339
  • Balumann
    #59
    Elméletileg el kellene indulnia, mert sm2-vel is megy. Frissíts DirectX-et és videókártya drivert.
  • Balumann
    #58
    PC Requirements
    Operating System: Microsoft Windows 2000 or XP with latest service pack installed
    Processor: Intel Pentium 4 2.0Ghz / AMD Athlon XP 2000+ processor
    (Intel Pentium 4 2.5Ghz/ AMD Athlon XP 2500+ processor recommended)
    Memory: 512MB system RAM
    (1GB system RAM recommended)
    Video: 100% DirectX 9.0c compatible 64MB video card with
    latest manufacturer drivers
    (ATI Radeon X800 series or higher video card with
    latest manufacturer drivers recommended)
    Disk Space: 2.2GB of uncompressed free hard drive space
    DirectX Version: DirectX 9.0c (included on disc)
  • csoola
    #57
    ha egysszer lesz boxom frankon kiprobálom a PGReket is :)
  • joe1980
    #56
    akkor szerinted a kártya lenne a baj?
  • theodor
    #55
    Akkor sztem nem is fog menni. bár nemtom hanyas shader model kell neki minimum. De sztem 3.0
  • joe1980
    #54
    Van egy problémám végre lejött a demo,feltelepitem és inditásnál kiirja hogy a konfiguráció helytelen,és hogy rakjam ujra.Pedig a minimum megvan.csak shader model 2.0-ás kártyám van (ATI RADEON 9800)
  • theodor
    #53
    Hát a Bizarre tól nem is lehet mást várni. A PGR el istenné lettek.
  • strebacom
    #52
  • strebacom
    #51
    Azt a qrva...ez a visszaolvasás nem semmi, 1-se, a viszont az mentségére válik, hogy a hsz. már másik oldalon van...
  • csoola
    #50
    nah kiemelem neked ha már végülis elfáradt a kezem az irástol:
    "Az írányítás nem tudom milyen konzolon, nem tudom elképzelni sem igazán, mert ugye a lényeg a célzáson van, ezt még itt is szokni kell, igazából Xboxon mondjuk tutira izzasztó tolni a fejseket h még kombo ideje se járjon le... Szvsz PC-n szokható, nekem ez az egy nem tetszett annyira."
    Imádom önmagamat idézni!
  • Balumann
    #49
    A játék honlapján nincs szó történetről, úgyhogy szerintem nem lesz.
  • Balumann
    #48
    1-et olvass vissza
  • IgH
    #47
    Lesz ennek a játéknak vmi sztoris single-playerje?
  • joe1980
    #46
    Sziasztok.kérlek titeket irjátom már le ennek a játéknak hogy xbox 360 joyyal jobb ,vagy egér és billenytüzet párossal?pliz válaszoljatok,hogy jó lett e játék irányitása vagy nem.
  • csoola
    #45
    Nah akkor egyéni saját véleményem következik :D
    Szóval grafika az olyan mitn a képeken, szerintem szép és egydül a betöltö képernyő utáni pár másodpercben áll meg, játék közben csak pörög és pörög. röccenésmentesen, sztem egy 2008-as bármilyen átlagkonfigon max közelben jáétszhato, én csutkára tettem és meg se érezte a gép (crysis meg mediumon is szaggat sokszor, 1024-ben) a texturák elég élesek az effektek jok és reálisak szerinetm, nincs tele "takonnyal" a föld, szoval a HDR (ha van benne:D) nincs mértéktelenül használva, se bloom se semmi ilyesmi, eltaláltá ezt a részét.
    A játékmenet egyszerű mint a százasszög, vannak ezek a srácok a klubban akik lőnek sokat, igazából nekem a játék még új és infokat nem nagyon tudok róla, története az nem tudom mi majd utánanézek, de gondolom nem nagy szám. Szóval van pár fegyver, szokásosak, a lényeg h minnél gyorsabban és ügyesebben (hatékonyabban) eliminálj mindenkit, amivel kombokat tudsz csinálni, amiért meg pontot kapsz, minden pálya előtt nehézségtől függöen kell bizonyos határ felett teljesiteni, szerintem közepes nehézségig ez nem kunszt.
    Az írányítás nem tudom milyen konzolon, nem tudom elképzelni sem igazán, mert ugye a lényeg a célzáson van, ezt még itt is szokni kell, igazából Xboxon mondjuk tutira izzasztó tolni a fejseket h még kombo ideje se járjon le... Szvsz PC-n szokható, nekem ez az egy nem tetszett annyira.
    A hangok átlagosak szerintem, a fegyvereken meg a golyók becsapódásának hangján kívűl nem sok nesz van, ehhez jön még hozzá a szinkron, az szerintem nem rossz.
    Nem rossz, a demo szokásosan rövid, a pályák remélem változatosak lesznek (bár eddigi képekből-vidikbőkl ez jött le), vannak különféle játékmodú pályák is, mint például olyan, h a bólyák között maradva kell szétszedni az elleneket, mint valami virtua copban (mertz ha kimész akkor kipurcansz pár mp alatt).
    Akik szeretik az egyszerű lövöldéket, azoknak tetszeni fog, másoknak is jó lehet egynek, viszont kipróbálni meg körülményes az óriási méretű (és rövid) demo miatt.
  • Balumann
    #44
    Ahogy látom több mód is lesz multiplayerben, versenyszerű meg egymás elleni csapatos, területszerzős is. Szerintem jó lesz.
  • strebacom
    #43
    A másik pálya ami van a demóban:











