778
A gengsztersztori folytatódik...
  • nyirog
    #96
    hát gta 4-ről inkább nem mondok semmit :/, a többi gta-hoz képest nem jött be, de ami a legjobban idegesít benne, hogy agyon sztárolják pedig nem olyan jó (most a laggolásoktól eltekintve). a godfather első része nem volt olyan rossz, csak meg lehetett unni elég hamar, én igazából azután hagytam abba vele a játékot amikor már tizedjére sem tudtam megcsinálni a sonny gyilkosainak az elkapását (vagy lehet menekülni kellett akkor??...), maffia az über király az egyértelmű olyan hangulatos maffiózó játékkal azóta még nem játszottam. Am még nem telepítettem fel a godfather 2-t mert láttam h nincs benne magyar nyelv :( és egy csöppet kiakadtam rá (nem, nincs bajom az angollal,elég könnyen megtudom érteni az angol dialógusokat is, csak már úgy rákészültem h magyarul fogok vele játszani :S), egyébként fura, mert ea-s reloaded-es törésekben benne szokott lenni alapból a magyar nyelv :S...
  • lobig
    #95
    a játék indítása után fekete képernyő-re valami megoldás? (hardware követelmények megvannak, vista)
  • Prince23
    #94
    Talán azért is jön be, mert nem játszottam az eslő résszel, meg a maffiával? GTA 4-et ismerem amúgy , és mégis tetszik eza második rész
  • TDantes
    #93
    Én elakadtam benne. Ilyen piros jelekkel rakta teli a térképet de mit kell csinálni?

    Oda megyek a jelre le ölök mindenkit akit kell...és semmi...ott marad az piros jel...mi a bánatot kell itt csinálni?
  • TaRka0107
    #92
    Hát nekem is bejön a játék!! A hangulata tényleg jó. A grafika lehetne jobb de jó szerintem! Jó sok mindent lehet benne, már bele is habarodtam:D
  • Carloska
    #91
    ha neked ez tetszik akor mi a roszz , nagyon gyenge játék de lehet neked ez a színvonal jön be 2009ben ezt hogy merték kiadni egy nulla ez mások szerint is
  • Shep
    #90
    Úgy rémlik mintha ő lett volna, de lehet rosszul emlékszem. Én az egyet félbe hagytam nem igazán jött be, ezzel is teszek egy próbát, bár a grafika azért elég érdekes :)
  • Prince23
    #89
    Elsőt nem ismerem, de ez valami fantasztikusan hangulatos játék lett. Csodálkozom is, hogy nagyon kevesen írunk ide, pedig sokan szerezték be a stat alapján.
    Grafika átlagon felüli a sandboxos játékok körében, a hangok és a szinkronok kiválóak, főleg Donnak. Optimalizálás jó!!! Nem egy Saints Row 2 vagy GTA 4, amikor kijött. További patchek, dlc-k várhatóak. Most Mikey Corleonak dolgozom. Jól sejtem az első rész főhőse volt ő?
  • Prince23
    #88
    Az elsőt nem ismerem, de ez valami fantasztikusan hangulatos játék lett. Csodálkozom is, hogy nagyon kevesen írunk ide, pedig sokan szerezték be a stat alapján.
    Grafika átlagon felüli a sandboxos játékok körében, a hangok és a szinkronok kiválóak, főleg Donnak. Optimalizálás jó!!! Nem egy Saints Row 2 vagy GTA 4, amikor kijött. További patchek, dlc-k várhatóak. Most Mikey Corleonak dolgozom. Jól sejtem az első rész főhőse volt ő??
  • Shep
    #87
    Az1-hez képest milyen lett?
  • Prince23
    #86
    Természetesen!
    nekem nagyon bejönba játék.
  • Gideon Wieth
    #85
    jó játék lett am ?
  • Gideon Wieth
    #84
    hogyan menne egy amd 3100+ 1,5giga ram és nvidia 7600 Gs kártyán ?? :) Elfogadható szaggatás nélkül vagy Boxon szerezzem be :)
  • TDantes
    #83
    Már pedig általában magyar szokott benne lenni...most hogy-hogy nincs?
  • strebacom
    #82
    Ez tuti??
  • strebacom
    #81
    Ezt jó lenne ha megnézné valaki,mert csak akkor szedem ha magyart is tud!!
  • xido
    #80
    nincs...csak magyar A help van benne,amint átállítod a regeditet,indításkor ismét megkérdezi,melyik nyelvet választod a 6 közül,ami angol,német,francia,spanyol meg mit tudom én még mi,de magyar nuku
  • norbi2fraktal
    #79
    sztem van hozzá magyar felirat csak a regedit-ben kell átállítani...
  • Prince23
    #78
    Jó lesz ez:)
  • ricsa008
    #77
    ok thx
  • grebber
    #76
    Eddig nem rossz csak nem valami szép.De mivel nem magyar nyelvű így hanyagolom amíg nem lesz hozzá magyar felirat.Inkább játszok első részével ahhoz már van és még ugyse játszottam azzal sem 1 percet sem.








