272
Szupertitkos Szörnyfilm
  • AntiHero
    #152
    nem nézzük meg bebeeeeeee
  • DantszEE
    #151
    És íme:
    http://www.youtube.com/watch?v=NkS2GuqQHVg&feature=related
  • ldavid
    #150
    ezt néztétek mostanában? van pár új kép
  • PLackó
    #149
    IMDB User Rating: 8.3/10 (2,600 votes)

    Bíztató!!
  • Bokafix2
    #148
    Újabb New York-ban hepciáskodó förmedvény... amúgy pofás.
    Minden valamirevaló szörny New Yorkba akar menni. King Kong és Godzilla után nyilván ezt sem fogják Hajdúböszörménybe tenni.
    Mégis csak New York az ideális helyszín... és jön a szokásos buli: közterület rongálás, hivatalos személy elleni erőszak, Szabadság szobor újratatarozása, garázdaság, súlyos testi sértés, kiskutyák és idős nénik megfélemlítése... stb.

    Később elfogják és 11 év börtön + 4 év közmunka. Ja, ez SPOILER volt!
  • Seth
    #147
    Vigyázat spoileres, deITT látszódik kicsit, később meg a kisebbek is(nagyon gyenge minőség, telefonnal lett felvéve, szóval alapba ugye shaky cam van+telefon= ótvar minőség, ebből egy kamerás verzió nem lesz elég:D). Amúgy nem olyan lesz mint azon a fanmade rajzon, de olyan sem,ami itt lentebb volt (szerencsére). Olvastam hogy nagyon egyedien és jól néz ki, habár nem lehet soha teljesen látni
  • Prof William
    #146
    Azt spoilerezze ( PM-ezze ) már el valakiu hogy a szörny hasonlíterre a bálnaszerű izére? Reméllem... Mert hangulatos...
  • PLackó
    #145
    Tényleg csak pár helyen van ma :)
    IMDB-n is vannak már szépszámmal kritikák.

    Australia 17 January 2008
    Hong Kong 17 January 2008
    New Zealand 17 January 2008
    Singapore 17 January 2008
  • Magoo
    #144
    Én már olvastam a filmről kritikákat....és el voltak képedve akik látták azt! Azt mondják, hogy valami iszonyatosan jó hangulatot találtak el a filmmel! Csak az olvassa tovább aki szereti ha előre lőlenek pár poént :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A szörnyet alaposan szemügyre vehetjük állítólag, de nem hasonlít egyetlen eddig ismert szörnyhöz sem...ugyanakkor magáról a lényről és annak hátteréről jóformán szart se tudunk meg. A főhősöl állítólag egytől egyig kihalnak, ám szerelmi szál lesz benne...biztos dobnak pár könnycseppet a kampó előtt. :)
    A lényeg hogy a film amit látunk elvileg egy megtalált kazi, ami ugye indul a szülinappal aztán betoppan a szörnyike New Yorkba és onnantól kezdve taszigálódnak a helyszínek ide oda....de a lényeg hogy akiket eddig olvastam, el voltak hülve, hogy mekkora állat filmet hoztak össze. Garantált szórakozásnak ígérik :)
  • ldavid
    #143
    már ma? nem csak holnap?
  • PLackó
    #142
    Ma lesz pár országban a bemutató.
    Már nagyon kíváncsi vagyok a filmre.
  • Seth
    #141
    Ez még nem biztos, legalábbis remélem vmi ütősebb dögöt találtak ki, ez olyan kis nyomi dínó már megint:D
  • REALista
    #140
    Mert egy kurva nagy ősgyíkfasz betenne a kisgyerekek jellemfejlődésének...:D
  • AntiHero
    #139
    mer töketlen
  • djukel
    #138
    Miért nics töke ennek a gyíknak?
  • ldavid
    #137
    OK neki is 3 karma van de ettól még szvsz lehet más is
  • kovi04
    #136
    ÁÁÁÁ Ezzel lelőtték a film legnagyobb poénját. :(
  • matrix666
    #135
    Itt a szörny emberek!Végre kiderült!


    Itten van az infó
  • Louis Cyphre
    #134
    Egyesek sejteni vélik, hogy a lény aki New Yorkra támad Lovecraft mester egyik szörnye, maga Shub-Niggurath lesz.
    Ezen a fórumon írja az egyik felhasználó:
    forum
  • REALista
    #133
    :DDDDdd
  • akyyy
    #132
    nah topic -fav, addig nem jövök még nem látom a filmet:D bye
  • DantszEE
    #131
    http://www.cloverfield-movie.com/blog/wp-content/uploads/2007/08/monster-face.jpg
  • AntiHero
    #130
    Ne kisérts!
  • Seth
    #129
    A bulizós, rohanós jelenet kicsit hosszabban, semmi poént nem lő le
  • AntiHero
    #128
    nem nézem meg:)
  • Seth
    #127
    Hangulat- akarom most :)
  • mistermiskolcz
    #126
    Itt van egy 5 perces jelenet a filmből:
    http://horrorfreak.freeblog.hu/archives/2007/12/14/Cloverfield_5_minutes_exclusive/
  • AntiHero
    #125
    nem tudtam:)
  • LasDen #124
    a feje tisztára egy bálnáé.........
  • sweech
    #123
    jórégi
  • AntiHero
    #122
  • akyyy
    #121
    jaja és pont ez a legjobb, hogy nicns semmi info, igy annál nagyobbat fog utni... kár hogy nincs olyan hogy mindenhol egyszerre mutatnák be:( tán mátrixxal volt igy, de nem biztos.
  • AntiHero
    #120
    biztos, amúgy nem tudjuk...
  • Jrex
    #119
    sziasztok, azt hallottam h nem nagyon fog kiderülni benne h mi(k) ez(ek) a szörny(ek),de ugye többet is fognak látszódni?
  • LasDen #118
    nem nem az......nemtom mi volt....de csak 1-2 jelenetben volt rángatás....de nem is a film címe a lényeg :D
  • Tatyla
    #117
    Blair Witch project?
  • LasDen #116
    én nem bánom, hogy kézi kamerás....csak az ne legyen, hogy annyira ráng, hogy rosszul leszek ha nézem....nemtom melyik filmben volt 1-2 jelenet amiben rángatták a kamerát mint állat és kicsit hányingerem volt :D
  • Tatyla
    #115
    pont az a lényege a filmnek hogy dokumentum film hatása legyen,attol hogy te láttál pár szépen retusált,lecsiszolt képet attol még kézikamerás,fogadd el ez van...
  • AntiHero
    #114
    Na ja tisztán látszik.
  • Seth
    #113
    Oké lehet nem fej, de az egy élőlény ami elsétál jobbra, törmelék meg ugye nem omlik visszafelé :D Nézd már meg jobban többször , még egy láb is látszik Itt van lassítva