14488
prostreet
  • alakulat
    #1574
    Mit lehet tudni a játékban megszolalo zenékről??
    vki tud vmit??
  • RelakS
    #1573
    Hijj, megtaláltam a nitrót!

    A srácnak volt 3 palackja. Megnyomta a gombot, akkor az EGÉSZET ellőtte. Miután a 3. palackon is túl volt, akkor csocsesz, nem töltötte újjá a levegőből magát! (Végre. Az Underground2 óta nagyon utáltam, hogy a nitró folyton újratermelődik...)
  • RelakS
    #1572
    Miféle nitrót? O_o

    Az viszont súlyos volt, ahogy az opponent felmászott a domboldalra :D
  • otrosinka
    #1571
    Sem.baj.
    Hasonlóképpen látom én is a helyzetet, csk én nagy nsf rajongó vok.
    Ronggyá meg nem törhetnek, arra ott voltak a rendőr autók, habár bonuszként kapott kocsik közt ott volt a police car a carbonban, és az sérült is. Észre lehetett venni az irányításon kicsit.....
    De azért a gta rendszer se lenne jó, füstöl ég majd felrobban....
    Sztem colin mc-rally szinten lessz, hogy a garázsban uj opciókét még repair ( javítás ) menü is legyen a tuningok mellet...
    Magánvélemény.
  • RedRiot
    #1570
    Jobban néz ki mint az előző részek. Az viszon elég gagyi hogy a padkára lesodródva vagy 100-al lelassul a kocsi. OK, mondjuk egy 10 éves gyereket tényleg nagyon frusztrálna, ha ebben az esetben irányíthatatlanul csúszkálni kezdene az autó.

    Törések: ronggyá törni nem fognak az autók, úgy látszik belátták az autógyártók, hogy ha a játékban ütközéskor minden autónak leszakad a lökhárítója, behorpad a csomagtartója, akkor az még nem feltétlenül antireklám számukra. Meghajló küszöbök és tetők, bebicsakló A-oszlopok, kiszakadó ülések persze nem lesznek, akkor sem ha 300-al megyünk betonfalnak.

    A füst effekt ilyen szintű futtatása gondolom egy átlaggépen 30-40FPS-el csökkenti a framerate-et, úgyhogy a legtöbben kikapcsolják vagy low-ra teszik majd. Bocs ha nagyon szkeptikus v'ok, de ez van.
  • Attila8805
    #1569
    Mit kell rajta figyelni?
  • otrosinka
    #1568
    ez jó...
  • DeathJr
    #1567
    Megfogják azt is oldani:S
  • fery02
    #1566
    Már most látom, milyen királyul kiélhetem majd ebbe az NFS-be (végre:P) a csökött 1nsane-s vágyaimat :)
    Gondolok arra, hogy egy ilyen dimbes-dombos sivatagos pályát kiválasztok, felgyorsulok az úton 300-ra, majd hirtelen oldalra fordítva a kormányt, élvezem, ahogy az árok/domb megdobja a kocsimat, és borul egyet-kettőt
  • SLICK
    #1565
    legalább nem lesz esztelen csítelés a nitróval -.-
  • ToCsEk
    #1564
    Új videó!

    Nitrót figyeljétek!
  • SLICK
    #1563
    LOÁL úgylátszik nem zavarja :_DASd:?ASF
  • SötétBarom
    #1562
    Ez egyre szarabb :/
  • DJ Skyline
    #1561
    neked soha lenem járó büntid van?:D lassan évforduló :D:D
  • Pepsi Twist
    #1560
    1800ghz? azta hol vetted a procit? és mennyiért olyan nekem is kell (báze ilyen még a NASA nak sincs)
  • ToCsEk
    #1559
    Ez egy segítség, amit ki/be lehet kapcsolni. (remélme jól gondolom)
  • Dénes é
    #1558
    de trééé, mi ez hogy fel van festve a helyes kanyar ív ?????
  • kovecses
    #1557
    Aha,értem.

