14488
prostreet
  • soulhunter
    #1374
    maradnék a blueraynél

    jahh, 1 indurit visszatérnék a videokra :)

    láttam ugye azt a BMW-s videot, ahol szanaszét szaggatják... (vagyis akarják, bár már legalább alkotnak vmi "régi érzésre hasonlito izét" :)

    nem arrol szoltak a hirek,h a törések befolyásolják a teljesitményt???
    szvsz a videobol ez nagyon nem látszott...

    a max sebesség lökháritok nélkül is ugyanannyira sikerült, a motor hangja se torzult, nem kezdett el huzni a kocsi valamelyik oldalra, nameg ha már törés, azért sztem beleférne legalább 1 defekt is, vagy egyéb modon laposodo kerék, ami elhuzná a kocsit vmelyik oldalra, és azt kéne korrigálni...

    vagy valamit nem vettem észre az eddigi videokbol?:)
  • Timbo
    #1373
    :D jó alsós tanár lenne belőled :D
  • akyyy
    #1372
    nem rossz ötlet, csinálok iylen szendvicset:D
  • gduck
    #1371
    lol!

    Szal csak a tisztánlátás kedvéért (Szabi1991 jól írta) így nézhet ki a vajas-mézes kenyér:

    - egyik oldalán vajas kenyér: 1 rétegű 1 oldalas
    - mindkét oldalán vajas kenyér: 1 rétegű 2 oldalas
    - egyik oldalán vajas-mézes kenyér: 2 rétegű 1 oldalas
    - mindkét oldalán vajas-mézes kenyér: 2 rétegű 2 oldalas

  • Szabi1991
    #1370
    suliban tanultuk infón hogy van 2 oldalú, 2 rétegű, és elméletileg 2oldalú-2rétegü is egyben :D

    arra aszem 16 giga fér :D
  • akyyy
    #1369
    az esetleg két oldalú. de én olyat mé gnem láttam( persze létezhez, nem tagadás....) de a két rétegű, az loál:D
  • bertino
    #1368
    na, látjátok a TDU ezrét jó... nincsenek ilyen tulzottan bonyolult problematikák, csak menni kell a szigetnek... csak a szabadság, a sebességérzet... ennyi, nem is kell több
  • SzZs
    #1367
    A törés nállam nem lényeg,főleg akkor,ha pl online belemegyek valami modemes orosz lagjába és game over
  • ILLNeo
    #1366
    Ez tapasztalat...
  • bertino
    #1365
    :ASD:ASD:AD:A:DA:D
  • ZsirosKenyer
    #1364
    egyre nagyobb lolságokat olvasok ebben a topikban.
  • Attila8805
    #1363
    Ezt ki mondta neked?
  • ILLNeo
    #1362
    A két rétegű DVD abban különbözik a szimplától, hogy másik oldalán is van adat. (csak meg kell fordítanod)
  • SötétBarom
    #1361
    "ez a zártpálya meg azért kell az EA-nak,h 1 DVD-re ráférjen minden effekt, mert az EA tja nagyon jol,h 2rétegü DVD-t nem sokan olvasnak be a gépükkel :P"



    Tudja valaki hány effekt fér el egy DVD-n???
    Amúgy erre az egész ökörségre jó ellenpélda a TDU...
  • soulhunter
    #1360
    OFF, mégis ON:
    az MW legalább vitte vmire, és képes volt rászánni engem (vébeli warezost),h megvegyem orig... (!!!)
    az más kérdés,h a carbon tényleg hányadék és ócska lett...
    én a helyedben az MW-t inkább HP3-nak emlegetném...

    amugy legyen kicsit "ON" is...

    nem győztek meg a videok a PS-ről, szimpla NFS2 SE feeling + füst NEM= a mai elvárásokkal...

