778
A gengsztersztori folytatódik...
  • Curesz
    #258
    Ez jó játék, csak épp nincs keresztapás hangulata :), nah sebaj megyek vissza xD
  • gabo91
    #257
    megpróbálom még egyszer utoljára...

    "call off police" szabotázs akciónak jelzi ki... piros pont térképen (ergó aktiv még)
  • Matte
    #256
    akkor újra megkérdezem:

    hogyan tudom visszahívni az embereim magam mellé?

    Mert most őrzik az egyik üzletem (3-an vannak most a családban.)

    de nem tudok tenni semmit hogy jöjjenek velem szépen?
  • Cat 02 #255
    Legyengíted, odamész fegyverre és execute, de azt a srácot nekem se sikerült, sose volt ott =\

    call off police az meg nem az h az a jutalmad ? h visszahívják rólad a zsarukat bármikor, ha kéred.
  • gabo91
    #254
    Másik család "családfáját" írtogatom. Megjelölte a térképen az egyik emberüket. Építkezésen van. Hogy nyírjam ki, hogy végre sikeres legyen. Bárhogy csinálom nem lesz teljesítve mindig visszakerül oda. Annyira rájöttem, hogy pisztollyal kell... de hogy mert sehogysem lesz tökéletes?

    Még egy dolog. Meg kelett ölnöm az üzletvezetőt, és most " call off police" a feladat... na de hogyan...? randalírozzak, hogy jöjjenek oda, mert az én boltom és az örök nem engedik a közelébe se a fakabátokat...
  • gfreak
    #253
    Pár órát elbaromkodtam vele, nem olyan szar ez a cucc, bár ez a raket/front dolog az elsőben jobban működött szerintem...az irányítása az autóknak jobb lett mint az elődben, cserébe a verekedés lett macerásabb...

    TDantes neked meg ha ennyire nem jön be, minek játszol vele?
  • tomasz18
    #252
    Sziasztok a Páncélozott járművet hogy tudom megszerezni?!?!?!megvan az összes elfoglalni való épület,de párat nem vesz kerül crime ring..
    Help pls
  • Matte
    #251
    most mentem át floridába, de az embereim nem jöttek velem, őrzik a corleone házat... Hogy tudom őket megamhoz hívni, vagy ez így normális, majd jönnek??? Mert most egyedül kell csinálnom a dolgom ...
  • Lacee86
    #250
    Sztem egy játéknak attól jó a hangulata, hogy jó a játékmenete és nem árt ha a grafikája is színvonalas. Erről a játékról igazából egyik sem mondható el (szted sem ahogy pontoztad). Attól, hogy vkit érdekel ez a téma, még a játéknak nem lesz jó hangulata. De ez csak az én véleményem persze.
  • TDantes
    #249
    Igen direkt ilyen a játék..egy rakás szar. Azért ilyen, hogy tovább tartson, mert az EA-nál nem tudtak story-t írni...így lehet szarakodni helyette.


    Bocs, de nem tapsikolok hozzá.
  • TDantes
    #248
    Azért, mert ettől még jó a hangulata...attól hogy játék menet szar...a kettő nem függ össze
  • Lacee86
    #247
    Egyrészt a GTA sokkal előbb volt, ez a játék csak halvány árnyéka annak. Másrészt a GTA-nak igazi hangulata van, érdekes történet, több szál, nagyrészt változatos küldetések (azért vannak kivételek), FEELING csupa nagybetűvel. Ennek a játéknak az első része, és eddig a második is úgy tűnik, hogy egy ötlettelen egysíkú "megyek és szétverek mindent".
  • Prince23
    #246
    Akkor miért adtál 8-at a hangulatra? akkor hogy is van ez? oktass már ki minket? :D
  • Cat 02 #245
    Hja, jó a game, csak a grafika fos :D
  • bandy85
    #244
    Olvasgatok visszafelé is és néhányan úgy beszélnek itt mintha a GTA lenne a világ legtökéletesebb játéka!!Sztem ez nagyon jó kis játék!! A házat,ha szét kell verni és nem felrobbantani akkor szét kell verni,ha vkit meg kell folytani,akkor meg kell és agyon kell verni!!!!Ez az én magánvéleményem!! PEACE
  • TaRka0107
    #243
    TDantes nyugodj már meg b*zdmeg mostmár. Ez játék, direkt így kell csinálni. Gondolom te Wheelman-ezel ahol a csávó átugrik egyik autóból a másikba meg lelassítja az időt!! Ugyanez!!
  • TDantes
    #242
    Egyetértek
  • tommygear
    #241
    nagyon gagyi ez a game
  • Prince23
    #240
    Mondjuk baseball ütővel...
  • tomasz18
    #239
    már megvan a crime ringet kell fenn tatatani,de New Yorkban a pénztárgépes ikonnál nem jön fel mirért van ez?!
  • tomasz18
    #238
    sziasztok a páncélozott autót,hogy lehet megkapni?mit kell tenni érte?florida,new york teljesen az enyim..
  • TDantes
    #237
    Értem hogy kórházba kerül de ez marhaság Akit megölnek az meghal...nem pedig feltámad!
  • Cat 02 #236
    Mert akkor korházba kerül, el is mondja az elején, direkt azért kell kivégezni az embereket egyedi módon, gázolás, kivégzés, vízbe dobás.
  • TDantes
    #235
    Bassszus...egyszerűen...áh....ezt a szart ennyi angol tudással nem lehet megcsinálni...miért nem elég az ha agyon verem? Az miért nem elég? Ez valami agybeteg szar
  • Cat 02 #234
    Végezd ki, mikor a földön térdel nyomj F-t (execute). Meele weapon az sztem az ököl, de lehet h a golfütő :D
  • Cat 02 #233
    http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest ?

