339
  • DarkSector
    #259
    Jah választhatol karaktert, meg pályát.
  • gabo91
    #258
    Single miben különbözik a tournament-től?
    Mert tournamentet végigtoltam, de ahogy nézem singlep-ben is ugyanazok a pályák "küldik".
  • gabo91
    #257
    Szeressük ezt a lost játékot...

    Mivel fullon volt vinyom gondolkoztam letöröljem -e a club-ot mivel ugysem jó. Kb. fél órája már nemtudtam mivel elütni az időt, igy elinditottam a clubot, hátha...
    semmi progit nem nyomtam le bentvolt másik vinyo is, és még lost is fentvan...
    láss csodát betölti szépen menüben sem szaggat, jo majd a játékban fog, lövöldözök már vagy fél perce és nem szaggat na akkor indulás. most toltam végig velencét is a tournamentben. (és én léptem ki nem a játék)
  • Leky
    #256
    Nálam lett egy kis változás még most sem normális, de jobb mint volt. Mint azt lejjebb írtam a tréning pálya után nem tudtam továbbmenni. Felraktam a gépre a Lost című játékot + mindent amit az intall után feltelepít. Utána feltraktam a Clubot a razor féle crackel (www.gamecopyworld.com-ról) most is néha kilép, de már megcsináltam jópár pályát a játékban.
    Hátha valakinek tudtam segíteni.
  • felony
    #255
    Az előbb hülyeséget írtam,mert ezzel a módszerrel nem lehet menteni a játékban.Talán ez: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=98609
  • felony
    #254
    Nálam is folyton kilépegetett(Razoros-verzió).Én azt csináltam,hogy kitöröltem a telepítési könyvtárból a TheClub.exe.cat file-t.Már fél órája nyomom és eddig minden rendben megy.Lehet,hogy ez is pofára esés.Próba szerencse...
  • gabo91
    #253
    Köszi nekiállok frisitgetni a progikat is.
  • barmi
    #252
    Nálam a The_Club-Razor1911 van fent, The_Club_Crackfix-Razor1911 törést használok,a konfigom lent olvasható, Win XP SP2 szétápdételve (utolsó frissítés 2008 02. 24.)több mint 9 hónapja van fent a gépen + .net framework 2.0 service pack 1 ( utolsó frissítés 2008 02. 09.) + AGEIA PhysX v7.09.13 (utolsó update v2.7.4) + OpenAL ( Ha jól emléxem még 2008 januárban telepítettem a Medal of Honor Airborn játékkal) + DirectX 9.0 c (4.09.0000.0904 ) és mindenféle hiba nélkül maximum video beállítások mellett megy a játék döccenésmentesen.
  • gabo91
    #251
    Olyan sok választásom nincs, hogy melyik verziót probáljam, ezenkivül csak clondvd-s létezik (valahogy nincs humorom arányt rombolni feleslegesen).

    Hétvégén meglátogatom haveromat lessz ami lessz, de nem élem bele magam a dolgokba. Ha úgy sem lessz jó, akkor érzelgésmentes búsút veszek tőle...
  • barmi
    #250
    Meg lehet azt oldani hogy 2 db egyrétegű lemezen legyen és telepíteni is lehessen közvetlenül, ne kelljen összemásolni a 2 lemez tartalmát? dvd9-ből 2db dvd5 (installálható!)?
  • DarkSector
    #249
    Egy tipp.
    Egy játék akkor hibás ha friss oprendszerrel sem lehet normális módon futtatni.
    Megj.:Az egyik ismerősöm bekapott 1-2 virust, és addig észre sem vette, míg a játékokon nem látta, hogy egy idő után kilépegetnek, vagy hibát észlelnek és leállnbnak, vagy egyszerűen a képernyő olyan tulajdonságokat mutatott játék közben, ami VGA driver hiányakor jelentkezhetett volna csak (hullámzott a képernyő).
  • gabo91
    #248
    (propeper-vitaili féle verziom van)
    mivel hibaüzit sosem adott csak befagy, szaggat igy gondolom nem hibás
  • DarkSector
    #247
    Valszeg nem a hibás játékot teszem fel a gépre.
  • DarkSector
    #246
    Nem mondod.
  • Balumann
    #245
    Lehetséges, hogy az eleve hibás ami a lemezen van (én még azt szedtem le amin nem is volt, úgyhogy nem tudom melyik van rajta).
  • Balumann
    #244
    2 crack van, az egyik valószínű, hogy hibás (gcw)
  • Piko888
    #243
    Nah végre megy a gamecopyworldről leszedtem egy cracket.
  • gabo91
    #242
    Olykor még anyi, hogy a védelem hiányzik belőle--> kevesebb helyet foglal :)

    #239: Pl. Átmegyek haveromhoz feltelepitem nála (nemszámit, hogy nem menne neki, vagy neki is ilyen gondjai vagy hasonlok vanank) átcopy-zom vinyomra hazajövök aztán tolom gond nélkül.
    Vagy azért jolenne ha neki menne gond nélkül?