    én is NFS2 SE-n kezdtem játszani, és megmondom őszintén, miután a HP2 elmult, nem volt semmi érdekesség...
    az MW azért potolta ezt a hiányt... (sztori (ami alap ugye), meglepő forulat a végén, mint pl. a fürész c. film végén, + a rendőrök, stb), de azért bevallom, hiányoltam ezt-azt, és kihagytam vna a gagyi DRAG-ot, mivel gamepaddal játszok, és nem holmi ócska 2 nap alatt tönkremenő kormánnyal (bár az is van a szekrényben) :)

    hidd el, az MW nem volt rossz, max te nem ttál játszani...

    ez a zártpálya meg azért kell az EA-nak,h 1 DVD-re ráférjen minden effekt, mert az EA tja nagyon jol,h 2rétegü DVD-t nem sokan olvasnak be a gépükkel :P

    mindettől függetlenül várom ezt a részt, de ha ezt is végignyomom 6 óra alatt, akkor részemről itt ér véget az NFS... :(
  • DJ Skyline
    #1359
    mint ahogy senkinek sem, mert nincs benne a smilek között! :)
  • tmisi
    #1358
    olyan rossz, hogy nekem meg se jelent
  • cicai
    #1357
    Háát igen, de még mindig jobb mint a MW meg a Carbon:S. Reméljük ez nem lex olyan
  • DJ Skyline
    #1356
    hopszi, rossz smile (igen, ilyen nincsen, beidegződés ^.^) sry! ez akart lenni:
  • DJ Skyline
    #1355
    az az előtti részeket meg mégtisztességesebben megcsinálták, nem úgy mint az Undergroundot, amit pár nap alatt végiglehetett vinni, egy kicsit hülyülni a multival, és delete!
  • cicai
    #1354
    tom h nem pont erröl volt szó, csak ezt elakartam mondani
  • cicai
    #1353
    de azt legalább tiszteségesen megcsinálták, nem ugy mint a carbont amit 6óra alatt vittem végig. hosszú, és elég jó a grafikája is. és a játékélmény sem rossz
  • bertino
    #1352
    mondjuk neked sose volt jó hírneved ezen a fórumon... ebből is látszik, hogy vmi nem frankó az eszeddel
  • SötétBarom
    #1351
    :DDDDDDDD

    ökör
  • IMYke2.0.0.0
    #1350
    Egyetértek.
  • fery02
    #1349
    Ezt mondja egy kiskorú. Aki pedig a legelső résztől kezdve imeri a sorozatot, mint mondjuk én, az meg azt állítja, hogy az első rész, a harmadik, a negyedik, és az ötödik rész sikerült a legjobban. Onnantól már inkább csak a kiskorúbbak értékelik igazán a sorozatot.
  • DJ Skyline
    #1348
    eddig az volt a baj, hogy miért nem volt törés! végre lesz, de most meg uncsi! :S igen, lehetne mást is mutogatni, de ha rögtön lelőnének minden poént, akkor mi marad őszre? :) a füst meg szerintem tényleg nem lett olyan rossz, ha büszkék rá, akkor hagy dicsekedjenek vele!:D bár tény mindíg az akutális "újítást" reklámozzák feszt!
  • cicai
    #1347
    az sikerült a legjobban, talán azért
  • SzZs
    #1346
    Nemtom ki hogyvan vele,de a dragról,driftről még semmit sem lehet tudni.Állandóan csak a füst+a törés.Kicsit uncsi már...
  • Dénes é
    #1345
    hát kb
  • ZsirosKenyer
    #1344
    megható -.-

    "what happened to the need for speed theme?"

    látszik hogy a gyerek van vagy 14 éves, mer asziszi az undergrounddal kezdődött minden..
  • otrosinka
    #1343
    nekem is bejön ám jó kis kocsi, a háttér meg egyszerűen faxa.......
  • otrosinka
    #1342
    prosti......jó duma
  • Code92
    #1341
    haverral néztük a gameról képeket, a japó csajnál annyit tudtam mondani "még több need for speed prosti-t!!!" :D arra utalva h. az idei lámnyok télleg sazépe sikerültek, remélem nem csak ők hanem a kocsik, és a játékélmény is ellett találva xD
  • bertino
    #1340
  • Djemba
    #1339
    ha nem lesz szabad kóborlás akkor rossz lesz
  • bertino
    #1338
    19 szoros ?

    ez is bekerült az SGs aranyköpések közé...
  • BIZ0906
    #1337
    19-szoros monitorra 1024x768-ban faxán nézki. Nekem az van
  • akyyy
    #1336
    ez se szabványbanner, fele ekkora is jó lenne:( 19es monitorral
  • cicai
    #1335
    Elfogadnám ezt a Hemit. Bár egy benzinkutat kérnék hozzá karácsonyre