  • ricsa008
    #75
    milyen lett?? (gondolom ezek saját képek)ha nem akkor bocs
  • grebber
    #74



  • Carloska
    #73
    hát ez egy nagyon szar játék lett nekem totál nem jön be
  • ricsa008
    #72
    Optimalizáltság? probálta már valaki ? este megint melóba megyek le tudnam szedni . csak kérdés érdemes -e . a Wheelman egész jól fut kellmes csalódás
  • Prince23
    #71
    Azért remélhetőleg több szórakozást fog nyújtani, mint a Wheelman másik sandbox játék:)
  • icemankimi
    #70
    valaki nem tudna privátban küldeni egy helyet ahonnan lelehet szedni, de ne torrent legyen mert torrentet már 4 hónapja nem tudok szedni letiltotta szolgáltató:S
  • lwb
    #69
    Szerintem az első rész teljesen rendben volt. Persze, GTA ripoff, de a feeling, az autók és a zene kárpótolt bőven.
    A Mafia szintjét nem érte el, de a Mafia meg igazságtalanul szemét volt kb a pályák felében és egészen nevetséges az utolsó pályán, ahol kb 40-szer kellett fejbelőni a végellenfelet.
  • xido
    #68


    1680x1050 xpsp3..kizért,hogy vista alat dx10et támogasson és szebb legyen..beállítások..anti aliasing on/off..shader meg shadow quality love/medium/high...slussz..2009 EA
  • xido
    #67
    hát gyerekek...ez bizony ronda...néhol mintha cell shadinget vélnék felfedezni...a robbanás meg a tűz még elmenne,de kontrasztos nagyon a játék és az videók rondaságához képest...talán majd a játék etetni fogja magát kicsit előrébb haladva,de első blikkre nem sikerült a srácoknak az 1 rész gyalázatát lemosni...
  • Carloska
    #66
    jaja most szedtem le The.Godfather.II-RELOADED

    majd reggel telepitem is
  • Gabe18
    #65
    The Godfather II (c) EA Games RELOADED 69x100 MB

    Csak gondoltam beírom,hátha érdekel valakit... Persze gondolom mindenki megveszi amúgy.
  • Prince23
    #64
    Dlc
    csak sajna konzolos
  • sambauer
    #63
    végülis 500 forintot csak megér, de elötte még befejezem a GTA 4-et :D (harmadjára)
  • Carloska
    #62
    nah xboxosok már nyomhatják

    Godfather_2_USA_REGION_LOCKED_XBOX360-SPARE

    kivi leszek este vélményekre

  • Prince23
    #61
    Képel videó fotmában
  • sambauer
    #60
    hát nekem már ehezz bivaly PC kell :D (a videóhoz hogy ne akadjon, játék grafikája még mindig kétségbe ejtő)
  • Prince23
    #59
    Előzetes HD
  • Prince23
    #58
    Don Control. nagy hülyeség. Megjelenése napján lesz elérhető.
  • Neuman
    #57
    Ez mi a szar multi?