778
A gengsztersztori folytatódik...
  • sambauer
    #56
    jézusom...
  • sambauer
    #55
    remélem időközben észhez tért az EA és a nyilakat/ikonokat kiszedték.
  • galmat
    #54
    Ha valahova feltöltöd, engem érdekelne!
  • ldavid
    #53
    kell valakinek egy pcgurus videoteszt?
  • grebber
    #52
    Aranyon a The Godfather 2!

    Örömmel közöljük, hogy aranylemezre került a The Godfather II című játék.

    Az aranylemezre kerülést mindenképpen örömmel vesszük, aztán eszünkbe jut az első rész viszonylag közepes volta, és reménykedünk ,hogy az érzés - az öröm ugye - megmarad, miután kézhez kapjuk a teljes játékot is. Jónéhány trailer, és infó után érkezik a boltokba a The Godfather II. A számtalan hír, és ígéret után igazán pimaszság lenne, ha a készítők egy pocsék játékkal állnának elő. Az Electronic Arts mostanság jól viselkedik, így van remény, hogy a The Godfather II beváltja a hozzáfűzött reményeket. Meglátjuk április 10-én, ez ugyanis a játék hivatalos megjelenési időpontja Európában. Amerikai olvasóink viszont már április 7-én elbattyoghatnak az legközelebbi boltba megvásárolni a gammát.

    info: Gamestar
  • DarknessX
    #51
    lol...
  • Carloska
    #50
    Kesik+a+The+Godfather+masodik+resze
  • Prince23
    #49
    Jó lesz ez!
    csak ne saints row 2 legyen az optimalizálása. És akkor bezzeg fogtok játszani vele :DD
  • Curesz
    #48
    Még meg se jelent a játék, és már halálra van ítélve xD
  • mike0013
    #47
    ez egy vicc:D 2-3 éve ez számított középkategóriás játéknak, ma már az ilyenen csak nevetni tudok:) fizika? áá, minek... basszuk szét az egészet ikonokkal, persze miért is ne! Vicc az egész:D grafikáról nem is beszélve..
  • Prince23
    #46
    Ez eléggé infantilis kijelentés tőled :) Még ki se próbáltad a gémet. 6 nap van még hátra.
  • Fido4life
    #45
    na sebaj Mafia 2, Saints Row 3 és talán majd a GTA IV: Vice City bőven elég ebből a stílusból hogy ne sajnáljam ezt a kudarcot.. csak annyira szomorú hogy sok minden alapozva lenne egy élvezetes játékhoz, és akkor ilyen fogyi dolgokkal az egészet telibe basszák.. innentől nálam a topik -fav, és ha esetleg a megjelenés után kiderül hogy az optionsben kilehet ezeket kapcsolni (bár miért lehetne) akkor küldhetne nekem majd vki egy privit :D
  • Prince23
    #44
    én fullra nem ismerem az első részt, valamilyen okból folytán lemaradtam róla (annó kizárólag a második világháborús játékokat vadásztam, semmi egyéb nem érdekelt pc-n... bezzeg most mindenevő vok).
    nekem tetszik, és biztos, akik nem ismerik az elsőt, azokank is. remélhetőleg.
    ja és ez is olyan irrítáló regizős lesz mint a gta 4. bár lehet a mafia 2-vel keverem.
  • Fido4life
    #43
    mi a gond ? te talán nem veszed észre ? az első részhez képest egész szép grafika, beszélgetős rendszer, csapattársak de..de a 500 nyíl egy helyen benn marad.. keresztapa ikon az emberek felett külön megjelenik a talk és még karika is lóbál alattuk :S miért EA ? miért kell mindent elbaszni ??
  • Prince23
    #42
    mi a gond? h gta szerű?
  • Fido4life
    #41
    édes istenem miért ???? ennyi jó ötlet, és nem tudtak lemondani arról hogy ne nézzék fogyatékosnak a játékost... annyira szomorú tényleg
  • Prince23
    #40
    Egy küldetés HD-ben
  • Prince23
    #39
    Beszélgetős ingame HD
  • yaqwsxcde
    #38
    The Godfather 2 Gépigénye - gepigeny.hu
  • Fido4life
    #37
    ezt a grafikát komolyan gondolták ?
  • Prince23
    #36
    Képek a gk-ről
  • Prince23
    #35
    Tom Hagen szerepében a zseniális Robert Duvall!
  • Fido4life
    #34
    nekem csak egy fő bajom volt az első résszel. telibaszták az idióta nyilakkal.. nem értem hogy az EA mért nézi fogyatékosnak a játékosokat főleg egy Godfathernél. egy embert alapból bejelölt kétszer ha meg becéloztad akkor már a fifás zöld karika is villogot a lába alatt, nem is beszélve a küldetésekben megjelenő utca közepére kirakott nyilakról amik a kis mellékutcát mutatták ha arra kellet menned.. omg és ezek a 2-ben is benne lesznek..
  • Gerbill
    #33
    Nagyon ígéretesnek tűnik, ha nem örökli az elődje gyermekbetegségeit, akkor akár egy zseniális játék is lehet. A grafika nem túl szép, de ez csak mellékes, ha a játék élvezhető lesz.
  • Prince23
    #32
    Az első exclusiv trailer!
  • Norberto91
    #31
    Azt hiszem itt vannak képek a játékról!

