272
Szupertitkos Szörnyfilm
  • Atkamon
    #192
    Már megtaláltam:) Április 22
  • Atkamon
    #191
    Sziasztok! Nem tudjátok mikor jön ki a film dvd-n? Vagy már esetleg kijött?
  • akyyy
    #190
    PEDIG tele volt vele a net mindenféle reklámmal meg ilyesmi.

    én se néztem meg mindent, viszont az összes előzetest megnézte vagy 120-szor, így mentem el és igy is nagyon tetszett.
  • guardian hero
    #189
    Imádom amikor gyakorlatilag nulla előzetes információval (egy trailert láttam fél szemmel, amiből az alapszitut sejtettem) ülök be egy filmre, és letaglózva jövök ki. Nagyon ott volt, stílusában alapmű lesz szerintem. Meglepődtem, hogy milyen sokat mutatták a szörnyet, ez szerintem jót tett a filmnek.
  • broman191
    #188
  • Davidus
    #187
    minden kérdésre itt a válasz!
  • LasDen #186
    nem képzelted.....télleg van ott egy hasonló logó......ugyanolyan alakzat, csak nincs benne semmi....
  • Seth
    #185
    Erre gondolsz?
  • akyyy
    #184
    egyébként a film elején mikor kiirja hogy itt lelték meg a kamerát meg nemtom miyeln zónában, ott a jobb alsó sarokba mintha felvillant volna egy lostos Dharma logó. vagy csak odaképzeltem?:D
  • Gauge
    #183
    Zseniális!
  • akyyy
    #182
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én úgy láttam mintha felrobbant volna a helikopterjük. d lehet tévedek, :)
  • Seth
    #181
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elvileg ő az egyetlen aki megúszta
  • Hoz_Hun
    #180
    Egy kérdés azokhoz akik látták.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a félvér csaj Lily, aki felszállt a másik helikopterre. Ő meguszta nem? Vagy lemaradtam valamiről?
  • Seth
    #179
    A szörny :)
  • Sephi
    #178
    Ez az egyik szorny :

  • broman191
    #177
    Érdekes film meg kell hagyni...kicsit parás a végig karmeranézet miatt, mintha te lennél végig ott...azért egy előtöténetet el tudnék fogadni hogy megtudjuk mik ezek a...valamik...szóval nem rossz, ezért megérné moziba menni.:)
  • Seth
    #176
    Itt egy pl
  • Lynx_TWL
    #175
    youtubeon vannak érdekes találgatások
  • Sland
    #174
    Én ma néztem meg a filmet, nagyon tetszett, de én sem vártam a credits végét. történik még akkor valami?
  • Shep
    #173
    Ok, kösz akkor megtekintem én is.
  • Seth
    #172
    Mutatják, elég jól megfigyelhető ,kivéve ha moziban vagy és nem tudod lepauzálni a filmet,mert csak úgy suhan a drága (najó ez csak vicc,szóval jól látható a dög)
  • Shep
    #171
    Na most engem az érdekelne, hogy mutatják a filmben a szörnyet, vagy csak kamerával menekülünk a nagy semmi elől, mert az poénos verzió van?
  • Alien!
    #170
    nálam bevallom 10 pont a film..Szenzációs ötlet,hibátlan megvalósításban...A CGI sosem tolakodó,profin van beleillesztve a kézikamerás felvételekbe,végig feszült a tempo,és végre a pánik igazi pániknak hat. nem tucat scifi,ahol hősködnek,ahol a föszereplő miután agyonvágott egy alien-t nem köp be vmi frappáns poént..Nincs majomkodás,mert úgy van bemutatva ahogy megtörténne....


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit féltem a szörnytől,hisz az első alkalom után vmi gyíknak gondoltam,de aztán kiderül,hogy mocskos gusztustalanra csinálták...egyszerűen a hangjától,illetve a a harci jelenetek káoszától kirázott a hideg.. Jó hogy a film semmit nem magyaráz meg,semmit nem tudunk meg,hisz mint egy átlagember mit is tudhatnánk meg?!? Ki is mondaná el?!? Az,meg hogy kevés benne az akció...minden egy maroknyi menekülő szemszögéből van,akik aligha tudnának többször 10-20 perces csatákba keveredni...


