14488
prostreet
  • bpeti72
    #1774
  • tmisi
    #1773
    Sztem nem 3000mhz a minumum. A FAQ-ban (pontosabban az NFSNR.EXTRA.HU-n belül) van másik helyen gépigény, és a minimum ott: 2Ghz P4/AMD Athlon, 256 MB RAM, 128 MB VGA. Na most akkor melyik a helyes? :)
  • BIZ0906
    #1772
    A Carbonnak is hú de extra gép kellet és tessék simán ment csak hát az volt a baj vele hogy pár napos game és kuka.
  • Dave0092
    #1771
    Miyen gép kell, hogy egy élvezhető MEDIUMON el lehessen tolni?
  • tonyr #1770
    nekem is elfut talán: core2duo e6600, 2x1024 geil 800 ultra, evga 7950gt
    amugy ha naon jo lesz akko +weszem, mint pl a bf2-t is anno +wettem a kieggel 1ütt...
  • BIZ0906
    #1769
    Helyesírásomat hagyjuk ok? :)
  • BIZ0906
    #1768
    Nekem ezen elfut: AMD Athlona64 3200+ 2.2GHz, ATi Radeon 9600pro 256Mb, 1Gb Rendszer memoria.
  • piamania
    #1767
    olvstam a F.A.Q.-ot és tom,hogy min. 3000Mhz proci kell a minimumhoz,de 2,4-en elmenne vajon?Ati Radeon 9600-os vid.kártyával működne?
  • bpeti72
    #1766
    Biztos kipróbálom de hogy meg nem veszem az tuti, majd ha ez is 990ft lesz mint az MW a tuskóban, annyit talán megért, bár a fene se tudja.
  • tonyr #1765
    milyen multis cuccok lesznek a gaméba ???
  • ZsirosKenyer
    #1764
    nem mondom, de szerintem ha nagyon keresnéd találnál olyat ami durvább. Lehet a játékban levőbe már V8 van :D kásztömájz!
  • Szabi1991
    #1763
    azt mondta a EA-s emberke, hogy csak a min. 800 lovas, hátsó kerekes, nitróval induló járgány indul 2 keréken..
  • VRSDM
    #1762
    azért azt nemondd hogy nem látni a különbséget... itt max, 30centit emelkedett el az első tengely, játékunkban, meg mind2 kocsi ugyan olyan magasra, ugyan annyi ideig, és kb. a hugom átférhetne alattuk :D
  • 12346
    #1761
    látom megy a fikázás rendesen^^ azért innen a nagytöbbség ziher, hogy fog vele játszani:P

    viszont, hogy fikázzak én is: a videók alapján már eldőlt, hogy esélyt nem adok. egyszerűen tré. carbont sajna kipróbáltam, ha már hozzám került. végignyálaztam mit tud, hogy lehet autót hegeszteni, a "vezetgetés" kemény 10 perces élményt nyújtott számomra^^ az autókázós részen kívül minden érdekes, meg cuki volt x) de lassan jön a trónkövetelő NFS:ProSztó™ névre hallgató micsoda, kácci
    bukjon már meg^^
  • ZsirosKenyer
    #1760
    rx7
  • DeathJr
    #1759
    Nah meg a másik dolog.eléggé gagyesznek találom ebben a részben azt hogy 2 kerékre áll a kocsi...ok hogy egy charger két kerékre áll de egy rx 7 meg ilyenek???meg milyen csúnya volt már az egyik videóban hogy amikor földet ért a kétkerékből semmi "pattogás" a földön nem volt..Ki vok hogy lesz e első kerekes kocsi a gamában mert az már télleg bug lesz ha azt kikapod 2 kerékre...kivétel ha nincs hidros a kocsiba és tolatva az első kerekeken mész hátra mint ahogy én annak idején a 206-ossan az U2-ben.
  • DeathJr
    #1758
    Visszatérve egy kis bug-hoz...Mintha a carbonba az szabájos lett volna hogy driftelsz oszt úgy kanyarodika kocsi mint egy "mecsbox" erről ennyit...legalábbis amikor bill-en toltam úgy kanyarodott és az idegesítő volt nekem.Muszáj voltam venni egy gamepad-ot venni hogy jól élvezhető legyen a drift...
  • ToCsEk
    #1757
    Hát nekem az a Game eggyáltalán nem jön be.
  • kuci06
    #1756
    A Juiced 2-ben lesz belső nézet :) Nem is fog rosszul kinézni :D
  • VRSDM
    #1755
    emlékszem régen, mikor még az nfs-ekben is volt cockpit :] majd mesélem a gyerekeimnek :D
  • gabi89
    #1754
    Felesleges vítázni a TDU jobb bármelyik eddigi NFS-nél.Na jó talána feeling miatt talán az első pár NFS azért elveri de csak a feeling miatt.PS se lesz olyan jó mint a TDU.Értem én,hogy a TDU-val sok baj van de amikor jó akkor az a szabadság és a többi egyszerűen nagyon eltalálták.
  • MikX
    #1753
    Ja, csak 160-al...
  • bpeti72
    #1752
    ja és a gyönyörű matrincákat el is felejtettem na még az sincs, viccet félre egyedül a BMW hiányzik nekem
  • Szabi1991
    #1751
    ebben se lehet már 200 al bevenni egy lassú kanyart
  • bpeti72
    #1750
    Meg nincs benne nitró meg nem lehet 200al venni a kanyarokat.
  • Szabi1991
    #1749
    amúgy az új "belső nézet" sztem elég jó már :D
    1:17-nél látszanak a nézetek..
  • Szabi1991
    #1748
    de legalább a NFS nem bugos...

    TDU vmi miatt mindig kifagy, vagy nem megy a főszerver, vagy ledobál mindenkit, vagy csak a játék crashel, mentések elromolnak stbstb...

    az NFS hiába egy gagyi Árkád , de ieneket nem csinál.. :P
  • Csabesz6
    #1747
    pedig volt...:(
  • tmisi
    #1746
    Ja most a PS nem lesz ellenfele a TDU-nak, mivel nem lesz iyen szabadság benne, mostmár csak menüből lehet versenyre indulni sztem.
  • Szabi1991
    #1745
    +egy csomo házba bemehetsz autóval :DD
  • tmisi
    #1744
    Haggyá má én már a driving gauge-t is utálom néha, tudom béna vok, de a Tantalust még mindig nemtom megcsinálni. XD
    Amúgy a kocsileszállításnál érdekes, volt hogy telibe találtam és nem vitt le semmit. De volt, hogy csak a tükrét súroltam és mínusz 20. Kicsit bugos szegényke. :D

    OFF vége
  • cicai
    #1743
    akkor inkább a mi kocsink törne:D
  • tmisi
    #1742
    nekünk nem, de a forgalomnak annál inkább :D
  • cicai
    #1741
    jogos:D
  • Szabi1991
    #1740
    tdu ban törés sincs -.-

    sőt, még sérülés sincs :P
  • redbull0304
    #1739
    Mert aztán a TDU-ba mindenre figyeltek... :D
  • DeathJr
    #1738
    Nfs-ekbe szerintem sose lesz belső nézet:( nem TDU hogy mindenre figyeljenek.
  • otrosinka
    #1737
    wáh én hüle......
  • SLICK
    #1736
    belső nézet nem lesz..
  • fery02
    #1735
    Mindent látni fogzs, ugyanis nincs belső nézet. Állítólag majd a következő nfs-ben.