    De ez idöre megy le kell löni mindenkit egy bozonyos idön belül, vaygis életben kell maradni....
  • k3nGu
    #42

    hát nekem nem nyerte el a tetszésemet ez a pont vadászat, lehetett volna története is mint pl. a kane and lynch-nek, de hát nem tom, majd elválik...
  • Balumann
    #41
    Nagyon kiváncsi vagyok a játékra, de mostmár inkább megvárom a teljest (nem szeretek amúgyse demoval játszani). Így képek alapján sztem nekem nagyon fog tetszeni a játék. Vállalom majd a FAQ írást ha lesz időm, és a multiját majd kipróbálhatnánk Hamachi-n :)
  • strebacom
    #40
  • Balumann
    #39
    Én nem tom betenni, nem vok moderátor. Írok a modi topikba h rakják be.
  • strebacom
    #38
    a pisztoly nyalogatós az igazi tedd be!!!
  • strebacom
    #37
    Ja és a multija biztos faszányos lesz szeretem az ilyen "sikátoros" multisat, de van több pálya is....
  • Balumann
    #36
    Mi a... , mindig más kép jön be ha rámegyek az oldalra :|
    Másik lehet jobb lenne




    3 kép van
  • strebacom
    #35
    A játék nagyon jól optimalizált, mondjuk nem egy Crysis graf de jó, olyan megyek oszt lövök game.....
  • strebacom
    #34










  • Balumann
    #33
    Nem én csináltam, ez a játéknak a honlapján van. itt
  • strebacom
    #32
    Az elözöt erre irtam: #27....
    A bannered nagyon fasza csak tegye be valaki!!!
  • Djemba
    #31
    ez jó!!!
  • strebacom
    #30
  • Djemba
    #29
    mire lejön a demo addigra már lehet szedni a teljeset is
  • Balumann
    #28
    Ez nem lenne jobb?
  • Balumann
    #27
    Kisebbet nem tudtál volna csinálni?
  • strebacom
    #26
    Akkor ezt valaki betudná tenni bannernak!!

  • strebacom
    #25
    Most értem haza lejött ugyhogy telepitem és jönnek a képek!!!
  • Djemba
    #24
    8-án jelent meg elvileg úgy van ki írva mindenhol
    -azt tudom, hogy xbox360 már kint van valami 7.6 gb
  • Balumann
    #23
    Na jó 2 giga demo... megvárom inkább a teljest.
  • grebber
    #22
    Sajna melozok délután :(
    Várom az élménybeszámolokat!
  • k3nGu
    #21
    na én már szedem, de csak 160 k-val jön, és még 3 és fél óra mig lejön...
  • strebacom
    #20
    Ezt aki tudja beszerkezhetné bannernak......ezer köszönet!!!