272
Szupertitkos Szörnyfilm
  • LasDen #72
    sztem majd csak a HD-t lesz érdemes elemezgetni.......ezek még elég rosszak hozzá....... :D
  • KnightRider
    #71

    1:42-nél állítsátok meg. Mintha egy sárga szem nyílna a sötétben. Jó lesz ez :D
  • nothes
    #70
    Jó, azért kérdeztem, hogy miről maradtam le.
  • Darkoo
    #69
    Az eddigi legjobb minőségű trailer!

    Tényleg jobb!
  • LasDen #68
    amúgy nem csak kitalált cím volt, hanem a teaser megjelenésekor még a munkacíme volt......aztán a nagy meglepetés, hogy ez lett a címe.....
  • Darkoo
    #67
    Mivel a trailer végén a Cloverfield név van kiirva, gondolom az lesz a címe...
  • djukel
    #66
    Szar film lesz, ha csak 1 db óriás szörny fog kavarni benne.
  • nothes
    #65
    Na várjunk. Lemaradtam valamiről? Cloverfield lesz a címe? Ez nem csak egy neten terjedő kitalált cím?
  • akyyy
    #64
    de csak elméletileg, ez nem biztos:D
  • REALista
    #63
  • akyyy
    #62
    hétfőn lesz
  • REALista
    #61
    Még mindíg nincs jobb minőségű trailer?
  • AntiHero
    #60
    nagyon nagy lesz!!!
  • Darkoo
    #59
    Nem sokat láttam, de quuurva nagy film lesz ez emberek!!!
  • Darkoo
    #58
    Kamerás, rossz minsőségű úúj Cloverfield trailer!!!
  • Victor1103
    #57
    Hali!
    Melyik oldalon lesz majd megnézhető?Ha valaki megtalálja belinkeli majd?Köszi
  • AntiHero
    #56
    várjuk-várjuk
  • REALista
    #55
    Na holnap jön az új trailer!
  • kovi04
    #54
    Akkor helyesbítek. A 01-18-08.blog.hu szerint 100%, hogy fake.
  • ldavid
    #53
    és miért lenne 100%?
  • kovi04
    #52
    Ez 100% hogy fake. Hasonlóan ehez a plakáthoz.

  • akyyy
    #51
    fake vagy nam fake, több köze van a filmhez, mint ennek: #43
  • LasDen #50
    Őőő....ez a kép fake...
  • Csaba007
    #49
    Szerintem tök klafa!! De még tök messze van a premier!:(
  • Prof William
    #48
    Az a jó hogy ebből sem látni ki semmit. :) I gazi Abrams...
  • ldavid
    #47
    ááá, már alig várom :D
  • akyyy
    #46
  • kovi04
    #45
  • dikab
    #44
    cthulhuthemovie
  • Twetr0x
    #43

    :DDD
  • shaba23 #42
    és?
  • kovi04
    #41
    A Lovecraft által kreált mítosz, amely leginkább fémjelzi az író nevét, legtöbb novellájában felbukkan. Műveinek túlnyomó része arra épül, hogy a Földet ősi istenek, a Nagy Öregek uralták eonokkal az ember előtt. Ezek a szörnyistenségek kénytelenek voltak elhagyni a bolygót, csupán egy-két társukat hagyva hátra. Ilyen például Cthulhu, aki az óceánok mélyén alussza végtelen álmát. A mítosz szerint ezek az istenségek vissza akarnak térni és csak a megfelelő pillanatra várnak. Ehhez vagy a csillagok megfelelő együttállása vagy egy dimenziókapu szükséges. A novellák főhősei sokszor ezekkel a helyzetekkel szembesülnek. Vagy ők akadályozzák meg ennek bekövetkeztét vagy tudatlanul majdnem ők idéznek elő katasztrófát. A Nagy Öregek visszatérése a világ és az emberiség egyöntetű pusztulásához vezetne, csupán káoszt hagyva maga után. Köztük meg kell említeni néhány fontosabbat: Cthulhu, Azathoth, Yog-Sothoth, Nyarlathotep és Shub-Niggurath. Az ősi istenek kultusza nyomokban megtalálható a világban. Utalhatnak rájuk tárgyak, helyek illetve tisztelhetik őket emberek, emberszerű lények. Ilyen Innsmouth népe az Árnyék Innsmouth fölött című novellában.

  • Prof William
    #40
    Mit tettél? Most aki megnézi az megőrül/meghal! Kiirtottad a SG-t!

    Áarrghhh.....
  • kovi04
    #39
    Várhatóan így fog kinézni a szörny. Cthulhu

  • Prof William
    #38
    Na de mi volt a trasilerben az a nagy robbanás? Talán a lény egy rakisvetőt is magával hozott?
  • Nyarlathotep
    #37
    Jó gyorsan ment... áhhh, hülyeség lesz ez az egész.
  • LasDen #36
    elég nehéz nem észrevenni.... :D
  • shaba23 #35
    a képen látszik, hogy a szobortól a partig van vmi "nyomdokvíz". gondolom nem a fej úszott arra


  • Twetr0x
    #34
    Most az ötödikkel szarakodok, harmadik az egy klasszikus játék, Úgy kell átugrálni a pöttyöket, hogy csak egy maradjon, negyedik az könnyű, csak sokat kell vele szarakodni: Van három zöld, és egy kék pont. Mind a négyet egyszerre mozgathatod a nyilakkal. A Lényeg az, hogy a 3 zöld egyszerre benne legyen a 3 feketében. Ha a kék elakad, akkor nem tudod tovább mozgatni a zöldeket sem. Ez fordítva nem igaz!

    Örülök, ha segíthettem. Ha valaki megfejtette az ötödiket, az írjon! Itt van az üzenet, amit az oldal küldött:

    The fifth lock will be the toughest. Seek help again from the stars to reveal your key and the message that you must decode. The two working together will open the way.
  • Twetr0x
    #33
    Sikerült megcsinálni a másodikat.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Jelek kiadják az angol ABC-t. A függőleges tárcsákon ki kell rakni a H A betűt, a vízszintes tárcsán ki kell keresni az A S betűpárt.


    Ha küldesz egy emailt a kék csillaggal, akkor ad egy tippet a feladatokra.