    (jo te sem vagy tudos nem is fárasztásbol tettem fel ezt, anyit irj amenyit tudsz ehez. haverodnál ment rendesen és ugy vitted haza, vagy neki gond volt de te hazavitted a másoltat és jo lett)
  • DarkSector
    #241
    Semelyiket sem.
    Nekem eredeti van.
    De ez nem számít semmit.
    Mint már sok millio embernek mondtam sokmilliószor, hogy:
    A bolti verziot az wareztól csak az eredeti cd-kulcs különbözteti meg.
  • Piko888
    #240
    Melyik törést használod?
  • DarkSector
    #239
    Igen.
    Sok hiba ellen jo.
    Én asszem GRAW2-nek a HIVATALOS demoját nem tudtam feltenni (valszeg koszos volt az oprendszer).
    Haverom feltette aztán áthoztam és ennyi.
    Már ment is érdekesmód.

    Jah és nincs olyan játék amit ne lehetne így hordozgatni telepítés nélkül!!!
    Bárki bármit mond.
  • DarkSector
    #238
    Nálam megy rendessen.
  • joe1980
    #237
    CPU: Intel Pentium 4 2.0 GHz, AMD Athlon 2400+ or better
    RAM: 512MB
    Video Card: NVIDIA GeForce 5700, ATI Radeon 9600 Pro or better
    VRAM: 128MB of Graphics Memory
    Sound Card: DirectX 9.0c Compatible
    OS: Microsoft Windows XP or Vista
    DirectX: DX9.0c
    A honlapon ezt láttam,hogy ennyi a minimum gépigény. a videókártyám jobb ennél ati radeon 9800 pro.Ez mind megvan és nálam kiirja hogy nem sikerült elinditani mert a konfigurációja helytelen,de én most ezt nem értem,hogy vagy a gépemnek helytelen vagy a játéknak.Kérlek segitesetek nekem.Köszönöm szépen.
  • gabo91
    #236
    Ez segít valamit a dolgokon?
  • Piko888
    #235
    Neked nem írja ki a játék inditásnál hoy hibakeresés? Mert sajna nálam el se indul.
  • DarkSector
    #234
    Havernál is ez volt, de nála már régi volt az oprendszer és újratelepítés után már jó volt.
    Figyu. Telepítsed fel egyik haverodnál és hozd el tőle mondjuk egy vinyón csak a feltelepített könyvtárat, és szolj privátba akkor segítek, mert elindul telepítés nélkül is.
  • Leky
    #233
    Túl vagyok egy Vista és egy Xp telepitésen is és nekem mindegyikkel ua. csinálja a tréning pálya után az első pálya töltésekor kilép. Hagyom a p*csába az egészet.
  • gabo91
    #232
    Számomra az a kérdés még hogy amikor lelövök minden progit, tűzfalat virusirtot, stb. és elindul, fél percig semmi gond, majd utánna kezd szagatni, bár itt már nem anyira mintha mennének a progik. Itt olyan mintha gyenge lenne neki a gép. Visszavettem a grafot, felbontást, és még igy is. De ha gyenge lenne a gép akkor fél percig miért megy rendesen szaggatás nélkül max grafon is. (és nem volt semiféel különbség a között hogy min-en vagy max-on tolom)
    7600Gt, athol 3800+ X2, 2*1GB 800mhz kingmax memoria,

    procibol mindkét magot megeszi teljesen, ramot meg szinte nem is használ (30%-ot csak)

