778
A gengsztersztori folytatódik...
  • Cyrus666
    #338
    Én úgy fordítottam a dolgot, h Nyomd ki belőle a szuszt! Asszem a két gombot egyszerre lenyomva megragadod, és kiírja h mit kell megnyomnod még a klavin, talán a Ht.
  • Prince23
    #337
    Kérdés: mien ikont látsz az áldozat felett?
    mert az is lehet hogy el kell gázolnod egy kocsival.
  • Drummerboy5
    #336
    Hali! Következő kill condition -t nem értem: "strangle the life out of him". Valakinek van ötlete, ezt hogy lehet megcsinálni, várom a válaszát. Köszönöm.
  • Prince23
    #335
    10/7.5
  • bgabor
    #334
    Szerintem 10 ből 3, ha más játékokkal vetjük össze a műfajában.
  • Thomas8012
    #333
    Szia! Szerintem 10 bol 8 at meguti nagyon hangulatos lett es tenyleg jok az alazasok:)Nekem 1 resz nem tetszett ez joval jobb ha az tetszet ez is befog jonni
  • koj
    #332
    Hali! Milyen a játék úgy nagyjából? mondjuk 10 ből mennyi?
    neke maz első rész tetszett igaz a grafika kopottas volt, de maga a hangulat nekem megvolt. Szóval ez jobb, ugyanolyan, vagy rosszabb?:D
  • Prince23
    #331
    Rendőrgyilkos!

    :D
  • Lacee86
    #330
    Keményen kell bánni a rendőrökkel is:

  • HoReSz1975
    #329
    a grafika nem jó, de viszont a játékmenet igen, tetszik ez a sok alázás azért a mozgáésok se lettek nagyok, kellett volna még egy kis időt fordítani rá és egy kicsit szinvonalasabb játék jöhetett volna ki.
  • gfreak
    #328
    nem fog bejönni ez sem akkor ;)

    több ötlet meg jópofaság van benne (és már nem négy hanem legalább nyol-tíz autótípus :D ), családmenedzsment meg hasonlók ;)

    de alapvetően mész és lősz,mint az egyben xD
  • sambauer
    #327
    Ha az első rész nem jött be, ez se fog, ugyanolyan szar ?
  • gfreak
    #326
    igen, ez tényleg az...egy laza hat-hét járt volna...ez a négyes ez ilyen helokittybukakkeparty-szint
  • Prince23
    #325
    eurogamer 4/10

    wtf? ez azért túlzás...
  • Tytan112
    #324
    THX! Megvan :)
  • galmat
    #323
    Nekem most nyílt meg Cuba is. És most engedte,hogy legyen 4 Soldier-em, meg 2 Capom. Na meg egy Consiliere. bár őt nem én választottam.
    Már csak az Underboss betöltetlen.
    Azért az tetszik,hogy elég csavaros a sztori ahol járok.
  • Cyrus666
    #322
    Embereket csak az után tudsz felvenni, miután engedélyt kapsz arra, h bővítsd a családodat. Először egyből 2d lehet, aztán vehetsz fel mégegyet, majd egyet előléptethetsz és vehetsz a helyére egy újat, én most itt járok. Ettől függ, h engedi-e vagy sem. A másik kérdésre meg: azért nem ad semmit, mert már rajta van! A többi ellen tulajdonban lévő dolgokat kell elszedni.
  • Carloska
    #321
    maximumgame képe de kurva nagy


