272
Szupertitkos Szörnyfilm
  • jackcsabi
    #272
    Na az jó lenne. Egy bajom volt a filmmel, nagyon rövid volt :S
  • Szabi1991
    #271
    remélem hamarosan jön a 2. rész is :-)
  • jackcsabi
    #270
    Ma néztem meg, nagyon bejövös film :)
  • Soldiers
    #269
    holnap jönn ha hír hogy beszűntették a Cloverfield 2 részét anyagi okok miatt
  • kovi04
    #268
    Pedig már itt lenne az ideje. Az jelent valamit, hogy a film lekerült az IMDB-ről ?
  • Soldiers
    #267
    semmi extra
  • kovi04
    #266
    Van valami hír a folytatásról ?
  • stargatelost
    #265
    én is az egyedi ötlet mellett voksolok, de ha valaki leáll vitázni és beleköt, akkor is azt lehet mondani, hogy nem elcsépelt a dolog :)
  • Kicsikiraly
    #264
    egyedi ötlet alatt azt értem, hogy egy katasztrófafilmet egy beszart áldozat szemszögéből mutatnak, egyedi szörny pedig szerintem no comment -.-
  • Casillas
    #263
    Te most vagy nem láttad a Cloverfieldet, vagy nem ugyanazt a Godzillát láttuk.
  • akyyy
    #262
    egyedi ötlet: ideglelés

    egyedi szörny: godzilla

    lol
  • Kicsikiraly
    #261
    btw: most néztem meg másodszorra a filmet, először moziban, felirattal néztem, piszok hangulatos volt :O végre tényleg egy film, amin átérződik a mai mentalitás, hogy mit tennének az emberek egy ilyen helyzetben. nem az hogy úú jézus mit tegyünk most meg fogunk halni tudjunk meg mindent a szörnyről, hanem kiállnak és elkezdik fényképezni a leesett szabadságszobor fejet (ez a jelenet nagyon megfogott) aztán az, hogy tényleg nem az van mint máshol, hogy nagy sajtókonferenciák, mindent megtudsz a szörnyről, hanem tényleg egy halom áldozat szemszögéből, fingjuk sincs mi ez, miért csinálja azt amit. aztán az szintén, hogy nem a szörnyre koncentrált, hanem a félelmre, amit kivált az emberekből, és az nagyon átjött. szóval szerintem 10-ből 11 pontos a film, még így, másodszori megnézésre is tetszett. Egyedi ötlet, egyedi szörny.
  • Kicsikiraly
    #260
    ezt a linkett kicsit visszább találtam, premier előttről. mi ez? :O
  • stonesour
    #259
    Szerintem azok a kicsik teljesen különálló lények. Paraziták. A nagy szörny parazitái.
  • akyyy
    #258
    most néztem meg az egyik extrát asszem bakik voltak benne, amikro leesett a fej. elég vicces volt a zöl hátteret majdnem elvitte a taxi:D
  • Szabi1991
    #257
    van még pár :)


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a DVD-n, a menüben, az extráknál van pár videó, természetesen magyar felirattal, pl. azt is elmondják a készítők, hogy a szörny, akkor "kelt ki a tojásból",és ezért rohangált föl-alá, mert félt, de nem akart bántani senkit, csak az anyját hívogatta, és játszott, mint ahogy a gyerekek szoktak, csak ő 100 méter magas gyerek.. -.-

    de azt még mindig nem értem, hogy azok a kicsi állatkák mik voltak...
  • zaki
    #256
    Ja, az eredeti 33-asból :D
  • ForzaInter
    #255
    mi ez king-kong?:D
  • zaki
    #254
    Nekem Hd-ban van meg, kikockáztam, és tényleg benne van :DDDDDDDD

  • Szabi1991
    #253
    SPOILER !!

    csak az nézze meg aki látta a filmet :DD

    angol tudás nem árt :)

    a zene dalszövege: link
    "Karina's at the cinema,
    Paul is always looking for love,
    Nobody notices 'til someone explodes" :O
  • Szabi1991
    #252
    lol, és télleg bennevan ez is filmben, de csak 1 képkocka, szal szinte láthatatlan amikor a filmet nézed, még képkockánként nézve is csak 1x találtam meg, pedig 8x próbáltam :DD