    Ha az a tervük, hogy megbuktassák a játékot akkor jó uton haladnak, ha viszont az hogy esetleg páran meg is vegyék, akkor csinálhatnának sürgősen valami javítást hozzá...
  • Danus16
    #231
    Hát, ha sikerül elindítani, és visszalépni a hibaüzi után, akkor bizony nekem smemi bajom, a mentések mindig megmaradnak, ha belépsz a profilodba, és nekem nem akad be a játék, egész pofásan van optimalizálva... Nem egy rondaság, és a 8600GE-men 1280 maxon simán fut!
    Csak ez a ku..a f*s sz*r g*ci LIVE húzna már el a pibe...
  • Danus16
    #230
    heh mondjuk ehhez etnném hozzá, hogy én is így tudtam elindítani, azonban!!!!
    3x tudtam elindítani összesen, ugyanis többynire nem csak a hibaüzenetet adja be hanem memóriahibát is....
    És ha azt is beadja, akkor alttabbal nemtok visszalépni mer mindig ez a memóriás hibaüzi marad a legfelül, és ha bezárom akkor az egész játékot bezárja....
    Szal nekem elég kevésszer volt, hogy csak a hibaüzit adta.
  • DarkSector
    #229
    Gyerekek én ku..ra nem vágom.
    Van az a ki..ott live cucc.
    Namost a club-nál például a menüben az alsó Y vagy milyen szaros gomb mellett van egy szöveg amire rányomva bejön az x-live felület.
    Itt "create profile" beírsz egy neet.
    Leokézod, majd az esc-el vagy a back-el vissza kell lépni a menübe, és akkor már menni fog.

    Nem értem, hogy ezen mi olyan k..a nehéz megérteni.
    Ez nem interneten való regisztrálásra van, mert még csak nem is tud felmenni a netre az x-live alkalmazás, csak a c:\-re tesz egy profilt.
    Ennyi.
    Nem kell semmilyen böngésző, meg még net kapcsolat sem.ennyi...
    Remélem elég egyértelmű volt.

    Jah és ha nem megy, akkor az nem az x-live hibája lesz.
  • Balumann
    #228
    A live-nek az a lényege, hogy Xbox360 játékosok és PC-s játékosok tudjanak együtt játszani. Nemtudom kell-e fizetni külön live-ért, illetve kell-e Vista a multizáshoz, de azt tudom, hogy elméletileg nagyon sok helyről nem használható a Live (például Magyarországról sem). Nem értem miért nem raknak bele rendes internetes multiplayert.
    Egyébként nem lenne rossz, ha nem lenne ennyi embernél hiba vele, és lehetne rendesen játszani konzolosokkal (úgy h nem kell ezért külön fizetni(?)).
  • gabo91
    #227
    Nem tudom mi haszna a live-nak meg mire találták ki, de adott esetben több a kár mint a haszon.
    Panaszkodnak a játékgyártók, hogy sok a wares nem viszik a gamékat. Csodálkoznak? azért az mekkora szégyen, hogy lényegtelen milyen a géped, lényegtelen hogy milyen verzió ha szerencséd van megy ha nem akkor igy jártál...
    elég kellemetlen dolog hogy netán megveszed és a live végett nem működik.
    (bár ha jól tudom csak itt, európában vannak gondok a live-al-- bár ez nem kis piac)

    Na mind1 ezen nem tudunk változtatni, max a fejlesztők találni ki valamit...
  • gabo91
    #226
    ?
    nálam nem volt semi ilyen, nem szorakozott semitse a böngészővel, csak beirtam nevet stb aztán kész. Telepítsed fel ezt
  • dfgdfg
    #225
    Én nem tudok profilt létrehozni, mert explorert megnyitja, de az nekem meg nem működik
    Nem lehet vhogy átállítani, h a mozillát nyissa meg? Elvileg ez az alapértelmezett is.
  • DarkSector
    #224
    LOOL
    Az a szomorú ebben, hogy frankón igaz amit mondasz!!!!!!!!!
    Én már annak is örülök, ha szarul is de legalább kiadják az adott játékot!!
  • gabo91
    #223
    Ááá szerintem túl sokat kérsz ám a játéktól... :)
    az is nagy csoda ha tudsz vele játszani szaggatás, vagyás hibaüzi nélkül egyjátékos módban, és még esetleg menteni is sikerül.
  • DarkSector
    #222
    Lan
  • csabika6630
    #221
    Sziasztok.
    Felrkatam a játékot és valamiért nem ismeri fel a gamepadomat (LOGITECH RUMBLEPAD 2 wielles). Mit csináljak, hogy működjön?
    2-en egyszerre lehet játszani? pl: gamepad+ keyboard, mouse...
  • DarkSector
    #220
    Ha már van fent XLIVE-os játékod, akkor csak be kell tölteni a másik játékban kreált profilnevedet.