köszi a válaszokat! kipróbálom aztán írok:D
  • Prince23
    #345
    Keresztapa értékelések!

    gamepro 5/5
    gamesradar 7/10
    gamespot 4.5/10
    atomicgamer 72/100
    gamezone 7/10
    IGN 76/100
    eurogamer 4/10
    tvg 7/10
    cvg 7/10
    videogamer 7/10
  • Cyrus666
    #344
    Ha olyat ígér, amiért megéri, akkor igen, ajánlott felrobbantani. A dolgok asszem 1 napon belül újjáépülnek, de Floridában van olyan Rocket, amiből ha begyűjtöd az összeset, akkor elvileg hamarabb is újjáépülnek (még nem szereztem meg mindet). Valamint van olyan officer, akinél ha teljesíted, amit kér, akkor ő pont azt a speckót adja, h egyből(még nem próbáltam, szal nemtom azt se h mennyi idő alatt, vagy h hányszor lehet felhasználni) felhúzza vmelyik épületedet.
  • Neoncsoves
    #343
    optimalizációval nincs semmi gond
  • The Protector
    #342
    Hogy fut neketek a game?Akadozgat?Szarul optimalizált?
  • tumpi
    #341
    valahogy sikerült :), nemtudom hogy de végre megvan
  • tumpi
    #340
    helló !
    Én se tudom a következő "kivégzést" megcsinálni a játékba :
    Let a Bruiser shank him from behind. Itt mit kell csinálni ?
    Válaszotokat előre is köszönöm szépen.
  • Prince23
    #339
    Egyébként ha felrobbantom a saját cégeimet, akkor majd újjá épül?
    mert ugye van ien küldetések is, amikor civilek adnak ki, az olyat legszívesebben megfolytanám, de na... szal érdemes felrobbantanom a helységeket, ami az enyém?