14488
prostreet
  • dikab
    #1694
    Dehogy kapok!
    Csak szerintem nem kell forradalmi játékról beszélni, ha egyszer azt már valakik megcsinálták. Én is szimezek rFactorral HF1L ligában már pár éve, tudom mi az a sim. Bocsi ha valakit megbántottam, nem az volt a célom, csak vannak akiknek minden a látvány, de ha a kezükben éreznék a dolgot, lehet megváltozna a véleményük. Az a problémám, hogy az EA ráült egy játékra, minden évben kicsinosítják, bele-bele raknak dolgokat de ennyi, az alap marad, és mégis ez a legkeresettebb játék.
    Szerintem ez siralmas.
    Mégegyszer bocs, többet nem zaklatlak titeket!
  • VRSDM
    #1693
    százalékot kapsz a PT reklámaidból? neked az jön be, (am. közel sem a legrealisztikusabb szim. de azmár tebajod) nekem meg a gtr2 - lfs . naés? attól még eltölthetek pár unalmas estét ezzel. -_-
  • dikab
    #1692
    Szélcsatorna?!?!?!
    Készül egy játék, amit 5 éve fejlesztenek azok akik anno a GP Legends-t írták! Na abban lessz légellenállás, meg oldalszél, meg minden. Ebben max színes csíkok menni följebb ha felrakod az autóra, és még egy Golf is 300-at fog menni...
  • dikab
    #1691
    Akkor most mindenki lesse meg azt a camaro-s videt. Az autó ugy mozog mintha nem is lenne tömge. Megy az eleje, hátulja és közben a szép kis szines jelek mennek ide oda. Ez kell az embereknek... Ja! beállítások? ebbe? és mit állítassz az autón?
    Most mondom mindenki vegyen egy kormányt és próbálja ki a Project Torque-t.
    Minden van benne, On-line versenyzés, tuning és iszonyú fizikai modell! Az NFS-ben nagy ujítások lesznek? kihat a sérülés meg az egyes elemek az autó viselkedésére? A project torque-ban ez alap és lássatok csodát 2 hónappal az NFS elött már játszani lehet vele. Most akkor mi is a forradalmi? Ja tudom! a gumfüst! Gratulálok!
  • SLICK
    #1690
    szvsz + 2 hét :D
  • Szabi1991
    #1689
    azt mondták hogy november 1, aztán majd +látjuk :DD
  • dragon11
    #1688
    Sziasztok,elolvastam mindent ami a F.A.Q-ban szerepelt,kb November hanyadikán jöhet ki?2-3?min carbon?:D :S
  • soulhunter
    #1687
    a gép generál magának uj kocsit ingyen, csak neked kell fizetnek az uj verdádért

    ergo MI-re ne számits
  • Pepsi Twist
    #1686
    Én a Szegedi Ifjúsági Napokrol pofázok és az télleg nem szar... szin = azzal amit leírtam :D
  • ZsirosKenyer
    #1685
    ez nagyon hülyén néz ki, mintha pihekönnyű lenne a verda :/

    a 2. vid sem nagy szám, én valószínűleg leginkább a verseny előtti és utánai partikat fogom a legjobban élvenzi :DD
  • Szabi1991
    #1684
    [URL=http://www.gamershell.com/download_20898.shtml]Need for Speed: ProStreet Video Dev Diary #3 (HD)[/URL]

    Size: 279.86MB
    Hosted since: September 5, 2007, 6:32 pm

    Description:
    3:09 of behind-the-scenes and in-game footage

    nemtom mi van benne, de legalább HD -.-
  • MikX
    #1683
    Hátt...
    Ez a 2 új videó... hátt...
    Nem valami nagy szám...
    A camaro-s gumiégetéses olyan nemistom mien, oan mű az egész, semmi realitás benne, a skylineosban meg a hang... hátt...
  • Szabi1991
    #1682
    0:05-0:06 XD
    remélem javítják..
  • DJ Skyline
    #1681
    és az neki mire lenne jó? miller papa kisfia versenyez, veszünk majd új M3-ast és feltuningoljuk? csak nem
  • Szabi1991
    #1680
  • Szabi1991
    #1679
    hát nemtom, ha nagyon alázod öket, sztem tuti belédjön padlóval -.-
  • DJ Skyline
    #1678
    hát remélem azért ha már lesz törés akkor csinálnak az MI-nek annyi észt, hogy legyen benne tudat, hogy hopp törik az autó, lehet nem kéne padlóval belemenni az előttem haladóba, mert akkor az enyém is eltörhet esetleg :D
  • Szabi1991
    #1677
    jah, aztán ha vezeted a versenyt, hátúlról beléd jöhet vki padlógázzal, és vehetsz is új kocsit -.-