    Egyszóval alapfilm..én megyek másodszorra is...

    Ja és kizárólag moziban! Nme kamerás álsztereó xviden....merúgy nem üt!
  • Lynx_TWL
    #169
    Jó kis film, csak bakker nem maradtam végig a creditsen, most már bánom:S
    gyorsan le kell töltenem:D
  • ldavid
    #168
    egy mai cikk a filmről
    vetítések: port, cinematrix
  • LasDen #167
    legalább nem spoilereznek a sok olvasónak :D
  • Seth
    #166
    LOL, mai Blikk-ben volt Cloverfield cikk és az a bálnás fan art volt benne,hogy az a szörny, úgy néz ki :D Blikk, a megbízható napilap... :D
  • Kaplan
    #165
    Na jól van, az biztos, hogy én ott leszek a premier napján. :)
  • ldavid
    #164
    elvileg 14-én kezdik adni
  • Kaplan
    #163
    Valószínűleg jövőheti premierként jön, nemde?
  • Bokafix2
    #162
    Kifejezetten jók az áldokumentum filmek. Van előnyük, meg hátrányuk is.
    Az előnye az, hogy jelentősen növeli a film valószerűségét. Fiatalok kamerával rögzítik az eseményeket, miközben minden halad a maga kerékvágásában - mintha egy riportfilmet néznénk. Aztán egyszer csak jön egy "izé" és mindenki fejvesztve menekül. Az hogy mindig mindent azzal az egy kézikamerával látunk, ugyanabból a szemszögből, nagyon valódinak hat. De ez egyben hátrány is, mivel így gyengék a vágások, nem mutatja meg más szögből az eseményeket, kimarad a változatosság. Ezenkívül a kamera is mindig rángatózik meg billeg, főleg ha futnak - az pedig elég sokszor előfordul a Cloverfield esetén.

    Nekem két dolog nem tetszik a filmben:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kevés a játékidő - mindösszesen 73 perc - és kevés az akció is. A végén van egy hosszabb akciójelenet az is kimerül 4-5 percben. A többi 3 ilyen jelent is csak alig haladja meg az egy perc hosszúságot. Túl sok az üresjárat, a lények ritkán támadnak, akkor is keveset lehet látni, annyira cibálják a kamerát. A végén természetesen meghal mindenki azok közül akik a főbb szereplőknek számítanak, a szörny meg széles vigyorral a képén továbbáll. Talán lesz 2. rész is.
  • nothes
    #161
    Angolul vetítik már a nagyobb plázákban/mozikban?
  • booa
    #160
    én is megnéztem kamba!nem rossz!nagyon jó mert ugyebár nem arról szól a film hogy ülünk székbe az FBI tanácsozkozó termében és tom cruise börében irányitjuk a dolgot hanem télleg olyan a film hogy ugyaz ezt csinálnád ha igaziban jönne mert ilyenkor az meberek tanácstalanok...de nagyon jó ajánlom mindenkienk és ha kell vkinek az eddi legjobb verzió az üzenjen forumon vagy üziben...:)
  • LasDen #159
    attat nemtom
  • PLackó
    #158
    mikor lesz vajon élvezhetőbb verzió?
  • LasDen #157
    láttam már sokkal rosszabb megoldást is a kamera rángatásnak.....elfogadható....annyit látsz amennyit télleg láthatsz egy ilyen kamerával :D
    Amúgy én camosat néztem.......egész jó......
  • Victor1103
    #156
    Hi!
    Valaki nézte már kamerás verzióba?Valmi vélemény a filmről?Csak mert tervbe van hogy moziba nézzem meg de már olyat is olvastam róla hogy tengeribetegséget is okoz a film mert a megvalósítása a filmnek ezt váltja ki a szervezetből(a sok ide-oda hömpölygős effekt).Inkább akkor itthon hányjak ne a moziba.
  • knightbali
    #155
    Ahogy eddig utánna néztem, a szörny, ezen a videón leginkább a 2., 4., és az 5. képen lévőre hasonlít a legjobban.
  • Seth
    #154
    De azok sem hivatalosak.
    "Pictures drawn by fans"
  • DantszEE
    #153
    Csak képek a szörnyről, ha vkit érdekelne.:)