339
  • JackSparrow88
    #299
    Amúgy mi is bátyámmal tervezünk majd új konfigot, nagy valószínűséggel még a nyáron meglesz, szal akkor azon már menni fog ill. hány % kb. h úgy már működni fog?
  • NRK
    #298
    Nem oldja meg a Windows reinstall. Én mindent kipróbáltam, mégis veszettül instabil volt a korábbi konfigomon. Eredetivel! Krekknek semmi köze az omlásokhoz. Itt valami hardveres összeférhetetlenség van szerintem. Új konfigomon tökéletesn megy. Jó kis eszement lövöldözős játék. :D
  • JackSparrow88
    #297
    Arról nem is beszélve h már próbáltam másik kér crack-kel is ( razor crackfix és vitality), felraktam azokat a progikat is amiket mellékeltek hozzá de úgysem lehet életet lehelni bele. Úgyhogy asszem itt vége is, úgy törlöm lefele a picsába h az csak na, ilyen szarok ne szemeteljék a gépemet. Esetleg egy windows újratelepítés a legfrisebb dolgokkal talán megoldhatná de nem 100 %, ráadásul ahhoz ki kéne írni vmire, h akkor majd feltudjam rakni de én olyan game-re nem pocsékolok lemezt ami nem is indul be, szaaar...
  • JackSparrow88
    #296
    Na ennél szarabb játékkal még nem találkoztam. Még be sem indul, pedig a demó majdnem full maxon ment. El sem tom képzelni h ilyenért pénzt kérnek egyáltalán, mármint ha az eredeti is csinálja ezt. Amúgy meg a játékmenet sem nagy szám, mindenkit lelőni a pályán oszt annyi, áá. Ez nálam abszolút elégtelenre vizsgázott(a teljes), a demó talán megér egy 2-est, aki teheti nehogy megvegye de még le se töltse, nem ér annyit. Rengeteg jobb game-t találhat ennél, csak keresni kell picit...
  • NRK
    #295
    A probléma nem a krekkel van. A játék maga nem kompatibilis némely konfigurációkkal. Mivel pontosan senki nem tudja megmondani mi is a probléma gyökere, mielőtt megveszed, PRÓBÁLD ki, mit szól a gépedhez. Én korábbi konfigomon a maximális futásidő 5 perc volt mielőtt a játék omlott volna. De kismillió esetben csak a Sega logóig jutotam e. Ha az omlás a mentés fázisában történik (nekem 2-szer volt ilyen), akkor a mentés sérül és betölthetetlen lesz. Új konfigomon kifogástalanul, stabilan megy, soha a legkisebb baj nem volt vele.
  • JackSparrow88
    #294
    Ja és láttam h 3 féle verziója is van, melyik a jobb? (clonedvd, razor, proper vitality)
  • JackSparrow88
    #293
    Én most szedtem le a demót és végülis nem rossz game. Viszont látom ill. olvastam lentebb h sokatoknak elveszik a mentés. Azt lehet vhogy orvosolni ill. milyen gyakorisággal fordul elő az ilyen? (csak megkérdezem mielőtt beszerezném a teljest, nehogy aztán szopjam be)
  • NRK
    #292
    Haverral egyszer próbáltuk, nem sikerült, aztán hagytuk a fenébe. Lehet, olyan macera van ezzel is hamachin mint a GOW-val vagy a Vegas 2-vel.
  • doncarlos
    #291
    Pc-n hamachi-val lehet valahogy tolni multiba?
  • NRK
    #290
    Néhányan arra tippeltek fórumokon, hogy az omlások a proci miatt vannak, valami nem tetszik a játéknak. Sega-tól hivatalos választ a mai napig sem kaptam, már nem is fogok, szerintem peccset sem csinálnak, tojnak az egészre.
    Dolog lényege: gépemben AMD 3200+ volt, akárcsak a laptopomban, és omlott rettenetesen mindkettőn a játék. Aztán most AMD 6000+ van, és tökéletesen stabil a The Club. Lehet, a procira gyanakvóknak van igaza.
  • Leky
    #289
    Nekem 2x megcsinálta ezt a mentés összeomlást a vége fele pontosan ugyanott. Lehet, hogy nem is tudtam volna továbbmenni azon a ponton.
  • NRK
    #288
    Na, a save-k helye megvan:
    C:\Documents and Settings\All Users\Dokumentumok\The Club Game Save Data
    A Megosztott Dokumentumok nevű mappában van.
  • NRK
    #287
    Lemezen csak DirectX, Open AI, és GamesForWindowsLive van. Egyéb semmi.
    Jut eszembe: arra rájött valaki, hogy a mentés hol van? Tetűfészek játék nekem is omlott mentés közben is, amitől sérült a mentés, betölthetetlen lett, és tök előről kellett kezdenem. Hócipőm tele van már vele. Sega-nak szombaton írtam, ígérték hétfőn válaszolnak, válasz nem jött, ilyen erővel a sóhivatalba is mehettem volna a panasszal.
  • Dante73
    #286
    Nálam semmi gond nem volt vele, Valami amd-fix nincs a lemezen? Vagy hasonló?
  • Leky
    #285
    Akkor jól gondoltam, hogy ha eredetim lenne akkor is kilépne. Röhej mostanában az egész Pc-s piac. Xbox 360-on az ég világon semmi ilyen gond nincs.
