14488
prostreet
  • ToCsEk
    #1454
    Jah már lesesett:D. Akkor legközelebb a hdbol szedek. SRY Ezért ezek is nézhetöek.
  • VRSDM
    #1453
    azért mondtam :]hamár úgyis te szeded ki legalább szépeket szednél nem lowbudget szarost :]
  • ToCsEk
    #1452
    Félreértés ne essék ezeket ÉN csináltam. Kiloptam videóból.
  • VRSDM
    #1451
    legalább hd-k képeket tettetek volna, nem 400*500px-est -_-

    azok meg helyszínek biza ;]
  • ToCsEk
    #1450






    Ez az utolsó kép valyon mi lehet? Az útvonal? Vagy a helyszínek?
  • ToCsEk
    #1449
    Csináltam pár képet:










  • Pepsi Twist
    #1448
    voltmár nem is olyan rég
  • VRSDM
    #1447


    szerintem mégnem ;]
  • Csabesz6
    #1446
    owned
  • alakulat
    #1445
    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=29739
  • tmisi
    #1444
    Szépnek lehet szép, de nem szebb egy xbox360-nál v. PC-nél
    A PS2 nem egy mai darab. :)

  • SötétBarom
    #1443

  • Szabi1991
    #1442
    F.A.Q..
  • coolchildren406
    #1441
    Nekem pont ps2-es van, de remélem, h. szép lesz a grafika!
    BÁr nem tom, h. milyen kocsik lesznek csak annyit h. benne lesz BMW M3
    Az Underground 1 nagyon béna volt, de legalább mutatták benne hogy milyen mototort féket meg ilyeneket lehetett, az Underground2-ben mindent lehetett, de pont a belsejét nem!A Mw-ban jó volt a rendőrüldözés, csak idegesített hogy nemsokáig tudtam kóborolni a városban mert neki mentem a falnak és rögtön riasztották a zsarukat, de a sok verseny és a méregdrága autókat lehetett tuncsizni, csak a választék nem olyan volt mint az Underground2-ben! A carbon tettszett grafikailag, meg hogy benne volt a kedvenc autóm, az AUDI R8 LE MANS QUATTRO! remélem még hogy a Pro street-ben is lesz olyan! de a a Pro street grafikája, ahogy láttam a videót, egyenlő lesz a GRAN TURISMO4-EL És a kosik úgy csillognak majd mintha eredeti lenne!Am. a harry Potter 5 is naon zsír játék! Ha valaki tud az pro street autóiról h. milyenek lesznek, akkor írjon!
  • Alwares
    #1440
    Max SM3 lesz benne, de szerintem az se biztos, lehet csak 2. Bár az már az előzőkben is volt akkor meg minek említette volna...
  • bertino
    #1439
    az lenne aztán érdekes...
  • bulba
    #1438
    A video elején a kommentátor "neuen shadermodell"-ről beszélt.Nos akkor dx10-es lesz a game?
  • SNAKE01
    #1437
    majd eljön annak is az ideje :-c
  • manutdzoli
    #1436
    Nem aggódok annyira,csak kíváncsi vagyok egy kis prostreet-es töréstesztre,ahogy gondolom mindenki!
  • SNAKE01
    #1435
    majd októberben rágja mindenki a küszöbt,addig felesleges aggódni bármiért :C
  • tmisi
    #1434
    ne is mondd... XD
  • manutdzoli
    #1433
    Nagyon messze!!!
  • tmisi
    #1432
    a rohadt mázlista, ő már jáccik vele

    messze van még november....
  • bertino
    #1431
    olyan idétlenül, vonagva fog ebbe is repülni a verda...
  • ToCsEk
    #1430
    Német csoda videó.
  • Csaba
    #1429
    Amúgy a legjobb irányítása is a legelső résznek volt, ha 200-zal akartad bevenni az éles kanyart, úgy repültél össze-vissza, hogy öröm volt nézni. Kanyar előtt kellett fékezni a megfelelő sebességre, hogy be tudd venni, ha elnézted, és kicsit lementél az útról, lelassultál, ha meg túl gyorsan akartad, szanaszét repültél. Magyarán tényleg hasonlított valamennyire az autóversenyzésre. Valahogy a szimulátor és az arcade között volt, ami szerintem tök optimális volt.
    Hasonlóan kéne megcsinálni a Pro Streetben is az irányítást, és persze 1-2 Coastal-féle pálya sem ártana.:-)
  • SötétBarom
    #1428
  • Csaba
    #1427
    Erre gondolsz?
    coastal
    Vagy erre:
    Alpine

    Tényleg ez a két pálya (meg persze a City) a legjobban megcsinált pályák.
  • gabi89
    #1426

    Hát igen kb. 2napig volt a gépemen.
  • tmisi
    #1425
    "Warez is van a világon :D"
    Ja de én a hivatalos megjelenésről beszéltem. TDU-t én is megvettem. A Carbon meg még ingyen sem nagyon érte meg. Azért thx Razor911.
  • SötétBarom
    #1424
    A coastal meg az alpine azóta is a lejobb 2 track ami valaha volt autós játékban !!!
  • L2Goku
    #1423
    NEFELED! Amikor HP 3 volt akkor Ezek az emberek (Tisztelet a kivetel) 11-12 evesek voltak es nemtudhatyak :D
  • L2Goku
    #1422
    Minya jon az oltas! Ez a baratom gepe, es o kinvancsi ra hogy elfut e rajta:D
  • L2Goku
    #1421
    MInek erdekel ? Az avatarodba erosebb gepvan , jahogy az kamo enkerek elnezest!:D
  • otrosinka
    #1420
    ott a szó :)
  • DJ Skyline
    #1419
    sivatag nem újdonság NFS-ben! legelső részben is volt egy sivatagos pálya! "Rusty Springs Raceway"
  • AtiRadish
    #1418
    Sztem mar hajaznak a flatoutra vagy nem tom, sivatagos versenyek hmmm
    Aztan mi lett azzal h. nagyvaros , ejszaka, duborges , nitropalackok?
    Feneket gyerunk a sivatagba!
    Bar azt mondtak az autosculptot meg jobban kidolgozzak, tobbfele lehetoseg lesz, engem ez a carbonban sem nagyon hatott meg.
    Bar minden evben meg vok elegedve a kocsilicencekkel amiket megvesznek.
    Nah majd meglatjuk milyen lesz, aztan ha kellemes a csalodas, akkor varok vele egy kicsit amig leviszik az arat aztan beruhazok ra( ha tenyleg faja lesz)
  • Prince23
    #1417
    Ahogy írod, a Carbon-nal végképp elbuktak nálam.
  • gabi89
    #1416
    Warez is van a világon :D
    Megvenni meg ugy se akarom annyira jó nem lesz :) TDU megérte a pénzét az idegesítő dolgok ellenére is de az NFS-be már nem bízok.
  • tmisi
    #1415
    Ja az USA-ban jelenik meg akkor. Nálunk akkor is nov.7.