339
  • overlocker
    #179
    NEm igaz nem tom mgcsinálni a hajos tournamentet time trial szerü pályáját
    amikor visszaszámol a második kör után LEJÁR AZ IDŐM!!! 1szerüen nem tok mit tenni olyan gyors nem tok lenni...

    Help! ha lhet mit tenni....
  • Gascan #178
    sziasztok. lehet ezt single playerbe kipróbálni valahogy? vagy csak a tournarment lehetséges?
  • DarkSector
    #177
    Igen, de akkor már terhelés miatt ugysem fog jobban menni.
    Remélem azért ez sem rossz.
  • Balumann
    #176
    Lehet, hogy le van tiltva a hibaüzenet :D
    Próbáld a Live -et frissíteni.
  • dfgdfg
    #175
    Akkor lehet hogy rá*asztunk!
  • zsotee
    #174
    Semmi hibaüzenet, még az eseménynaplóban sem :( Nem vágom mitől csinálja.. Hibás töréseknél szokott ilyen lenni, de mivel elég sokaknak megy nem hinném hogy erről lenne szó.
  • Attila8805
    #173
    Nekem be se lép:D
  • dfgdfg
    #172
    Nedked sincs hibaüzi?
  • zsotee
    #171
    Erre a "pár perc játék után kivág a desktopra" dologra van vmi megoldás, mert csak 1 pöttyet idegesítő :(
  • dfgdfg
    #170
    Helló!
    Olyan gondom van, h leszedtem a Vitality verziót, de vagy a menüben, vagy az intró alatt, vagy néhány perc játék után kilép. Semmi hibaüzenet, vagy ilyesmi, 8.1-es Catalyst van fennt, meg az a direct x ami a játék dvd-n volt. Demó tökéletesen futott, nem tudja vki h mi a baj? Jah profilt nem tudtam létrehozni, ahhoz kéne cd-key.
    Előre is kösz!
  • Rapperman
    #169
    Nekem exe. hibát ír amikor tölti a pályát és én ALT+TAB-al sem tudok visszalépni!!! 64bit-es SP1-es Vista-n elindulna?
  • Attila8805
    #168
    Zsír a banner!:D
  • Attila8805
    #167
    hi all!
    A demo-t ki akartam próbálni és el se indul.
    Hibát észlel ezért leállt!
  • Danus16
    #166
    MEGVAN!
    thx! alt tabbal vissza tudtam menni a játékba. Minden szuper, első tournamentet kivittem gyorsan. Egyáltalán nem rossz game!!!
  • Danus16
    #165
    nem blokkolja ha átállítod az fps-t... 60-al is tudod venni.
  • Danus16
    #164
    1. nem úgy lép ki, hanem exehibával leáll és bumm, utána nemlehet visszalépni.(asszem demajd megnézem mégegyszer)
    2. xlivet hol tom frissíteni?(most má uninstalláltam szal nemtom vane xlive updater a gameben)
  • DarkSector
    #163
    Jajj...
    Ne haragudj, de ne hogy azt mond, hogy ezt komolyan gondolod!!!
    Háát nem furcsa, hogy miközben játszok, még a fraps-al vettem fel a játékot????!!!!
    Ami először is leblokkolja max 30FPS-re. Másodszorra, meg fut a játék mellett a gépemen, ami gyenge gépek esetében még folyamatos szaggatáshoz is vezetne.
    Jahés amit még érdemes tudni!!!!:
    Az eredeti tömörítetlen felvétel 1.8GB lett volna, ami full azt mutatja, mint amit játék közben én látok!!!
    Először is 16:10-es képméret az eredeti és 1680x1050-es felbontáson volt minden és Fraps nélkül minimum 60 FPS a minimum, úgyhogy ezt nem nevezném lassúnak.
  • InStone
    #162
    Sziasztok!

    Engem az Xlive szivat, ugyanis SP1-re nem lehet felrakni, nekem pedig az van. Nem tudtok erre valami megoldást, vagy hogylehetne anélkül elindítani?
  • timantes
    #161
    hát nagyon kevés az FPSed , nekem is maxon megy és kb ilyen lassú , nem is értem miért lassú , ha leveszek mindent minimumra akkor is lassú , ha maxon van akkor is lassú...
  • DarkSector
    #160
    Aki még nem nagyon látta a játékot max grafikán futás közben és nem látta még hogy milyen a játékmenet, az lesse meg a kis demo videót!!!
    THE CLUB Gameplay Movie
  • #159
    Akkor az Time cucc.
    Biztos valahogy rossz irányba indulsz el.
  • ellington
    #158
    azt mondjátok meg, hogy miért van az, hogy a live-os játékoknál (eddig: gow, hour of victory, the club, kane and lynch) mikor rányomok az exe-re, várnom kell olyan 3 és 7 perc között, mire elindul a játék.
  • Dante73
    #157
    MIvel 1 lehetőségem maradt, nem nézem meg mi a neve. Minden lelőtt faszi után kapsz +3mp-t. táblákért, orákért, stb.
    Tuti rájövök, elöbb utóbb, de nagyon nem megy. A nyilak meg elfogytak, sajna. Leérek a vonathoz, marad 20-30mp-m és onnan csak visszafelé lehet menni, de féluton elfogy az idő. se tábla, se ellen...
  • #156
    Nem vágom mi volt ott. Mi a feladat neve? Survivor? Time attack? vagy mi? Én nem akadtam el sehol, követtem a nyilakat, ennyi.
  • Dante73
    #155
    SEmmi gond nem volt. Létrehoztál Live! profilt? Az lehet gond. Esetleg rossz crack...
    Dögg!
    Oké, hogy rövid, meg szar, de nem SEGÍTENÉL? Mi az 1/6 nál a feladat?

