339
  • Rapperman
    #139
    Hogy frissítsem az xlive-t?
  • Balumann
    #138
    Alt + tab -al vissza tudsz lépni a játékba, a hibaablakkal ne csinálj semmit (ugyan úgy mint gow-nál...). De ha frissíted az xlive -t akkor nem fog kilépni.
  • Rapperman
    #137
    #118-ra de nem az h egy valakinek nem ment, nekem sem megy Vista-n és olvsatam 1 csomó fórumot és ott sírnak mert sokaknak nem indul a játék!
    pl.:nekem beindul rányomok a tournamentre kiválasztom az embert és amikor töltené a pályát kiírja h az exe működése leállt!!!
  • Danus16
    #136
    EZTNEMHISZEMEL!!!
    UGYANAZ MINT GoW-nál!!!!!
    Elindítom, bejelentkezek a profilba, és zsupsz kilép kisidő után...
    Pont úgy mint GoW-ba...
    Elindulás után kisidő múlva kilép...
    GoW-nál ezt nekem csak a fix csinálta meg, ami a hamachis játékhoz kellett...
    ÉS itt most milesz? ugyanez? várhatok fél hónapot a fixig? vagy lesz egyáltlaán? UTÁLOM A GAMES FOR WINDOWST GYŰLÖLÖM GYŰLÖLÖM EGY RAKÁS SZ*R!!!
  • CalebJoe
    #135
    Ez nem igaz tegnap 2órát toltam semmi fagyás, most meg amint betölti a mapot elszáll a játék hibával még az az alt+tab módszer sem jön be.
  • mac83
    #134
    megvan, x-live ot kellett updatelni :)
  • mac83
    #133
    de nem tudok profilt csinálni...:)
    hiába kattintok rá nem történik semmi, gow-nál is ugyan ez volt. először ment azóta nem akarja valamiért :S
    hiába kattintko oda nem történik semmi.gow-nál is f1 ( vagy f2) vel sem történt, azon belül guide és ugysem . valamiért nem engedi
  • DarkSector
    #132
    Ha csinálsz profilt, akkor 100 hogy el fogja menteni.
    Ha nem jól csinálod, akkor viszont valóban nem fog menteni.
  • Balumann
    #131
    Nekem elég volt 1x létrehoznom profile-t GoW-ba, itt már automatikusan felismert :I
  • mac83
    #130
    azaz tudtam, meg itt is tudok, csak tök felesleges mert nem menti el :(
  • mac83
    #129
    hmm, akkor azért nemment...hiába kattintok rá nem történik semmi!
    érdekes, gow-nál is ugyan ez volt, e miatt nem tudtam single kampányt kezdeni mert nem tudtam profilt létrhozni :S
  • DarkSector
    #128
    Asszem Halo2-Gears of War-Hour of Victory ilyen profilbuzi játékok még.
  • DarkSector
    #127
    A menüben allul Launch Guide!!!
    A kék színű X gomb van mellette a 360-as joy-ról.
    Remélem a többi menni fog.
  • mac83
    #126
    ilyen egyszerű lenne csak én nem vettem észre? :D
  • DarkSector
    #125
    Igazad van.
    Az én gépem 250e így ahogy van. Viszont azért ez nem teljessen csak a játékok miatt van.
    Bár multikra nem árt az erősebb vas....

    MSN-t nem használok, viszont Skype van,
    Van Hama-is, ha majd szeretnél tesztelni, mert én is kiváncsi lennék rá.
    Ha van kedved, akkor küldj privátot, és holnap játszhatunk.
  • DarkSector
    #124
    Create Pofil
  • Balumann
    #123
    Itt sztem nem az van, hogy azt várták a teljes teljesen más lesz, hanem h lesznek más módok, és úgy lesz jobb. Teljesítményben nem hiszem h valaki várt ebben a játékban javulást (főleg mivel teljesen jól fut, jól van optimalizálva).
    Előbb kell megnézni h érdemes-e annyi pénzt rááldozni, van-e játék ami miatt érdemes, és jobb lesz-e annyival a játék (bár én amúgy se értem miért szükséges 300ezreket gépre költeni, dehát mind1...).