  • Seth
    #251
    Az nem a szeme, hanem ilyen légzőszerv,van egy pár hüllő aminek van olyanja :D
  • Szabi1991
    #250
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy sztem 2 nagy szörny volt a filmben... az egyik a film elején, amelyik a házakat borította, nagy szürke, sok kezű, meg egy a végén, amikor a kamerás srácot "elkapta", az tuti más, mert "piros a szeme", míg amelyik a film elején volt, annak nem piros a szeme :DD
  • Szabi1991
    #249
    én most néztem meg, DVD-n, 5.1-es hangszorókkal, eddig semmit se tudtam a filmről, csak +tetszett a borítója :D

    sztem nagyon jó ez a film, főleg a kézikamerás hatás miatt.. és végre 1 film, ahol a magyar szinkron is nagyon jó :O

    és most már én is várom a folytatást, mert érdekel hogy mi lett a kis "csapattal"...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy a film végén atomot dobnak le ?
    Az csak kinyírta azt a nagy szürke izét, meg a sok kis harapdálót..
  • knightbali
    #248
    Jah. a kézikamera nem is zavarna, de nagyon idegesített néha, hogy nem láttam semmit. Remélem a dög muterját, azért jobban megcsodálhatjuk.
  • LasDen #247
    lehet kézi kamerás felőlem (na nem mintha én döntenék :D), de vmi kompromisszum kéne, hogy vmivel láthatóbbak legyenek dolgok......pl a hidas jelenet teljesen átláthatatlan....
  • Énvagyokazapád
    #246
    remélem kézikamerás lesz, nem sablonfilm.
  • knightbali
    #245
    Remélem a 2-ben már mutatnak is valamit, vagyis nem kézi kamerás lesz.
  • davidka003
    #244
    Valahol írták. Én is olvastam. A 2. részben a szörny anyja lesz.
  • REALista
    #243
    "nem is olyan hatalmas az anyjához képest."

    Ezt honnan tudod?
  • stonesour
    #242
    nem is olyan hatalmas*
  • stonesour
    #241
    Az óceánból jött, és az is olyan hatalmas, az anyjához képest.
  • LasDen #240
    nem sokat lehet róla tudni...
  • w77d
    #239
    tegnap néztem meg a filmet, miután megvettem DVD-n. Alapvetően jó volt, bár először zavart ez a kézikamera mód. Amúgy az ötlet óriási :)

    Azt lehet tudni, hogy mi a fasz volt az az óriás lény és honnan jött???
  • Alien!
    #238
    A hanggal nincs semmi gond,nálam is jó,azmár más kérdés,hogy a sub majdnem
    szétesik,pedig a dvd-re került angol/magyar 5.1 eltörpül a bluray-ről kódolt 1,5mbit-es DTS mellett....egyértelműen teszthang.
  • repvez
    #237
    A nyugis részeknél nekem is tiszta a hang, de amikor a katonák lövik a szörnyet meg a nagyobb robbanásoknál olyan mint amikor a kamera nem képes a teljes hangtartományt felvenni és ezért torzit.

    És a strori végül is lehetett volna akár mi is nem kellet volna feltétlenül egy ilyen szörnyes témába elmenni.Vagy csak egy kicsit hihetöbb formában aprobb,de több szörny miatt is le lehetett volna rombolni az egész várost.Hiszen nagyobb az esélye egy olyan faj felbukkanása a tenger mélységéröl ami kicsi de sok van belöle mint egy óriásinak.
  • elmerfudd
    #236
    Ez érdekes nálam a dvd verzió hangja hibátlan. Semmi torzítás. Nagy hangerőnél is perfekt!!
  • repvez
    #235
    Nekem az nem tetszett benne, hogy tul erös volt a torzitás a hangoknál és igy szinte szétcseszi a hangfalakat ha normális hangon akarja az ember nézni.Tudom hogy akézikamera hatás miatt van ez,de akkor is fület bánto a torzitások.
  • nothes
    #234
    Egy pár napja visszanézve egy ripet. Azért jól megküldték mindennel (rakéták, bombák, gépágyúk, tankok stb) azt az izét, mégis amikor bekapta a kamerázós tagot, semmi sérülés nem volt rajta, mintha lepattantak volna róla a golyók/rakéták.
    Btw teteszett a film, moziban néztem meg anno szóval most csak hasogatom a szőrszálat:), de azért ez elég nagy baki. Még 'godzzsillanak' is jól befigyelt az a pár rakéta a vadászgépekből, ennek meg jöhetett bármi.
  • Soldiers
    #233
    4 ezer foritntot nem ér meg ez a film