339
  • DarkSector
    #219
    Csinálj profilt.
    Menüben képernyő alján középtájt van egy felirat.
  • ronihun
    #218
    sziasztok.hogy lehet menteni?
  • Leky
    #217
    Az örömöm nem tartott sokáig, mert tréning pálya után hibaüzenet nélkül kilép. Tele van a tököm vele.
  • gettobuxa
    #216
    sziasztok!
    ez csak online játszható?
  • Leky
    #215
    Hogy a fenébe kell menteni (továbbmenni)? Hiába csinálom meg az első pályát lakat van a következőn.
  • Balumann
    #214
    Nah én szívtam, újra telepítettem a rendszert, és újra kéne telepítenem, a képfájlt meg töröltem már :-(
  • gabo91
    #213
    Nos bevált úgy-ahogy nálam is hogy minden felesleget leállítók. Most a töltésnél kicsit szaggat az egér de nem vészes, ha betölti a játékot akkor kb fél percig minden jó aztán megfagy de ha várok akkor csak szaggatni fog, (mintha kevés lenne a gép neki) de nem úgy szaggat mint eddig. A olog anyiból nehézkes most, hogy pályatöltésnél 20perc töltögetés után megfagy.
    Érdekesnek találom hogy a 2GB ramból 23%-ot használ csak ki.
    Viszont prociból (amd athol 3800+ X2) mind a két magot 100%-osan kihasználja...

    Persze az még kérdéses, hogy mindig ellehet-e majd inditani és lehet-e játszani vele, vagy csak most volt ekkor szerencsém...



    Köszönöm az ediggi tanácsokat, segítséget!
  • Leky
    #212
    Egyszerűen kapcsold ki. Jobb klikk rajta majd bezárás.
  • Balumann
    #211
    Nekem is realtek integrált van (ALC888), töltsd le a legujjabb drivert.
  • gabo91
    #210
    Hol lehet ezeket letiltani?
    Mert ha inaktivvá teszem tűzfalat vírusvédelmet stb. az csak félsiker (ami zero)
  • Balumann
    #209
    Akkor sztem a Zone Alarm vagy a Spyware terminator az ami bezavarhatott. NOD32, MSN meg hangkártya szoftver mellett nekem tökéletesen megy.
  • Leky
    #208
    Azt hiszem nálam megoldodott a probléma.
    A következőt csináltam:

    Létrehoztam egy felhasználót az Xp-ben rendszergazda jogosultsággal és
    -letiltottam a Nod32-öt a Zone Alarm-ot a Spyware Terminatort a Speedfan-t az Msn-t a hangkártya programját tulajdonképpen mindent ami jobb oldalon a tálcán szerepelt. Elinditottam és láss csodát egyből indult a játék és nem dobott ki hibaüzenettel. Jól gondoltam, hogy valami ilyen problémája lehet, valami nem tetszett a fenti programok közül neki.
  • gabo91
    #207
    Integrált. Realtek ALC883 @ Nvidia nForce 550 (MCP 55) (everestben ezt írja)
  • Leky
    #206
    Xp-m van, de ennél a hibaüzenetnél nem lehet a játékba visszamenni.
  • Balumann
    #205
    Hát ez furcsa. Próbálj meg hangkártya frissítést. Milyen hangkártyád van egyébként?
  • gabo91
    #204
    Nálam nincs semmiféle hibaüzenet. Anyi szokott lenni, hogy amikor a tuttorialt tölti a szövegírkálásnál mintha megfagyna, aztán ha nagynehezen kierőszakolom hogy töltse be a pályát akkor feketeség. Viszont ha újrainditom gépet, hálókebelt lehuzom róla, tűzfalat virusirtot lenyomom akkor szépen be is tölti a pályát, megyek benne 15-30 másodpercet aztán szaggatatás. Nem lép ki csak szaggat, igy meg elég érdekes (de lehet) játszani vele. Szóval nem ő hanem én lépek ki. De hibaüzit még sosem láttam.
    Kane & Linc -nél is voltak problémáim, ott az Xlive Redist, meg a hangbeállításoknál a hardwergyorsítást levettem akkor mehettem benne egy kicsit(5-10 percet), de földöntúli hangokkal.