    Ám elvileg épp menne neked, de nagyon csunya a játék, szal sztem simán letöltheted... :D
  • TDantes
    #232
    Tenderize him with a melee weapon execution

    Ez most megint mi a a szar? Nem azt jelenti hogy valamilyen kézi fegyverrel üssem?!
  • dragon11
    #231
    Sziasztok.. első részével gameltam, de abbahagytam, mert megakadtam 1résznél..xD

    Szerintetek menne-e a kövi configon akár 800x600ba is tűrhetően?:P (Undercover 1024x768ba lowon hibátlanul megy.., Crysis 800x600ba:D)

    Config:
    Alaplap:Msi 915P Combo2,Cpu:Intel Pentium 4 3,06Ghz 1-mb cache ,Memória:PQI 2*512 DDR2 533Mhz,Videókártya:Asus, Ati Radeon X550 512MB PCI-Expressz,Táp:450W,Winyó:Samsung 160Gb 7200PRM
  • Lacee86
    #230
    Aha, pedig azzal a kártyával már tuti mennie kéne rendesen. Remélem tényleg jön vmi patch. Mondjuk először még meg is kéne jelennie. :D
  • Cat 02 #229
    Aham.
  • Lowosan
    #228
    Helló!! Aki már a vége felé tart attól kérdezném.Az a feladat hogy az összes családdal végezzek, de nem enged bemenni a főépületükbe ahol egyszerre minden ellenséges családtaggal végezni tudnék.Hogy lehet ezekbe bejutni?Először el kéne foglalgatni minden kisebb üzletüket?
  • dezsolti78
    #227
    Hi!
    Nekem is hasonló gondok vannak, főleg kocsikázás közben.
    Én 9500 GT-vel nyomom, meg 2 giga ram-al. Szerintem erre jönni fog vmi patch, mert ez optimalizációs probléma lehet, vagy ki tudja. Talán lesz rá vmi tapasz.
  • norbi2fraktal
    #226
    igen igen aszfalt...
    na bassszus most akartam jáccani vele, és amikor kilépek a házból akkor jönegy fura hang és nagyon nagyon szaggat, és a cpu használtság 100%
    na ezt nem vágom , remélem tényleg nem végleges verzíó...de sztem az....
  • Lacee86
    #225
    Ja az aszfaltos oldalra gondolsz? :) Igen, én írtam. Talán még nem egészen végleges változat ez? Végül is még van pár nap megjelenésig, mondjuk attól még kész kell legyen már a játék. Remélem lesz vmi megoldás erre...
  • norbi2fraktal
    #224
    sajnos nálam is fennál ez
    de amugy olvastam torrenten is hogy ez a gonja sokaknak, de ahogy látom te írtad már ott is....ugyan ezt
  • Lacee86
    #223
    Na basszus, nem tette bele a szöveget... Szóval:
    Hi! Feltettem a játékot, de elég nagy gondom van. Szakaszosan szaggat: ezt úgy értem, hogy 10-15 mp-ig 50 fps, utána pár mp-re lemegy 10-15-re, utána megint fel és így tovább. Gyalogosan is csinálja, csak nem ennyie durván. Ha nagyon leveszem a grafikát akkor is. A legelső küldetésnél, mikor Kubában voltunk, ott nem csinálta. Bár nem olyan sok fps-sel ment, de egyenletes volt. Azóta viszont gyakorlatilag játszhatatlan.
    Gépem lent olvasható. Tudom, h nem túl erős, meg elvileg a 8500 GT-t nem is támogatja a játék, de akkor miért volt jó az 1. küldetés?? Ja és hiába húztam a procit meg videokártyát, ugyanez. Legújabb VGA driver fent van. Vkinek van vmi ötlete, mert így nagyon szar...

    ricsa008: Látom, a procid a minimum, a VGA-d meg szintén nem támogatott. Neked hogy megy a játék?
  • ricsa008
    #220
    ez inkább az 1.részhez illik a másik viszont kezdésnek jó
  • norbi2fraktal
    #219
    uppssz a 2-es lemarad
  • norbi2fraktal
    #218
    vagy ezt??
  • hitch
    #217
    Bannernak?