339
  • Danryu82
    #339
    No letöltöttem a demót és az elindúlt. Nem az én játékom ez!!!
  • Danryu82
    #338
    Hali

    Nem indúl el a játék!!! Mindíg ad egy hibaüzit, hogy a launher.exe-vel indítsam el a játékot. Win 7-em van 64 bit. 2x ráklikk. a launcher.exe-re és nem indúl el a játék, nem történik semmi. Miért van ez? Légyszi segítsetek!!!
  • gregtom6
    #337
    De csak olyan kellene nyilván, amit ingyen szerzett valaki. Ugyanis anno a Sega ingyen osztogatta a játék kulcsokat, mert gyártáskor nem minden példány kapott kulcsot.
  • gregtom6
    #336
    Üdv. Valaki küldhetne esetleg egy nem használt The Club eredeti CD-kulcsot...
    Nagyra becsülném.
  • Qwerty4
    #335
    Ez egy nagyon szar játék, nálam 10 percet bírta/illetve én annyit bírtam.
    Kár volt az üres dvd-nyi pénz is meg a belé vetett bizalom is.
    Nagyon nagy játékhiányban talán még elővehető...nagy értelme, hangulata nincs a cuccnak.
  • Zack Tabron
    #334
    Helo, valaki tudna nekem segíteni?
    Tökéletesen megy a játék, nem szaggat, kilépni se szokott, viszont nem tudom hogy hol/hogyan lehet elmenteni a játékot. Valaki légyszi segítsen, mert picit unalmas, hogy mindig előrről kell kezdeni az egészet...
    Előrre is köszi.
  • smusher
    #333
    1 MER különbözni más játékoktól, eséllyel pályázhatna a világ legfosabb játéka címre.
    2 Unalmas és egyhangú a játékmenet.
    3 Ótvaros és fantáziátlan a grafika.
    4 Hm. A legtöbb (akció) játék adrenalin pumpáló.
    5 Egyedien szar.

    Nem lehet eldönteni, hogy a fejlesztők mindezt viccnek szánták-e, vagy halálosan komolyan gondolták?
  • R3TR0
    #332
    HIHETETLEN AKCIO!!!

    A CD GALAXISBAN 890FT!!!

    ITT LEHET RENDELNI
  • joe1980
    #331
    A véleményem amiért tetszik e játék:
    1 Mert MER különbözni más játékoktol
    2 Fasza a játékmenet.
    3 Szép a grafika
    4 Adrenalin pumpáló
    5 Egyedi
  • felony
    #330
    Nekem március óta van fenn a gépemen, és azóta nem tudom megunni. Végre más is úgy látja, hogy ez a játék egy valódi MŰREMEK.
  • joe1980
    #329
    Nekem ment és nem dobott ki.Végigvittem és lehet hogy furcsa,de ez az a játék ami számomra a határ szal amiket pl Gears of war,vagy más játék ezt nem tudja überelni mert annyira tetszik,hogy ez számomra I.S.T.E.N-
    C.S.Á.S.Z.Á.R.Nagyon király és már két hete fenn van a gépemen mert eygszerüen nem tudok vele betelni.Ez vélemény, kérlek ne haragudjatok meg!A Sega ezzel a játékkal nyerte el nálam a kedvencek diját és nem a Sonic-al.De megértem
    azokat is akiknek kilép.
  • NRK
    #328
    GOW tökéletesen ment mindegyik konfigomon, azzal semmi bajom nem volt. Igaz, enyém eredeti. De a The Club is az, mégsem működött a régebbin. És nem azért mert a minimál gépigényt nem érte volna el. Enyémnél jelentősen gyengébben is elfut, HA AKAR. Hogy miért nem akar egyes gépeken menni, azt senki nem tudja. Nekem nem tálcára rakosgatta. Hanem totálisan kilépett belőle.
  • ajem kisa
    #327
    Bakker!
    Most megprobáltam a gémet elinditani, persze kidobott megint a hibaüzenettel pár mp után, aztán ugyhagytam az üzenetet, és a tálcán ráklikkeltem a játékra, és ugy tudtam vele nyomulni!
    A GOW is ilyen volt valakinél, nemtom, ménam gondoltam erre tegnap este!?
    Szal most igy megy!
  • ajem kisa
    #326
    x2 5600, HIS 3870, 2Gb ram OCZ...giga deszka.
    Sajna nemfogom ujrarakni a rendszert ezért, mert láttam, hogy másnak sem segitett ez!
    Ilyet vaze, a GOW is ilyen kényes fos volt, bár az nem eredeti volt, de MS csinálta azt is, de volt megoldás rá!
  • NRK
    #325
    Processzorod milyen? Nekem AMD3200+-osokkal omlott, 6000+-ossal meg teljesen stabil volt.
  • ajem kisa
    #324
    Dejo ez a játék!
    Megvettem, mert nemismertem, meg csak 8€ volt, gondoltam levezetö játéknak jolesz...
    Most visszaolvasva nemvagyok egyedül, de idegesitö, hogy ilyen fos, hogy kidob 10mp után hibaüzenettel! pfff
    Se patch, se semmi!
  • joe1980
    #323
    Köszönöm a választ.
  • NRK
    #322
    Nekem ment XP-n SP3-mal.
  • joe1980
    #321
    Pliz válaszoljatok kérlek titeket.
  • joe1980
    #320
    És még egy kérdés.Windows sp 3-on megy -e erre válaszoljatok legyetek szivesek.
  • hitch
    #319
    games for windows-os
  • hitch
    #318
    igen
  • joe1980
    #317
    legyetek szivesek válaszoljatok!!!
  • joe1980
    #316
    azt szeretném kérdezni ez a játék vistával kompatibilis?
  • JackSparrow88
    #315
    Plusz még a vírusirtót is ki kell kapcsolni h beinduljon, jó kis game mondhatom. Aztán meg ha bejön addig vmi akkor baszhatom. Ráadásul maga a játék is elég érdekes, pl. legkönnyebb fokozaton még a hülye is teljesíteni tudja az adott pályát, eggyel nehezebb fokozaton már elég kihívásos, 3. ill. 4. fokozaton már szinte lehetetlenség végigvinni a szintet. Szal ez egy olyan game amivel unalmas óráidat töltheted el v. épp a napi feszültégedet tudod levezetni rajta, ennyi...
  • JackSparrow88
    #314
    Cső beindult a játék, bátyám rájött hogy a Comodo tűzfallal akad össze, még akkor is ha 100%-osan átengedjük rajta. Kikapcsolva a tűzfalat megy. Persze még ettől nekem is kiléphet néhol, nem tudom, még nem mentem benne sokáig. :D
  • NRK
    #313
    Sokakkal csinálja. Nincs rá gyógymód. Valami hardveres összeférhetetlenség lehet. Pontos okát senki nem tudja, csak tippek vannak. Ha lesz új géped, akkor próbáld legközelebb, hátha az a konfig majd fekszik neki. Én március 29-én írtam ide ugyanezzel a problémával, és írtam a játék kiadójának is, minden létező fórumot elolvastam, de nincs megoldás. Régi gépemen nem volt hajlandó menni, újon igen.
  • sharpwrz
    #312
    Sziasztok!

