272
Szupertitkos Szörnyfilm
  • AntiHero
    #112
    Érdekes én nem emlékszek ilyenre.
  • Akos0423
    #111
    jah az.
  • Akos0423
    #110
    Nem az egész az ! A fULL HD trailerben látszik ,hogy vannak szép ,nem kézikamerás képek.
  • ldavid
    #109
    ez teljesen biztos?
  • Akos0423
    #108
    Ja meg megint én :D. MOst néztem lejebb a képeket és agyrém, hogy azt hiszik, hogy az 1 fej. Ha jól megnézték volna a trailert (de a képen is látszik),akkor észrevették volna ,hogy az a leomló ház darabja és még a törmelék,por keverék is látszik, amit zuhanás közben húz. De kapaszkodónak nem volt rossz próbálkozás. :D:D:D:D
  • AntiHero
    #107
    Sztem meg pont az a zsír hogy kézi kamerás.
  • Tatyla
    #106
    nem 70% hanem az egész kézikamerás...
  • Akos0423
    #105
    Ja meg a neten azt olvastam (angol oldalakon) ,hogy lesznek nagy szörnyek(ház méretűek) ,meg kis emberszerű izék is. Meg ,hogy a tengerből jönnek elő. Ezért is olyan Godzillás.
  • Akos0423
    #104
    Remélem hogy nem a 70% lesz ilyen kézikamerás felvétel, mert akkor sokkot kapok. SZtem jó film lesz,habár kicsit olyan Godzilla beütése van, keverve az Idegleléssel. De ez már csak a moziban fog kiderülni :D.
  • akyyy
    #103
    addigra már dvd-n is ki fog jönni. minek nézzem meg igy FELIRATOSAN moziba, ha nem is pont akor de hozzá képest hamar kijön az usai dvd ami ugyanugy lesz hozá magyar felirat. pfff... szemetek:(
  • LasDen #102
    mintha addig nem néznéd meg.....amúgy meg ellehet kerülni.....
  • JonDavis
    #101
    Az tökjó! Addigra legalább kiderül, mi a szörny a filmben, és nem ér minket meglepetés a moziba legalább.
  • kovi04
    #100
    Az imdb.com szerint Magyarországon 2008. február 21-én mutatják be a filmet. no comment...
  • akyyy
    #99
    #51
  • ldavid
    #98
    a másodikon csak a még mindig hulló töredék érdekes, de az tényleg - a többi faszság..

    egyébként a #46 és #52 kép az fake
  • Challanger
    #97
    "Akkor ez a háta, illetve hátsója lehet"

    Mármint a kivágott rész...
  • Challanger
    #96
    Szerintem nem fej, mert a trailerben látszik ahogy bemegy a jobb oldali felhőkarcoló mögé, és látszik a "lábmozgás" is (ha az tényleg a lába, akkor itt a képen a lámpa magasságában lévő testrész az).
    Akkor ez a háta, illetve hátsója lehet :)
  • Seth
    #95
    1. kép, hát ha ez egy fej, akkor nem semmi magas lesz a monszta, a #46-on lévő kép pont jó akkor ^^
  • Seth
    #94
    2. kép agymenés, WTF?A CLOUD?? LOL
  • AntiHero
    #93



  • AntiHero
    #92
    "A Slusho.jp-n levő infók szerint ez a szörny is japánból jött, a tenger legmélyéből, a petéit, vagy miket pedig az okos japók üdítőként piacra dobták, a szlogenje pedig, hogy "6-nál többet nem ihatsz!" vagyis, hogyha esetleg hét palackot iszik meg egy ember egy nap, az átváltozik, mert túl nagy lesz a szervezetében a parazita lények aránya... Persze ez csak egy teória, de mivel úgy néz ki lesz benne átváltozás, meg a filmben egy emberke slusho!-s pólóban van, úgy gondolom ezek a dolgok összefüggenek."

    Ez mondjuk elég marhaság lenne sztem.
  • AntiHero
    #91
    Nem szar. Aki ismeri Lovecraftot annak igen is jó film. Csak sajnálni tudlak.
  • I.C.ram
    #90
    Ez mekkora szar! Zéró hangulat. Ez az egész eleve szart sem ér, ha nem a 20-as években történik. Csak a 20-as éveknek van meg e za hangulata.
  • Seth
    #89
    hát az utána következő hangeffektből ítélve szétpukkad ^^
  • Tripod
    #88
    Ha jobban megnézitek, az a nő, akit vonszolnak a sárga ponyva mögött azok a védőruhások, mintha felfúvódna vagy átalakulna valamivé.
  • kovi04
    #87
    Új hivatalos oldala van a filmnek. www.cloverfieldmovie.com
  • Seth
    #86
    tudom én, de mellékesen még vmi vírus is terjed, ezt mondtam
  • Challanger
    #85
    Amikor a katonák az utcán lőnek, mint a ku*va élet, akkor valami óriási "valami" besétál a felhőkarcolók mögé. Az apple oldalán található HD trailerben ez 1:29-kor van kb.
    Itt egy nagyfelbontású kép:

  • Prof William
    #84
    Vírusra nem szokás géppuskával + tankal lőni. + valami csinálta azt a robbanást és dobálta a szoborfejet.
  • sweech
    #83
    azt én is néztem :P
  • LasDen #82
    NAh van má HD trailer is........apple oldalán.... :D

    Az előzőn is észrevettem, de akkor nem voltam benne biztos, de a HD után már.....szóval van egy jelenet mikor látszana az egyik katona arca, de kivan takarva....de vaj mért? :D
  • Seth
    #81
    De itt vmi vírusról is beszélnek, egyik csaj pl orrba szájba vérzik, még a szeméből is, a fene se tudja mi lesz itt
  • ldavid
    #80
    valószínű hogy szörny lesz, mert az első trailerben az utcán mondta egy fószer mikor menekültek, hogy "óriási és élő", vagy valami ilyesmit

    amúgy valószínűleg az tényleg védőruha
  • kovi04
    #79
    Olyan volt mindha elrabolnák azt az embert. Engem ez az előzetes avlamiért nagyon emlékesztetett a Világ harca előzeteséhez. Ott sem lehetett látni az indenek tribotjait. Azért remélem ez a film nem egy ufós-inváziós-menekülős film lesz, hanem szörnyfilm.
  • LasDen #78
    a sárga ponyva mögött??
    Azok sztem azok......ahogy néztem védőruhába voltak.....
  • kovi04
    #77
    Nekem nem úgy tünt. Az előzetestől több kérdést kaptunk mint választ. De így izgalmasabb lesz a film. Én már több videót nem nézek meg a filmről nehogy nagyobb spoilerbe ütközzek.
  • ldavid
    #76
    király!

    01:06 és 01:08 között azok az árnyékok emberek?
  • LasDen #75
    fasza lesz.....

    sztem meg jó, hogyha szörny lesz nem egy mostanában trendi dolog, hogy vírus pusztít osztán meghalunk......

    jó lesz ez..... :D
  • akyyy
    #74
    áhhhh kellll:DDD
  • KnightRider
    #73
    Jó minőségű trailer