    Sztem Dragban lehet sinen autózás lesz, mer itt nem kell az autót balra meg jobbra irányítani, csak egyenesen...

    És valószínűleg iit egy egyenes vonal fog mozogni az autó és csak a váltást meg a nitrót irányítod te...

    De reméljük nincs igazam és kicsit több realitást visznek bele a játékba, ha már egyszer a Porsche minden szükséges mérést megengedett nekik...
  • Szabi1991
    #1556
    erre a videóra gondoltam..
  • kovecses
    #1555
    Konzolos videó volt sztem, legalábbis az irányításból az jött le...
    És tuti hogy minden be volt kapcsolva...
  • kovecses
    #1554
    Jaj az ilyenektől őrül meg az ember. Majd kipróbálod és kész. Nekem is szar gépem van mégis a carbon egyszer ne akadt meg és produkáltam a 32 fps-t a legrosszabb esetben. Majd úgy configolod a játékot hogy jó legyen. Mostanában többet számít egy jó vga mint a proci (bár nem minden esetben igaz). Annyit tudok mondani majd meglátod...
  • nokly
    #1553
    szerintetek 1800 ghz-s procival hogy fog menni a játék ha minden más megvan hozzá?
    nagyon fog szaggatni? mert a carbonban kb meccsenkén 1-szer vagy 2-szer akadozott be!
    köszi!!
  • bertino
    #1552
    milyen segítség ? :DDDDDDDD
  • Szabi1991
    #1551
    remélem az új videón minden segitség be van kapcsolva, mert ha nem akkor lesz megint 1 kellemes sinautózós játék :S
  • tonyr #1550
    cool game lesz, csak 2 dologgal qrhassák el a dolgot:
    handycap + pinball mode
    köne irnya ea-nak h ezeket kapják ki belöle
  • kovecses
    #1549
    Ja meg Subaru Justy néven is fut
  • kovecses
    #1548
    Bezony, alig várom hogy téphessek a Nevadai sivatagban vagy az Autobahn-on
  • otrosinka
    #1547
    én birom az nsf játékokat. a carbonban a kanyondrift volt az ami nekem naon bejött, igaz sztem is talán a széria leggyengébb darabja. habár mai szemmel a hot porsuit eléggé vérszegény. de a maga idelyében......
    elkapott a nosztalgia
    szetem is jó lessz én bizakodó vok :)
  • kovecses
    #1546
    Jó kis játék lesz ez!!!
  • Szabi1991
    #1545
    3 hónap :D


    átírtam mindent a faqban, remélem így jobban teszik..
  • otrosinka
    #1544
    nemsoká minden kiderül, lassan itt a megjelenés időpontja......
  • Szabi1991
    #1543
    egy lengyel pc játékos újságban volt,azt írták hogy hivatalos info...
  • tmisi
    #1542
    Miért? Vmivel magasabb mint a Carbon. Sztem reális. A Carbon is ment játszhatóan a minimumnak megjelölt gépen.
    Bár az igaz, hogy a memóriát - 256MB, ebből fele az XP :) - én is keveslem.
  • ricsa008
    #1541
    Szabi1991 ha ez lesz a gépigénye meghívlak egy sörre ilyet én be se írnák egy F.A.Q ba szerintem akkora kamu mint állat
  • Szabi1991
    #1540
    estleg nézd + a FAQ-ban..
  • Zzoli05
    #1539
    Hello légyci vlk meg tudja mondani h kb. milyen gép kell hozzá!?
    Kössz
  • Pepsi Twist
    #1538
    vagy 1 szárnyat felrakni :D
  • tmisi
    #1537
    A végén majd repülnek is. Mondjuk ezt nem nehéz kivitelezni, csak 300-zal kell nekimenni egy hajtűkanyarnak.
  • bpeti72
    #1536
    Egyre jobb már lehet kétkerekezni az autókkal.
  • tmisi
    #1535
    Autólita fisszítve a fakkúba. XD