    Csak úgy magától kilép a játék valamiért a desktopra! Ilyenkor mi van? Faq-ot seholsem találtam!
  • joe1980
    #311
    Neked is köszönöm a választ.
  • joe1980
    #310
    köszönöm válaszod.
  • NRK
    #309
    Stabil = nem omlik. Fut rendesen, akkor áll meg, amikor te nyomod meg a quit gombot, mert ráuntál aznap már a lövöldözésre. Instabil = fogja magát, és 1-3 perces (vagy akár 5 másodperces) futás után figyelmeztetés és hibaüzenet nélkül leáll, eltűnik. Régi konfigomon az utóbbit produkálta, gyakorlatilag játszhatatlan volt, mostanin viszont égegyadta világon semmi gond nincs vele.
  • JackSparrow88
    #308
    Amúgy lentebb már leírtam, h a demó simán ment, majdnem maxon nemtom hány de magas fps-számmal. A teljes meg be sem indul, csak fekete képernyő oszt annyi...
  • joe1980
    #307
    Ezt hogy érted,hogy stabil.Kérlek magyarázd el!
  • NRK
    #306
    Fullos graffal 40 FPS-sel fog futni neked, ha stabil. Próbáld ki. Én a demót nem néztem, csak a teljeset vettem meg.
  • joe1980
    #305
    De a demo verziója simán futott neked?vagy csak a teljes ijen beoffolos?
  • JackSparrow88
    #304
    Simán megy majd, feltéve h sokaknak( mint pl. nekem is) bőven megvan a gép hozzá és még be sem indul szal nem 100 % h menni fog neked. Ha igen akkor nagy szerencséd van és legyél hálás ezért, ha meg nem akkor én szóltam...
  • joe1980
    #303
    ezen menni fog e ez a istencsászár játék?
  • joe1980
    #302
    Sziasztok.szeretnék venni majd 1 uj gépet ami ilyen:
    Alaplap: MSI K9N Neo-F V3 nForce 560 FSB2000
    14280Ft

    Ház: Eurocase ML5410 400W P4 Middle torony 4+1 hely
    8628Ft

    Memória:2-szer: DDR2 1GB 800MHz Kingmax
    4989*2=9978Ft

    Proci: AMD Athlon64 X2 6000 oem Dual-Core
    29880Ft

    Videókártya: ATI Radeon HD3650 MSI R3650-T2D512-OC 512MB
    19530Ft

    Winyó: Samsung 320 GB 7200 SATA2 16MB
    12990Ft
    ez jó konfiguráció egyébként?
  • JackSparrow88
    #301
    Ja igen de most azon gondolkozom h "pocsékoljak-e" rá 2 DVD-t mer még nincs kiírva, mivel én nem szoktam olyat lemezre írni ami nem műxik és hát még így se 100 % biztos h majd az új konfigon teljesen jól fog menni, szal nemtom...
  • NRK
    #300
    Próba cseresznye! Mindenképpen tesztelendő, mielőtt pénzt adsz ki érte. Sajnos SENKI nem tudja, mi okozza az instabilitását némely gépeken, úgyhogy százalékot sem fog tudni mondani senki.