    Dante.
  • Attila8805
    #154
    Hali all!
    Nekem el se indul a progi.
    Hibát észlelt ezért leállt.
  • #153
    Ez baromi rövid volt.A befejezés meg egyenesen szar. Gondolom minden karakternél más. Én Adjo-val vittem végig.
  • zole72
    #152
    Dante.

    Neked nem volt gondod az 1/3-as pályával én lenyomtam az 1/1 és az 1/2-es pélyát de nekem nem nyitja meg a 1/3-as pályát és így nem tudom tovább folytatni a játékot valami ötlet neked hogy lett nyitva????
  • Dante73
    #151
    Viszont akadt egy kis gondom. Szégyenlem ugyan, de elakadtam. 6. pálya, gyártelep. (1/6) Hol a kijárat? Istennek sem találom. Vagy az a lényeg, hogy gyakjak le mindenkit és irány vissza akiindulópont? vagy mivan? Sajnos az angolom elég gyenge...
    Előre is köszi a segítséget;

    Dante.
  • Dante73
    #150
    Vitality-nek pedig nem kellene. Ja és alapvetés; az eredetinek. Több ötletem nincs. bocs.
    Egyébként, ez egy "agyatlan-hentelős" game. Én általában utálom ezt a típust; mégis ezzel már játszottam egy pár órát. Nem rossz! Amit lehetett kihoztak belőle. Nem a témából, és az alapötletből, hanem az elképzelésből. Meló után, ha kikapcsoldásra vágysz, pont jó. Szerintem.

    Dante.
  • joubi
    #149
    dante nekem ugy is kifagy pedig crackfix is fentvan...vki vmi ötlet?
  • Shep
    #148
    Leszedtem a demo-t, de bár ne tettem volna. Az intron és az akadásmentes futáson kívül nem tudok pozitívumot említeni a játékkal kapcsolatban, persze biztos bennem van a hiba.
  • Dante73
    #147
    Akinek kifagy, a launcherről küldjön asztalra parancsikont, azzal indítsa.

    Dante.
  • moralosan
    #146
    Én véleményem: láttam az előzetes videóit, gameplay vidiket is néztem sokat, mondhatni vártam a játékot. Mivel tudtam mire számítsak, egyáltalán nem ért csalódás, max sajnálom azt, hogy ebből a témából egy leegyszerűsített árkád játék lett. Mindezek ellenére én eljátszom majd vele :).
  • zole72
    #145
    Szóval senkinek nincs ilyen problémja???
  • overlocker
    #144
    Nekem bejön a cucc sztem jo ötlet jo mgvalositásban a graf se rossz a rasta jopofa... 10/8.5 nálam
  • Rapperman
    #143
    Hát DarkSector szerintem is érdekes, de én meg olvastam torrent fórumokon stb. és elég sok ember küszködik ezzel a fossal!!!
    Már tele van a tököm a Games for Windows-al meg ezzekkel a szarokkal mindent újítani akar a Microsoft de mindig tiszta szar lesz!!!!
  • zole72
    #142
    Üdv.
    Lenne egy kis problémám azzal nincs gond hogy kilép meg ilyesmi az nem volt egyszer sem pedig jó 2.5 órát játszottam vele.
    Az lenne a problémám hogy Elkezdem az első főküldetést végigviszem annak 2 pályáját "arany lövedékre" Magasabbat nem tudok elérni mert lakattal le van zárva szóval akkor maxon végigviszem de egyáltalán nem jön be a harmadik pálya lakat van rajta és így egyáltalán nem tom folytatni a játékot.
    Valakinek valami ötlet hogy mi lehet a baj?
  • DarkSector
    #141
    rakás szar!!!???
    Érdekes nálam meg más embereknél megy rendessen.
  • Rapperman
    #140
    Én innen frissítettem:http://www.gamesforwindows.com/en-US/Support/live/Pages/default.aspx
    De így is kidoja a hibát és nem lép vissza alt+tabbal!
    Amúgy nálam meg a GoW-nál nem volt semmi hiba!