    http://forums.gametrailers.com/showthread.php?t=506318
  • sparrow35
    #30
    Hát az első rész után nem mondhatnám hogy várom, csak kiváncsi vagyok rá elkövetik-e még egyszer ugyanazt a baklövést?
  • Prince23
    #29
    Hivatalosan is PC-n!
  • koj
    #28
    Hali! Nekem is directx problémám van. Mit kell csinálni? Olvastam hogy kell de nem megy!!!
  • Trantorius
    #27
    Ittvan a link akinek kellene még a magyarosítás a godfather-hez:

    http://thegodfatherport.extra.hu
  • Trantorius
    #26
    Hello bár ez nem a 2-höz tartozik de itt több az élet, valaki nem tudná elküldeni E-mail-be vagy ide belinkelni az 1 magyarítását mert a magyarítás.hu-n lévő link nem működik és a googlebe nem találtam sehol...

    trantorius(kukac)freemail.hu
  • Sadist
    #25
    Mert engem is érdekel, hogy vajon át tudnak-e lépni az előd hibáin, vagy ugyanolyan összecsapott vacakkal tömik be a rajongók száját, mint az első résszel.
  • Drephis
    #24
    ez most nem a "fikázzuk a godfathert" topik :C
  • Dave0092
    #23
    csunya volt, ha megnéztétek a galabomkat közelebről, egy egyszerű gif file volt, mert oylan szarminősége volt, volt egy galamb.gif, ami nek a feje mozogtt, lerakták vagy 100 szor azt ennyi
    meg az ablaküveg matt szürke, miyen azmár?
  • AntiHero
    #22
    HA nem teszik akkor minek jössz be ide:)?
  • Sadist
    #20
    Az eredeti talán csak a védelmipénz szedős megfélemlítés volt, és a verekedős részek. Amúgy a zenéje egy idő után nagyon unalmas volt, össz-vissz kb. 5 féle autó volt benne (alap coupé, sport coupé, teherautó, taxi, meg talán egy másik fajta coupé), kb. ugyanennyi fajta fegyver és itt ki is fújt. Az AI hihetetlen balfasz volt és tele volt köcsög módon scriptelt épületharcokkal.
  • Adacs
    #19
    Jah és az eredeti szinkronhangok kerültek sokba, nem a játék fejlesztése...
  • Adacs
    #18
    Az biztos hogy a név sok vevőt hozott. Szerintem nem volt csúnya a játék, inkább monoton. Ha nem állt be a hátad mögé valaki akkor lazán meglehetett ölni mindenkit.
  • Bucser
    #17
    Ha a játék neve nem az hogy godfather kkor 10-ed ennyi sikere sem lett volna...
  • Tojesz
    #16
    Amennyi pénzt ráköltöttek arra a játékra...Ahhoz képest a mafia "kicsikét" többet nyújtott 100ad annyi pénzért