  • FoReWeR
    #320
    Hello!
    Nekem nagyon tetszik a játék, csak egy dolgot nem értek és ezért kérném a segítségeteket.
    PL: mitől függ hogy embert vegyek magamhoz, néha engedi néha nem.
    Meg elakadtam az elején járok mikor Carmain elkap engem és asszem Franki-t utána meg menekülők és Micheal-el kell beszélnem. Ott ki ír valami Carmain Business-t. De nem add a térképre semmit.
    Kösszi
  • Soldiers
    #319
    itt azt kell hogy behozod a térképet és rámész a Familyra és ott van a te familiád meg a Carman familia rámész az első embere és vmik gombot megkell nyomni és automatikus megkeresi a térképen és meg kell ölni
  • Lacee86
    #318
    Jah, én nem ástam ám még bele magam a játékba, csak ezt a fejbelövős kivégzést tudtam már.
  • aliasmilan
    #317
    sziasztok.
    Nem tudom hogy hogy kell megcsinálni ezt az kivégzést Let a Bruiser shank him from behind.
    Már próbáltam úgy hogy hátulról odaosonok és megfojtom,kitöröm a nyakát de nem sikerül sehogysem
    valaki tudna segíteni?
    Lacee86
  • Ari18
    #316
    Általában nem meg kell ölni, hanem csak megverni.
  • aliasmilan
    #315
    a kulcsos emberek adnak küldetést hogy kit kell megölni és hogy hogyan.
    ha megcsináltad ugy ahogy kérte, akkor megkapod azt hogy egy másik család emberét hogyan tudod megölni. ha megnyomod a Tab-ot és rámész a More Don's view-re és megnézed más családját akkor ott látod hoyg hogyan kell megölni őket.
    remélem érthető:D
  • aliasmilan
    #314
    a melee weapon az baseball ütő billiárd dákó vagy ami a helyén van ezeknek.vascső ilyenek.
  • gabo91
    #313
    Kill him with a melee weapon. - hogy lehet megcsinálni ezt?
  • Kongy
    #312
    Piszkosul idegesítő, hogy egy hülye képet nem tudok belinkelni... :@@@



    LINK
  • Kongy
    #311
    nem tom miért nem linkeli be a képet. Nah itt van:



    Itt van a linkje is!!
  • Kongy
    #310
    Szevasztok!

    Elakadtam a játék elején, még New Yorkban. Van egy küldi amit sehogy sem tudok megcsinálni. Már több jelzéses emberhez odamentem, megöltem nekik akiket kértek, de semmi... linkelek is be egy képet a küldiről.

    Remélem tudtok segíteni! Bár így premier előtt (ápr. 10) szerintem még nincs mindenkinek meg. :S

  • aliasmilan
    #309
    sziasztok.
    Nem tudom hogy hogy kell megcsinálni ezt az kivégzést Let a Bruiser shank him from behind.
    Már próbáltam úgy hogy hátulról odaosonok és megfojtom,kitöröm a nyakát de nem sikerül sehogysem
    valaki tudna segíteni?
  • Lacee86
    #308
    Már volt ez kérdés. Meglősz vkit (hogy ne haljon meg) vagy megütöd, erre elesik. Ekkor kiírja, h nyomd meg az F billentyűt (vagy ha átállítottad akkor értelemszerűen azt), megnyomod, és erre fejbelövi a mukit.
  • bazza
    #307
    Fegyverrel hogyan tudok kivégezni valakit?
  • Prince23
    #306
    Az embereim közül nem tudnék tulajdonost kinevezni mondjuk a kaszinók helyére?
  • Viktorr
    #305
    Az a baj,hogy először kérdezek,mintsem szétnéznék:)
    Köszi az ötleteket!
  • Cyrus666
    #304
    Érdemes végignézni a menüben a tutorial videokat! A Crime Ringet úgy tudod megoldani, h valamelyik Rocketet kiváalsztod, és abból begyűjtöd az összeset. Embereket általában a már elfoglalt placokkon bérelhetsz fel.
  • Viktorr
    #303
    Hali!
    Hogy lehet megoldani ezt a Crime Rign nevezetű melót?
    Embereket hol tudok felvenni a családba?
  • Lacee86
    #302
    Hali! Ugyebár igazából 10-én jelenik meg a játék Magyarországon (is). Nem lehet, h alapból tartalmazni fog magyar feliratot? Végül is az utóbbi időben szinte minden EA produkció tartalmazta, ha jól tudom.
  • adammmmmmm
    #301
    ÓÓÓÓó köszi nem gondoltam vona hogy saját családtagra van mark of the dead opció
  • Laczy
    #300
    Nekem úgy sikerült, hogy odamentem az embereimmel(volt közte bruiser is), nem vettem elő a fegyvereket, hanem kézzel kezdtem el ütni az ellent, így mindenki csak ököllel harcolt, és amikor az embereim megölték a fickót, kiírta, hogy végleg ki van nyírva.
  • gfreak
    #299
    én nem kérdeztem pénzt :D

    killecske kérdezte ;)