14488
prostreet
  • DjDano
    #1
    Az NFSplanet értesülései szerint megvan a következő Need for Speed címe: NFS: Pro Street. Egyelőre csak annyi biztos, hogy teljesen új Engine-el érkezik és hivatalosan a májusi E3 2007 (Electronic Entertainment Expo-n) fog bemutatkozni. A megjelenés pedig 2007 novemberére várható.

    forrás: NFSplanet.com
  • Benc16
    #2
    Kösz szépen hogy megnyinottad.
  • avcom
    #3
    a promo duma a címet kivéve kb a készülő játékok 95%-ára stimmelne
  • Dragooon #4
    :C még a carbonnal se játszottam (lefagyott mindig) de most lesz új vidkari, szval várom ezt is, azt is :P
  • bardocz
    #5
    vedd meg GTL-t ha valami jóval akarsz játszani :)
  • Seth
    #6
    és ez is az éjszakai tuning életről fog szólni vajon?? már nagyon nagyon unalmas
  • bardocz
    #7
    hát ha még lenne fizikája amit nem vezet el simán egy 3 éves :S
  • macselek #8
    Nfs már szart se ér. Kiöregedett.
  • SNAKE01
    #9
    akkor mért rinyál a sok buzigyerek hogy lehetetlen megcsinálni pár versenyt,meg a rendőrök is nagy szemétség,nemlehet megcsinálni?
  • SNAKE01
    #10
    nekem például nagyon könnyű az összesrész,de nem mindenkinek
  • SNAKE01
    #11
    amúgy várom énis
  • Muki100
    #12
    mert egyeseknek már a WASD használata is túl bonyolult lett az utóbbi időben.
  • Istencsászár
    #13
    Mimásról, NFS meghalt, megölték. Csak a név adja el 5.re ugyan azt, bár a nép hülye és nekik többet számít hogy milyen csicsa autót csináhatnak a játékban, amibe soha az életbe nem fognak beülni. Inkább nyomnám egy sima utaci autónak, ami max felvan szerelve pár sportos elemmel, ami halandó ember számára is elérhető. A fizikáról kár beszélni, kincs ami nincs.
  • SNAKE01
    #14
    lehet!:D
  • eörgs
    #15
    bárcsak énis ilyen kemény lehetnék
  • Daveee
    #16
    Na Üdv :D
    jöttem, mint minden NFS-es topikba, remélem nemlesznek vezekedések!
    Am.. remélem jo.lesz ez, és végre jol optimizálnak, mert a carbon még e legjobb karin is néha beszagatott....
  • bardocz
    #17
    mert sok szerencsétlen bénaság :Dés ezek miatt éhány gyerek azt hiszi magáról ogy tud driftelni mert ebben keresztbe tette az autót megnézném egy ilyen gyerek gtr2-ben GTL-ben,RBR-ben mikor rakja úgy keresztbe mint nfs-ben^^ ott nekem is eléggé jól ment^^
  • Attila8805
    #18
    Sokat kell kihozni ebből a részből az EA-nek ha túl akarják szárnyalni a Test Drive Unlimitedet.
  • SNAKE01
    #19
    szerintem nem volt vele gond,
    a veszekedésről meg annyit hogy csak rajtad múlik
  • zoolee
    #20
    ööö..
    Hát jó lenne ha lenne már olyan amiben csak amcsi vasak vannak...
    Nomeg ha ujj engine akkor lehetne nepszakváltozás.
  • Zsoltika 007
    #21
    Hát ja. Ott feltették a lécet. De még a Project Gotham Racing 3 is bőven jobb. Pedig ott még tuningolni se lehet.
  • báttyó02
    #22
    pro sztrít :c
    szokásos rókabőr,szokásos egyik részben már volt,de most ujra betesszük címmel lesz nappal,és hogy örüljenek a 12-es karikás rajongók lesz melette éjszaka is,és mindezt úgy reklámozzuk mintha ilyet még nem láttunk volna sehol:| ESZVÉESZ-.-
  • DJ Skyline
    #23
    ráért volna májusban megnyitni, vagy amikor az első képet megmutatják, addig csak fröcsögés lesz, hogy milyen lesz, stb!
  • SLICK
    #24
    Ha már elkezdik ezt a gamet, akkor úgy csinálják meg, hogy minden legyen benne ami az eddigi részekben benne volt és ne lehessen kiakasztani pár óra alatt.. a grafikára meg ráfér az újítás.

    a rókabőrt kezdem már én is unni
  • Dragooon #25
    az mi? xD
  • bardocz
    #26
    gúgli,videjógúgli :P
  • Daveee
    #27
    sztem a grafikával nemvolt gond a carbonba....
  • zoolee
    #28
    GT legends.
  • zoolee
    #29
    Hát azért ezt a sok neont lehetett vona hanyagolni..
    Idegesít az utcán..
    Ahhelyett, hogy az atcát pakolták tele neonnal, ahelyett rakattak volna a kocsi alá....
  • Neoncsoves
    #30
    újabb fos géjm :c
  • DjDano
    #31
    Ha brutál grafikával jön, akkor meg azért sírtok mert nagy a gépigény.... a Carbon grafikája szerintem is jó volt
  • UnknownAsshole
    #32
    de nem lehetsz :(
  • Daveee
    #33
    nah ez igaz...
    áááh de várom már, emléyem tavay, direkt vetem 2 db sajtos léjz csipszet, chateltem, és midnen warezt, torerntet nézeggetem, és egyszercsak megjelent az egyiken, egyből szettem, igaz francia ver volt, meg crc hibásan volt felötlv, szval másnap lekelet szedni a reloaded-osat is....
    nah lényegében nekem nagyon feelinges volt ez a várakozás rá...
    annak örülök hogy mostanság EA a nagyobb gameket, lokalizálja, pl Összes Sims 2, Sims Stories Life, NFS ....
    igaz néha hülye a forditások, de jo az.. :d a szándék a lényeg :D
    Remélem itt azért rágyurnak az online tevkéenységekre, hogy Lan-ba lehessen, mert állitom ha most felmennék onlinozni akkor senki nem lenne fent....
  • nono84
    #34
    Az tóbbi nfs-ek tök szarok, mindig ugyanazt adják el nekünk ,már unalmas.
  • Daveee
    #35
    nekem tecenek, és jo szorakozást birnak, de ugye ezek novemberbe jelennek.... és nekem általában mindig decemebr eleje végén baszodiik el a gép szval reinstall, és iyenkor már az nfs-eket nemr akom vissza.... [mert kijácotam, ujat nem tudnak mutatni..]
    de ellenben a Sims-eket visszateszem mert azokkal élvezet jácani, nem beszélve a COD2-ről
  • bertino
    #36
    nem az volt, hogy nem lesz legközelebbi E3 ?
  • Drephis
    #37
    má nemtom nem úgy van hogy csak a játék készítők meg ilyenek mehetnek el az e3-ra? hát a carbon nem volt a legjobb ugyhogy remélem valami jót alkotnak! nagyon rókabőr már ez az nfs cucc (mint a sims) de persze ezt is végig viszem.
  • Daveee
    #38
    a sajtok meghetnek el csak
  • Neoncsoves
    #39
    E4 lesz XD
  • Benc16
    #40
    Lehet hogy szar de bannernak gondoltam: