395
  • mukika
    #75
    jaja nekem is hibás volt. mind1, úgysem történt akkor már sok minden...
  • Serpa
    #74
    gondoltam beszerválok még egy sorozatot, erre olvasom, h cancel lehet belőle.
  • L2P
    #73
    én is most néztem a 3. részt, az uccsó 3-4 percben reszket a kép, ez másnak is így volt? Day.Break.S01E03.HDTV.XviD-XOR
  • NuSkool
    #72
    nah végre géphez jutottam és megnéztem a harmadik részt és szerencsére nem csalódtam!!!! nagyonjóóvolt!!!
  • LasDen #71
    nem lehet még kijelenteni....hálaadás miatt + szar felvezetés miatt rosszul teljesített........majd jövő héten meglátjuk.....
  • L2P
    #70
    tényleg bukta a sorozat usában?
  • LasDen #69
    NAh megnéztem....és sztem rohatt jó rész volt.....és csak nem fogják cancelezni odakint a fejesek, me akko' őket is cancelezni fogja vki... :D
  • Bandee1987
    #68
    Megnéztem a 3. részt, eddig nekem bejön a sorozat, pb szünet meg 24 kezdetéig jó lesz :)
  • akyyy
    #67
    Felirat a hosszúpuskán, xor-os, javítatlan, a harmadik részhez!
  • NuSkool
    #66
    hát remélem nem lesz cancel!!!!
    most ezt a 13 részt csak megcsinálják hisz szerintem
    ez 1 nagyon jóóó sorozat!!!
    ötleti is jóóó megígy az egész történet!!
  • LasDen #65
    gondolom betólnának vmi realityt meg ismétléseket.....
  • miilann
    #64
    akkor mit adnak amig nincs lost? :\
  • Gabe18
    #63
    Ne már,tegnap néztem meg az első 2 részt és szerintem igen jó.Mondjuk egy évadnál tovább egy ilyen történetet nem tudom hogy lehetne húzni,de azt az egyet végigvihetnék...
  • Seth
    #62
    na ne, azt a 13 részt vigyék má végig, utána felőlem cancelolhatják (feltéve ha végigviszik és lezárják a sztorit a 13.részben^^)
  • akyyy
    #61
    lehet cancel lesz:(
  • akyyy
    #60
    lehett volna szolni h altot ne felejtsk ki és akkor fölévitelnél kiírja h uj sorozat, blablabla..
  • Bandee1987
    #59
    jarmerhogy png, azt nem vettem észre, sry :)
  • Bandee1987
    #58
    jah, akkor ok :) szólok a modiknak :)
  • akyyy
    #57
    így nézne ki
  • akyyy
    #56
    milyen háttér? nincs háttere. az átlátszó:S
  • Bandee1987
    #55
    hát ha a háttérszine világoskék lenne, akkor tök jó banner lenne
  • McHaals
    #54
    megnéztem pilotot, tetszik, holnap jön a 2. rész... aztán meg a többi is, mert szerintem nézni fogom folyamatosan
  • Seth
    #53
    na jó ez szar vicc volt...
    amúgy most néztem meg az első részt, ez ütős kis sorozat lesz, csak el ne csesszék vmi abszurd dologgal
  • Seth
    #52
    ez olyan gay ^^...gay break
  • akyyy
    #51
    banner?

  • akyyy
    #50
    átéli. nemtudni miért, nézzed és kiderül
  • bauer15
    #49
    én nekem nagyon teccik mondjuk mostanság elég sok sorozat teccik
    de most ezzele a csáveszzel hogy is van?előre látja?
    vagy mi?
  • drobee
    #48
    6:17-kor ébred. A második részben azért volt 6:18, mert ugye eszméletlen volt és Rita pedig akkor ébredt fel.
  • Bandee1987
    #47
    Megnéztem a második részt is, remek, tele van eksönnel :)
  • akyyy
    #46
    lehet, hogy már nem emlékszem pontosan a percre, de 6 után volt:D
  • miilann
    #45
    (6:18?)
  • akyyy
    #44
    én azt hittem h amit beadnak neki annak hatására ismétlődik meg a nap, de nem mert mentek az uton eccer csak felkel a kórházban(igazából az ágyban csak nincs eszméleténél, ugyebár...)

    de akkor ha jól láttam nem is éjfélkor kezdődik az ismétlés, hanem ugy 6:12-ig megy a napja majd 13kor az ágyba van.
  • LasDen #43
    mondjuk az adrenalin hajtotta...jobbat nemtudok....
  • miilann
    #42
    egyet nem ertek,amikor szaguldozik az autoval ugye vallon lövik,majd kiszall és nagylazan azzal a karjaval felemeli a pisztolyt célozgat illetve lövöldözik vele,sztem azert az kicsit fajna neki :s
  • LasDen #41
    úgy maradt a sérülése mint ahogy a hasba rúgások is fájtak neki másnap reggel...
  • akyyy
    #40
    kicsit engem megrengetett, hogy most miért marad a sérülése is akövetkező napra, de remélem nem kurják el:)
  • NuSkool
    #39
    néztem a második részt ez 1 nagyonjó sorozat!!!:)
  • mukika
    #38
    nem rossz.
  • mukika
    #37
    nem rossz.
  • Ramore
    #36
    Valaki pedig a mormotanapot élte meg újra és újra, ez a film az Idétlen időkig volt Bill Murray és Andie MacDowell-el.