    F1 ben sincs forgalom, mégis rengetegen nézik :DD
  • DJ Skyline
    #1676
    nem tudom miért, de engem valamitől nem hozott lázba ez a játék még mindíg! most lehet ha majd játszom vele akkor más véleményen leszek (ha egyátalán bírja majd a gépem), de így képek, videók alapján semmi érdekeset nem találtam még mindíg! pláne, hogy most már nem is lesz forgalom, abban legalább volt kis izgalom, hogy bármikor jöhet egy autó a kanyar végén, de így most lehagyom mondjuk az X db autót, és enyém a verseny? áhh :\
  • Szabi1991
    #1675
    2 új videó !
  • Szabi1991
    #1674


    még 5 kép..

  • tzsoltika
    #1673
    Ezt olvassátok el! Meg fogtok lepődni! (legalábbis az én állam le esett)
  • tzsoltika
    #1672
    Ugye még nincsen drift videó?
  • Szabi1991
    #1671
    nyugi, mindenkinek... :)
  • gettobuxa
    #1670
    én kicsit tartok tőle, nekem a carbon nagy csalódás volt...
  • redbull0304
    #1669
    Már nagyon várom egy a részt! Eddig soha nem érdekelt ennyire az NFS de most sztem nagy durranás lesz! Remélem nem lesz csalódás vagy rövid a játék, sztem a többi ilyen stílusú autós játékot verni fogja! :) Olyan újításokkal rakják tele, ami eddigi játékokba nem volt, úgyhogy egyszóval nagyon jó játéknak tűnik! :) Én főleg a Drag részre vagyok kíváncsi... :)
  • redbull0304
    #1668
    Nagyon nagy lesz a játékélmény!
  • ToCsEk
    #1667
    Huha ez nagyon állat. Egyszóval wow.
    Megnéztem az elsöző 4 videót. A bmws videón akkorát röhögtem :D Amikor leamortizálta a Camarrot meg a végén amikor elszált a g*c*be durva volt.
  • Szabi1991
    #1666
    új infók !

    ..minden egyes elem befolyásolja az autó aerodinamikáját, így a vizuális tuningolás többé már nem egyszerű dizájnolási feladat. Minden bumper, szpoiler és légbeömlő fontos részét képezi majd autónk teljesítményének fokozásában, vagy épp csökkentésében...

    ...lesznek előre elkészített teljesítmény csomagok, amiket csak aktiválni kell és az elvégez minden apró beállítást az autón. Ez azoknak kedvez, akik nem szeretnek hosszú perceket, akár órákat pepecselni a beállítással. Illetva azoknak, akik még nem ismerik mi mire való és mit eredményez. Azonban akik erre születtek, és minden vágyuk a tuningolás, azok most az EA szerint 400 különböző finombeállítási munkát végezhetnek el autójukon, a tökéletes összhatás érdekében.
    És ha kész a beállítás (blueprint) akkor feltöltheted az EA szerverére, hogy megoszd másokkal is. Mindezek tetejében, ha valaki a te beállításodat használja egy online versenyen, és jó eredményt ér el, abból te is részesülsz, mint a beállítás tervezője...
  • SLICK
    #1665
    a carbon tipikusan szarul volt optimalizálva. A legjobb ebben a Most Wanted.
  • DJ Skyline
    #1664
    ja, jó "olcsó", és öröm lesz mikor mész az IFA mögött, és rádfossa a kihulló trágyát a kocsira, vagy valami porzó szar megy előtted :D vagy jön egy eső, jól rászáradnak a cseppek és ennyi! több időt töltenél pucolással, mint vezetéssel! :D
  • tmisi
    #1663
    nem is gáz, mert benzinnel megy :D
  • Pepsi Twist
    #1662
    szin az igen is jó!!! nem gáz...
  • Szabi1991
    #1661
    a szin az gáz, de a kocsi nekem is tetszik :D
  • otrosinka
    #1660
    nekem tetszik a vw..................
  • Szabi1991
    #1659
    Leipzig Games Convention
  • ZsirosKenyer
    #1658
    amúgy mi ez? E3?
    ugye mondtam hogy a VW pénzeli durván az EA-t ;D
  • ZsirosKenyer
    #1657
    "vidd má' innen ezt a szart!"
  • DJ Skyline
    #1656
  • Dénes é
    #1655
    pffuj