14488
prostreet
  • ToCsEk
    #1614
    Hát én nem értek hozzá de kontrollerrel csak nem könnyű.
  • bertino
    #1613
    hogy ez milyen balfasz módon vezet
    mindig az ilyen barmok szerencsétlenkedését tudják felvenni...
  • ToCsEk
    #1612
    Itt van egy új vid meg pár infó ami szerintem elég kamusak.
  • gabi89
    #1611
    Need for Speed: ProStreet drag
    A számtalan Games Conventionos Need for Speed: ProStreet anyag után továbbra sincs megállás, az EA marketingesei ezerrel tolják az arcunkba az újabbnál újabb cuccokat.
    Bővebben itt: http://gamestar.hu/need-for-speed-prostreet-drag-kepek.html
  • Szabi1991
    #1610
    Infineon Versenypálya...
  • Szabi1991
    #1609

  • [HUN]FaTaL
    #1608
    Bizony, én anno még az NFS1-el kezdtem játszani és az új nfseket már nem is nagyon játszottam (UGtől felfele) mert ez a dobozfizika meg csilivili tuningvilág nekem nem jön be.
  • VRSDM
    #1607
    épp ma vettem elő a sega-mat :] és ugyan úgy megmosolyogtat a mario :D
  • Szabi1991
    #1606
    egy picit én is :)
  • fery02
    #1605
    Carbonban is alapból volt magyarítás. Megy ugye a Sims-ekben is. hadd fogyjanak az EA játékok minél több országban :D
  • tzsoltika
    #1604
    remélem is!
  • Szabi1991
    #1603
    hát ha HP+Fifát szinkronozzák, akkor valszeg ezt is :D
  • tzsoltika
    #1602
    ITT azt irják hogy teljesen magyar lesz. Lehet hinni nekik? Vagy csak annyira lesz magyar mint a Carbon?
  • TothLaci
    #1601
    Stunts volt a legjobb autósjáték ;)
  • tmisi
    #1600
    Az odáig nem lenne baj, hogy akkor még nem volt gépe, és nem ismeri, de aki szereti a játékokat, annak nem árt tudni azok "történelmét", sőt akár ki is próbálni őket (akár egy jó koros pc-n is), mert annak ellenére hogy a kocsik nem állnak 10000 poligonból, anno ezek voltak a csúcs gamek.
  • [HUN]FaTaL
    #1599
    haver a hot pursuit 2re hitte hogy második rész :D:Dasdasd
  • Code92
    #1598
    szeptember 2. án Jövőházában lesz WCG döntő vagy selejtező f....om tudja, és "játékshow" támogatók közt ottvan az6 EA is nemkizárt h. a pro streettel kapcs. is lesz kint v.mi.
  • tmisi
    #1597
    Ja ismerek én is ilyen okostojást, unokaöcsémnek amikor elvitte a Most Wantedet, az volt ráírva a lemezre, hogy Need For Speed 3. Na már most az egy dolog, hogy nem ismeri az előző részeket, de hol látott 3-ast a játékban????
  • Csabesz6
    #1596
  • gabi89
    #1595
    Ez nagyon durva :D
  • bodesz
    #1594
    huhúúúú :D mondom hogy sokak azthiszik hogy azaz 1. xD
    de a legjobban azokat a 10éveseket imádom akik mindenből a legdrágábbal pakolják fel.nem arramennek hogy jólnézzen ki hanem hogy drága legyen xD...pl a légbeömlő a tetőn.sztem pénzbedobó és ronda xD de láttam mindenki nyomatta xD
  • Pepsi Twist
    #1593
    nyugi én hallotam olyat hogy (tőlem kérdezték)

    Tag: Ismered az NFS 1-et?
    Én: Ja.
    Tag: Abban a tuning volt a legjobb nem?
    Én: Milyen tuning?
    Tag: Tudod...
    Én: Nem.
    Tag: Aszontad ismered? Tudod az underground.
    Én: Jaaaaaaaa az nem is az első rész te barom állat.
    Tag: Dehogynem.... Miért azelött mivolt? NFS Matchbox?
    Én: Na szia!!!
  • bodesz
    #1592
    imádom a PRAU xD kommentelőket akik sosem látták még kb az nfs 4es sem xD aki undergroundal kezdte a sorozatot annak grat.én nfs 2 vel kezdtem aztán visszamntem 1ezni xD állatság volt anno :)
  • bertino
    #1591
    GS 10 évesek számára ír ujságot és cikkeket
  • otrosinka
    #1590
    pc gurunak jobban hiszek( mint a gs-nek ).
  • TothLaci
    #1589
    ZeroCool sok mindent hallott, sok mindent látott, nagyon úgy gondolja, hogy ő aztán (nagy) valaki. Közben meg néha akkora baromságokat ír, ami mindent felülmúl. De a GS-s srácok biztos nem nagyon szólnak/szólhatnak bele, mert ő a főnök.

    Szóval ne GameStar Hungary legyen az elsődleges hírforrás ;)
  • fery02
    #1588
    Nem baj, gondoltam, hogy félreolvastad, igaz, idézőjelbe kellett voléna írnom, úgy érthetőbb lett volna. Én kérek elnézést :)
  • bertino
    #1587
    jah bocsi, most olvastam ujra az üzidet

    igen, épp ezt akartam én is mondani, de nekem csak ez szurt szemet az írásodbol :D
    sry
  • fery02
    #1586
    Mért? Volt törés a 4., az 5., és 6. részben is például.
  • bertino
    #1585
    "a sorozatban ez lesz az első alkalom, hogy törnek az autók"
  • fery02
    #1584
    Kijátszottam eddig mindegyik részét.
    Melyik mondandómmal nem értessz egyett?
  • bertino
    #1583
    te se ismered a sorozat többi részét
  • fery02
    #1582
    Amúgy nem igazán érthet ZeroCool az NFS világhoz, mert írta ebben a cikkben, hogy a sorozatban ez lesz az első alkalom, hogy törnek az autók. lol
    De ilyen még tényleg nem volt egy NFS-ben sem, hogy legálisan zajlanak a versenyek. Viszont ez azt is jelenti, hogy nem lesz a pályákon civil forgalom sem :( Pedig már a legelső NFS-ben is volt :)
  • ToCsEk
    #1581
    Interjú volt a Producerrel. Ö meg tuti nem hazudik. Ez meg lol:
    "Tény, hogy az NFS egy gigantikus pénznyelő automata de, ha ez EA egyik legnagyobb embere azt vallja, hogy neki személy szerint kezd elege lenni a folytatásokból, nem kizárt, hogy a Need for Speed széria sorsa is hamarosan megpecsételődik. Addig azonban várjuk ezerrel a Pro Sreet-et, iletve az azutáni epizódot MELYET MÁR TÖBB MINT FÉL ÉVE TERVEZGETNEK - szolta el magát John." LOOL
  • VRSDM
    #1580
    [center]GS
  • ToCsEk
    #1579
    Hát olvastam a GS. Augusztusi számában. Ha érdekel akkor be is másolhatom ide szó szerint.
  • Szabi1991
    #1578
    honann veszed ? :)

    végre vmi jó hír -.-


    remélem lehet hacsi a "kezdő" autó :D
  • ToCsEk
    #1577
    Höhöhöhöhöhöö nem lesz kikapcsolható a törés. Se singleben se multiban!
  • VRSDM
    #1576
    lesznek.
  • Szabi1991
    #1575
    semmit -.-