    Én arra várok, hogy végre valaki feljöjjön Hamachi-ra v. felvegyen MSN-re és kipróbáljuk multiba, ez a játék úgy lenne jó móka.
  • mac83
    #122
    profilt hogy lehet csinálni?
  • DarkSector
    #121
    Azért, mert a demo a játékból van álltalában, és mindig az van, hogy mindenki jön a dumájával, hogy a demo hibás, nem indul, meg szar és majd igen a Full meg a teljes bolti verzió majd tök szuper lesz.

    Háát nem ez a demo lényege, hogy kostólót kaphatsz a végleges játékból.
    Crysis-nál is ment a hitegetés, hogy háát igen elhúzzák a véglegest, mert a demo nem jött be az embereknek, meg dcög a gépeken és mi lett?
    Halasztás.
    Javulás meg meg lehet nézni. full atomerőmű kell hozzá.

    The Club meg szerintem szar. Nagyon gáz.
    DE!!!!!!
    Mihhez is viszonyítok én????
    Háát ahhoz, amilyen gépem van, amibe pénzt öltem és nincs még olyan játék, aminek azt mondhatnám, hogy igen na ezért megérte már.
    De!!!!
    Manapság fel kell ébredn(em)i és azt mondani, HOGY a mai KÍNÁLATHOZ KÉPEST király.
    Akinek nem jött be a demo az hanyagolja.
  • Maxtreme
    #120
    Hát ez nem sokkal jobb mint a demo :))
    Ebből biza nagy uninstall lesz sztem:)

    Itt van tőlem is pár kép:
    (1280, max, 4xaa/8xaf)















  • csoola
    #119
    Grebber: szerintem te annál a játékmodnál akadtál el ahol az a szitu, h körberaktak bolyákkal és ha kilépsz a bolyákon kivülre akkor 5 másodperced van h huzd vissza a beled vagy konyec...
    amugy jo kis játék, ez legalább leköt, nem nagyon van idö közben semmire, szeretem az ilyet is, bár én nem fogom folyamatosan tolni az tuti, akkor tul monoton lenne egy idö után lehet (bár fasza sok fegyver, pálya, játékmod, grafika is szuper és villámgyors)
  • csoola
    #118
    elöfordulhat, midnenesetre azért meg egyvalakinél nem volt jo hát, nemtom te hogy vagy vele ez olyan mintha azt mondtad volna h egy amg merci meghalt pedig a legjobb benzint tolták bele :)
  • tibiszabo
    #117
    nekem meg 60 szakit
  • ellington
    #116
    nem, csak 70-80 kbyte-tal jön
  • Rapperman
    #115
    Gyerekek, ez durva olvastam 1 fórumon, hogy gyerek megvette eredetibe félmillás laptopon amin Vista van még az eredetivel sem ment!!!
  • theodor
    #114
    Ő izé hát mmm SZAR
  • Rapperman
    #113
    Szerintem jó játék nemtom mi a bajotok vele!?
    A #97-es kérdésre valaki választ tudna adni????!!!
  • tibiszabo
    #112
    Tényleg ennyire szer a gém??
    mert akkor le se szedem
  • Maxtreme
    #111
    De szép AF nélkül:)))))
  • Soldiers
    #110
    jóóóóóó szar játék
  • mac83
    #109
    modem előtt lemaradt az 56k-s...:D
  • mac83
    #108
    holnapra?? modemmel szeded?
  • ellington
    #107
    holnapra leér a játék, egy hamachis valamiben énis bennelennék majd
  • Shep
    #106
    #93-ra valaki?
  • theodor
    #105
    Ennekj csak a mérete nagy. A játék már nem egy nagy durranás. Sőt mondhatni LOL!
  • Rapperman
    #104
    Valaki tudna válaszolni a #97-es kérdésre?
  • #103
    Alig játszottam másfél órát és a 4. tournamentnél vagyok :)
    Kicsit pihenni kell. Nekem egyébként bejön a játék!
    Csináltam pár képet:










  • joe1980
    #102
    Na sziaztok.Néztem a the club -nak a minimumját a honlapján fel van tüntetve,hogy ati radeon 9600-oson is fut.ez már naon szánalmas mikor nekem megvan a minimum gépigény,és nem indul el.
  • Balumann
    #101
    fenntvan a www.gamecopyworld.com -on, miért kell feleslegesen kérdezgetni.
  • Balumann
    #100
    Létrehoztam egy Hamachi hálózatot. Lépjetek be és majd később, délután vmikor ha ráérek (vendég van most) akkor kipróbáljuk! MSN-en is felvehettek.
    network name/pass: theclub-hu