  • NRK
    #284
    Valami a mi rendszerünkben nem tetszik neki. Mert havernál fut teljesen stabilan a játék. Azóta egyébként nagyon kicsit javult a helyzet, frissítettem games for windows live-ot, c++-t, ageia pysics-et, open al-t, ahogy a honlapjukon javasolták. Így már van, hogy sokadik próbálkozásra kibír egy pályát végig. De azért oltári jó úgy kiadni egy játékot, hogy az ilyen szar. Maga a játék nekem nagyon tetszik, de ez az instabilitás kritikán aluli.
  • cumfu
    #283
    hagyd a pi..ába
  • NRK
    #282
    Eredetim van, és ugyanazt produkálja, ha krekkekkel futtatom, vagy eredeti lemezzel: hibaüzenet nélkül kilép. Semmi rendszert nem találok a kilépésekben. Minimálgrafikával is csinálja ugyanúgy. 5 percnél tovább még egyszer sem futott, viszont jópárszor már a Sega logónál kilépett. menüben is, beállításokban is, betöltés és játék közben is kilép. Teljesen random. Gyakorlatilag játszhatatlan. Laptopra is földobtam, hátha: eredmény dettó. Ötlet valamerre?
    (Asztali gép: Athlon 64 3200+, 1,5 GB RAM, Nvidia 7600 GT. Laptop: Sempron 3200+, 1,5 GB RAM, Nvidia 6100 GO)
  • Leky
    #281
    Szerintem hagyd a fenébe az egészet nem ér annyit.
  • cumfu
    #280
    Heló! Visszaolvastam hogy a kilépegetésre megtaláljam a megoldást, de pontos megoldást nem találtam. Nekem a vitlity változat men meg, de a vitality és a razoros crack-el is kilépeget, méghozzá hibaüzenet nélkül. Valaki valamit erre? vagy hadjam a pi**ába....
  • Balumann
    #279
    Nem tudom, szerintem élvezhetően fog futni
  • cumfu
    #278
    ÉS köb milyen grafikán tudnám tolni, és milyen élvezhetően? (Fontos mert csak akkor töltöm le. A 6giga azért az 6giga :P)
  • Balumann
    #277
    elég
  • cumfu
    #276
    heló! 2*512ddr2-es ram, AMD athlon 3200+, 7600GS 256mb-os VGA-m van. Ez elég a játéknak, vagy ne is próbálkozzak? Előre is köszi.
  • gabo91
    #275
    Sokat nem vesztettél vele. Rengeteget szenvettem vele én is... aztán mikor azt hittem hogy talán negyedén túlvagyok vége volt azt egész játéknak...
    nagyon rövid nem kelett hozzá két óra se. (tournament)
  • Leky
    #274
    Nálam is a süllyesztőbe került. Azt csinálta, hogy hol sűrűbben hol ritkábban kilépegetett ez még nem lett volna baj de egyszer azt csinálta, hogy a mentés közben lépett ki a játék vége felé. Így a mentés megsérült és kezdhettem elölről az egészet. A TheClub.exe.cat file amire azt hittem, hogy a mentés abban tévedtem és amikor másodszorra csinálta ugyanazt ugyanott akkor gondolkodás nélkül az uninstall-ra nyomtam.
  • joe1980
    #273
    sajnos annyira felbaszott hogy letöröltem ezzel a hibát észlelt baromságával.
  • overlocker
    #272
    Érdemes mgvenni? a Multi ugye nem csak Gold előfizetéssel megy???
  • hirtwarez
    #271
    nekem így jó lett, csak nem menti és kezdhetem előröl mindig... ezért kellene ez a fájl TheClub.exe.cfg, ha megvan neked akkor elküldhetnéd...
  • joe1980
    #270
    És akkor nem fog hibázzni?
  • hirtwarez
    #269
    xlive-ot telepítsd fel...
  • joe1980
    #268
    sziasztok.leszedtem én is a full verziót és az meg hibát észlel,pedig megvan a minimum konfig.A multkori hiba megjavult most hibázzik.A fullról mindent felraktam dx-és az opengl ami kellett hozzá és igy is hibázzik.kérlek segitsetek mertz nagyon ki akarnám próbálni.
  • hirtwarez
    #267
    Ezt a fájlt a game mappájából légyszi tegye fel valaki v. [email protected] küldje el nekem: TheClub.exe.cfg előre is köszi.
  • gabo91
    #266
    Szerintem próbáld meg, nálam ez volt a megoldás. Persze lehet hogy van még egyéb gond is nálad. (pl. videókártya drivert, hangkártya drivert kellene frissiteni stb. stb.)
  • Leky
    #265
    Valaki dobjon meg légyszi egy TheClub.exe.cat file-al ami a játék könyvtárában található (ez a mentés), mert az enyém megsérült a játék szerint és nem akarom az elejétől kezdeni. Már a Manor House-nál jártam. [email protected]
  • dfgdfg
    #264
    gabo: köszi, akkor ageia-t kell frissíteni?
    sector, arra voltam kíváncsi, h milyen frissítések vannak még a dvd-n....
  • gabo91
    #263
    Nehogy komolyan gondold a Lost-ot :)
    Lost "kötelezte" az Ageia telepítését, szerintem azt hiányolta nálam a Club.
  • DarkSector
    #262
    Miazhogymittelepítmégfel?
    Talán, amit te feltelepítesz mellé.
  • dfgdfg
    #261
    A Lost után javul? Nem írná le valaki, h az a játékon kívűl mit telepít még fel?
  • gabo91
    #260
    :(
    hát mitmondjak kicsit csalódott vagyok enyi szorakozgatás hogy elinduljan aztán röpke 2-3 óra alatt végig lehet tolni.
    Játékélmány 10/10. De nagyon rövid.