    Itt nem szabad lenyomni a hardvergyóürsitást mert mérg a videón se lehet akkor túl jutni.
    Szóval nincs ötletem már...
    Újrapakolhatom Xp-t vagy a játékot 100x is akkor sem lessz jó/jobb.
  • Balumann
    #203
    Lehet, hogy Vista -n nem fog működni az alt tab-al visszaváltás. GoW -nál írtak megoldást a live hibára, hogy a lemezről fel kell telepíteni a live -et külön, sajnos itt nincs rajta. Nem tudom.
    Azt a szokásos hiba ablakot adja ki, ahol ottvan a hibajelentés küldése.
  • Leky
    #202
    Nekem a #185-ös hozzászólásban lévő hibát dobja ki, így nem tudok alt+tab-al visszalépni, mert nincs hová. Neked milyen hibát ír ki?
  • Balumann
    #201
    Windows XP -t használok. Feltelepítettem, crackeltem, elindítottam :/
    A Live miatt a hibát nekem is kiadja 10-15 másodpercel indítás után, de alt tabbal vissza tudok lépni. Utána probléma nélkül megy minden.
  • Balumann
    #200
    Van ahol a crack okoz hibákat a játékban (nem is egy). CD kulcs maximum multinál okozhat kellemetlenségeket. Ebben az esetben viszont a live a hiba.
  • gabo91
    #199
    ...én is igy gondoltam, csak meg akartam bizonyosodni róla...
    azért ez elég vicces, azért csinálják a live-ot hogy némi plusz legyen stb. közben pedig mégjobban lehuzza a játékot, meg persze az eladást is.
    szvz jobban járnának ha nem lenne a live...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    esetleg megírnád hogy sikerült elinditani,

    És milyen op.rendszert használsz?
  • DarkSector
    #198
    Sok ember tévhitben él.
    A bolti verziót a wareztől csak a cdkulcs különbözteti meg.
  • Balumann
    #197
    Egyébként nekem tökéletesen megy és nem eredeti.
  • Balumann
    #196
    A live az ugyan az az eredetin is, ha a törtet nem tudod sehogy sem elindítani, nem vszínű h eredeti fog menni.
  • gabo91
    #195
    Szép estét!

    Lenne egy kérdésem.
    Van itt olyan akinek megy a játék NORMÁLISAN és nem eredeti neki a játék?
    Ha megvenném netán a játékot, akkor eredetinél is kétséges lenne a normális működés, vagy ott nem parázik a Live?
  • Dante73
    #194
    Asszem ott 3 kört kell megtenned. Figyelj a nyilakra! az egyik nem túl nyilvánvaló!

    Dante.
  • Prince23
    #193
    Ja xd...
    asszem a bajnokság elsőmenetében a 5. roundban elakadtam, az idővel kell játszak, de lejár és egyszer csak felrobbanok. Gondolom időre ki kell nyírjak mindenkit? vagy mi?
  • DarkSector
    #192
    Figyu, ez sem rossz!!!
    LOL

  • Prince23
    #191
    Én Seagerrel tolom
  • DarkSector
    #190
    Kizárt dolog, mert nemtuom....!
    De Kuro a legkeményebb karakter!!! ....najóvan azé Seager meg Killen sem rosszak.....
  • Prince23
    #189
    Na kipróbáltam, sztem értelme van a játékanka, ahhoz képest, h full deatmatch a játék... Nem mondhatnám felesleges alkotásnak.
    A sztorija kicsit a harcosok klubjára na meg a VanDamme által szerepelt filmre emlékeztet...
    Rossznapokra jó ez. Az első benyomásomnak tetszett, grafika szép, csak ne lenne rajta ez a motion blur vagy mi fene effektek. Kissé a hangok a Kane & Lynchre emlékeztett szal nem egy Cod minőségű.
  • Leky
    #188
    Nálam is ez van csak azzal a különbséggel, hogy a demó az rendesen működött. A teljessel már mindent kipróbáltam akkor indult el kilépés nélkül amikor a újrainditás után azonnal elindítottam a játékot (fele program még nem volt betöltődve). Valamilyen telepitett program baja lehet.
  • DarkSector
    #187
    Igen ez egy UT2007 clone mászkálós változata.
  • Prince23
    #186
    Megnéztem a játékbemutatót, de ez nagyon úgy fest nekem, h valami meccs féle lehet... mintha deathmatchet láttam volna... küldetés alapja nulla.
    Jól láttam e?
  • Boroskóla
    #185
    Szevasztok nekem a Demónál és a fullnál is ez a hiba jelentkezik:

    Tudtok erre valami megoldást?
    Gépemen elvileg futnia kellene
    XP 2600+
    1.5GB ram
    ATI 1950GT 256 mb
  • gabo91
    #184
    Helo.

    Nekem a menüben már elkezdi a szaggatást, aztán a tournament töltésnél megfagy a játék. Fent van az XLiveRedist1.1.0324 is (18MB). Van valami értelme ennek a proginak, vagy ne keresgéljek frisebbet, mert nem használ?
  • dfgdfg
    #183
    Az explorerem nem jó, a játék cd-key-t kér...
    Hogy lehet megoldani?
    Köszi!
  • Attila8805
    #182
    hi all!
    A demo-t ki akartam próbálni és el se indul.
    Hibát észlel ezért leállt!
    Mit tudok tenni azügyben hogy elinduljon?
  • Gascan #181
    azt hittem ez valami olyan lesz mint a GTA, csalódtam.. ez igy nem jó
  • grebber
    #180
    CSinálod Tournamentet és akkor mehetsz a Single Event be is!