339
  • Rapperman
    #99
    Valaki légyszi küldje el a Vitality-s cracket nekem a [email protected]!
  • Balumann
    #98
    Van benne LAN. Ki kellene próbálni. Én már felraktam a játékot, várok jelentkezőket játékra, msn; [email protected]
  • Rapperman
    #97
    Nekem 32bit-es Vista-n bemásolom a Razor crackfix-et és amikor töltené a pályát kiirja hogy az exe működése leállt!!!YASU-val is ugyanez történik!
    Mi a megoldás?
  • overlocker
    #96
    Akkor razor verzio és hozzáa cracfix akor szedem is


    multi megy amugy?
  • Balumann
    #95
    Nah kipróbáltam a játékot (teljest). Grafikája teljesen jó, eltalálták. A hangnál olyan beállítás van amit én még egy játékban nem láttam, hangfalak helyzetét be lehet állítani, h milyen szögbe vannak, ehhez képest fülesen nagyon rosszak a hangok :D
    A játékkal ellehet szórakozgatni de nem sokáig. Multiban majd meg kell próbálni.
  • Halfer
    #94
    Nekem nem megy úgy. Belépek, feketeség és semmivel sem tudok visszamenni az asztalra. Majd meglesem Vitality crack jó-e hozzá.
  • Shep
    #93
    Van különbség az alapján, hogy melyik karakter választja az ember, a stílusra gondolok. Tehát, hogy pl a nagy darab orosszal hent, az ázsiai csókával ugrabugra vetődés, vagy valami ilyesmi?
  • Ari18
    #92
    Mindegyik verzió jó max crack-et kell leszedni külön.
  • Shep
    #91
    Kösz, akkor nem szedem.
  • grebber
    #90
    Nem kell itt lázítani a népet.
    Razor1911 is tökéletesen jó a crackfixel.
  • overlocker
    #89
    NEM A RAZEROT SZEDJÉTEk Se az alap razor se a crackfix nem jo a VITALITY a jo azt nem tom h multi megy e passz
  • Balumann
    #88
    Multiplayer játékmódok (angol)
  • Balumann
    #87
    Történet nincs úgytudom. Demot nem prbáltam, leírások alapján csak ilyen pontra lövöldözés van singleben.
  • grebber
    #86
    Valaki #77-re???
  • Shep
    #85
    Single része nincs, valami történettel?
  • Djemba
    #84
    na én is szedem igaz a demo hibát írt ki vmi exe szarságot a teljes remélem jó lesz ha meg nem akkor így jártam
  • Balumann
    #83
    Több mód is van multiban.
  • Balumann
    #82
    Nah én is töltöm. Holnap kipróbálhatjuk Hamachin ha gondoljátok (és le tudom szedni addig)
  • Shep
    #81
    Most akkor ha jól értem ez ilyen ki tud több pontot lőni móka?
  • #80
    -The Club Crackfix-Razor1911
    -The.Club.PROPER-ViTALiTY

    Mi folyik itt :)

    tibiszabo, ugye nem gondolod, hogy torrentoldalakat fogok linkelni...
  • tibiszabo
    #79
    linkeld már be légyszives!!!
  • #78
    Már van razor-1911 törés.
  • grebber
    #77
    Lehet hogy én vagyok atombalfasz de a demóban ha kimentem a 2 fémlap mögül 5 másodperc mulva meghaltam vagy elbuktam pedig nem is löttek le: Ez most mi a szar?
  • #76
    The Club CLONEDVD-PROCYON

    Már csordogál lefele.
  • DarkSector
    #75
    Na erre akartam célozni.
    Én legalábbis ennél a játéknál nem egy multi játékra gondoltam én singlebe akartam szórakozni.
    Ez multihoz édeskevés.
  • csoola
    #74
    lesz itt azért más is nem csak a multi... amugy nem rossz de tudtam h valaki lefikázza, de egyértelmű h ez egy árkád lövöldözös gamma és nem egy Raven Shield... (magyarul eccerű mint egy bot)
  • Balumann
    #73
    Más játéknál, máskor... (ezt azért logikusan kilehet következtetni...)
  • Darth Razor
    #72
    A játék multiban biztos nagyot fog ütni, még singleben is elég kellemes szvsz. A grafika is remek, de a videókban amiket a neten láttam, a robbanások kimondottan tetszettek, viszont a demóban elég rondák. Ezt tudjam be annak hogy demó?
  • DarkSector
    #71
    Milyen máskor?
    Úgyérted más játék esetében!?!
  • Balumann
    #70
    Multiban szerintem nagyon jó lesz. Máskor mindenki azt mondja, hogy a multi a lényeg. Itt most csak az lesz, és sztem jó lesz! Majd szervezünk Hamachi-s partikat.
  • joe1980
    #69
    Figyu én szivesen kipróbálnám,de nekem meg nem megy sajnos.
  • DarkSector
    #68
    jah
    szép de szar.
  • SötétBarom
    #67
    Kipróbáltam a demot, elég szar :c
  • DarkSector
    #66
    Szép játék, de mégis szar, mert semmi tartalma nincs.
    Egyszerűbb nem is lehetett volna.
  • DarkSector
    #65
    Kis videó a játékról fullon:
    The Club ingame
  • csoola
    #64
    de az x800 is egy szériával ujabb
  • Balumann
    #63
    x800 van a system requirements -ben, ami sm2-es.
  • theodor
    #62
    akkor 3.0
  • joe1980
    #61
    Figya frissitettem de akkor sem indul el.
  • grebber
    #60
    Hát ez baszott nehéz game lehet hacsak azt nézem ilyen 2 meg 3 milliót is el kell érni.
    Nekem ez volt a legjobban :(