272
Szupertitkos Szörnyfilm
  • Twetr0x
    #32
    Az egy dolog. De a trailer alapján ez sem lesz egy rossz film.
  • LSG
    #31
    Most látom, hogy az utolsó alatt meg egy Z betű jelenik meg... De a többinél semmi...
  • LSG
    #30
    A jobboldali csillagnál amikor megjelennek a jelek nektek is megjelenik egy A betű az első alatt? Mert most nem tudom, hogy valahogy azt előcsaltam, vagy eddig is ott volt?
  • Nyarlathotep
    #29
    A Blair Witch fényévekkel eredetibb(bár sok embernek nem tetszett) volt mint ez a szörnyes baromság!
  • Twetr0x
    #28
    Pedig stílusában hasonlít a trailerre.

    Amúgy: A Trailer engem a Blairwitch Project(gyk: Idegelés)-re emlékeztet.
  • Seth
    #27
    én azt olvastam hogy Abrams tagadja hogy bármi összefüggés lenne új filmje és az ethanhaaswasright oldal között, mi az igazság?
  • Twetr0x
    #26
    Még nem sikerült megcsinálnom, de észrevettem, hogyha rákattintasz a kék csillagra bal oldalt, akkor küldhetsz egy üzenetet a [email protected] címre, "I'm one of you... help me!" tárggyal. Ha a fölötte lévő csillagra kattintasz, akkor lejátssza újra a videót, ha pedig a jobb oldalira, akkor jelek jelennek meg egy bizonyos sorrendben.
    Lehet, hogy a videóban van valami, nem nagyon figyeltem arra, hogy mit mond.

    Megnéztem a trailert, olvastam itt a cikket régebben. Jó lesz, várom!
  • Zomil
    #25
    a 2. rejtvényt hogy kell megfejteni?
  • Darkoo
    #24
    Végre fent van a neten kiváló minőségben a trailer!
    Nagyon hangulatos film lesz ez! WÁÁÁ akarooom!
    Quicktime trailer
  • ioinme
    #23
    Ethanhaaswasright.com
    valaki mneg tudja fejteni a második körnél, hogy mit kell csinálni a jeleekkel? Akárhoyg pörgetem csavarom, semmi.
  • akyyy
    #22
    enyni erővel lehetne függetlenség napja 2 is.
  • JonDavis
    #21
    Na ez a film jónak tünik. De remélem nem valami Godzilla szerű akármi lesz.
    Sokan arra tippelnek, ez lesz a Lost 4. évadának bevezető epizódja
  • Darkoo
    #20
    Mint maga a film....:D
  • REALista
    #19
    Hm ez aztán interaktív...:D
  • Darkoo
    #18
    Egyébként van már hivatalos oldala is.
    Nagyon tartalmas ám:DDD
    Cloverfield WebSite
  • Nyarlathotep
    #17
    Véleményem szerint soha nem home video, csak olyan szürőt tettek rá. Nem mind1...
  • Darkoo
    #16
    A végén az a Szabadság szobor feje, ami az úttest közepén gurul végig:)
    Ha arra kérdeztél rá:P
  • REALista
    #15
    Mi a szar tőrténik a videó végén nem tudom kivenni???egyébként jónak tűnik...:)
  • Darkoo
    #14
    Kicsivel jobb szemszögből , picivel jobb minőségben?
    De azért nézhető kategória.
    Cloverfield Trailer!
  • akyyy
    #13
    én inkább valami atombombának nézném. vagy mintha valami nagyhatalo megtámadta volna az usát hadüzenet nélkül.
  • Darkoo
    #12
    Mivel J. J Abrams film, aki ugye a Lost sorozat írója is, talán az őserdőből elszabadult szörnyike garázdálkodik New Yorkban
  • trogerzsiger
    #11
    Tuti jó lesz a film, tud valamit a pasas
  • LasDen #10
    fajin lesz....
  • Truck Driver001
    #9
    Godzilla..
  • REALista
    #8
    Olyan előzetes nincs amin látni is valamit?:D
  • Mr Csé
    #7
    szar
  • ruffirant
    #6
    ezt már csak a trailer miatt is megérte megnézni...de am biztos jó film
  • Benc16
    #5
    szentem is :)
  • NEOreg3
    #4
    igazából én nem sokmindent láttam, majd egy jobb minőségű trailernél nyilatkozni tudok-.-
  • sweech
    #3
    wow ez kurva nagy film lesz
  • Super Saiyan
    #2
    :o jófilm
  • Darkoo
    #1
    Szupertitkos szörnyfilm közeleg

    Megdöbbenve adott hírt a FirstShowingNet munkatársa J.J. Abrams (Alias, Lost, Mission: Impossible III.) legújabb, legnagyobb titokban leforgatott mozifilmjéről, aminek előzetesét az amerikai mozik ezekben a napokban a Transformers előtt vetítenek. A szemtanúk beszámolója szerint a film lélegzetelállító katasztrófafilmnek tűnik, amelyben egy földrengés pusztítja el Manhattan déli részét, majd egy meghatározhatatlan eredetű, lángcsóvaként süvítő valami letépi a Szabadság-szobor fejét.

    Természetesen New York népe hanyatt-homlok menekül, és ami még érdekesebb, hogy az egészet home videóra forgatták és ezzel az Ideglelés - The Blair Witch Project-hez hasonlóan félelmetesen ijesztő hatást érnek el. Az előzetes végén a film címe helyett csak ennyi villan fel: "Producer: J.J. Abrams" és a bemutató dátuma: "1.18.08", azaz 2008. január 18-a. A szupertitkos projekt az Ain't It Cool News szerint a Cloverfield névre hallgat, de bennfentesek a The Parasite címen is emlegetik. A forgatást olyan jól sikerült eltitkolni, hogy még az IMDb se tud róla semmit. Így az sem világos, hogy Abrams csak a producere lesz-e a szörnyfilmnek, vagy ő is rendezi és természetesen egyelőre a szereplőkről sincs hír.
    Forrás:origo.hu

    A trailer egyenlőre rossz minőségben van fent a neten

    Teaser Trailer!!!


    Nagyon igéretes, és rendhagyó filmnek igérkezik. Remélem ütős lesz.