395
  • precision
    #315
    éljen
    csak kb egy hónap míg lesz hozzá felirat, még a 11.-hez sincs
  • tnm #314
    abc.com-ról:
    Now available:
    Episode 13:
    "What If It's Him"
    Hopper's day of reckoning finally is in sight and the answers to his questions are within his reach - but will he live to see the end of his repeating day.
    SERIES FINALE!

    szvsz ma már release is lesz:))))
  • precision
    #313
    #301 -ben van egy lehetséges indok
  • espio
    #312
    nade 1 részt. Jó a sorozat... Félre ne értsétek, jó a sorozat, nagyon jó, de azért nem világsiker. Miért dugdosnák az utolsó részt...?
  • tnm #311
    A lényeg az volt, hogy nehéz feltörni valamit, ami nincs is (inter)netre kötve. Márpedig miért lenne? Egyébként én nem hinném, hogy nem valami adathordozón lenne; csak nem valami kommerszen (nálam jártasabbak biztos tudják, hogy pontosan min). De azt is bizonyára el lehet pakolni védett helyre: fiókba, páncélszekrénybe, raktárba. Azt meg hiába hackeled gép elől...
  • precision
    #310
    ha nem teszik ki a weboldalra, nem tudják honnan lementeni a streamet
    feltörni meg nem fogják emiatt a csatorna webszerverét, mer hülyeség
  • espio
    #309
    Fiókban tárolás? A XXI. században? ugyan! :D meglesz az...
  • tnm #308
    amig valahol egy fiókban porosodik(?), addig nincs az a profi hacker...
  • espio
    #307
    Nem kell kitenniük. Majd mások elveszik. Hacker szabály :D
  • akyyy
    #306
    aha. és már kint kéne lenni ea 13. résznek az abc honlapján. de amint látod valamit megint kavarnak, lehet kiadják dvd-n és nem teszik ki.
  • espio
    #305
    azt hallottam hogy a Day Break összvissz 13 részes. Ez igaz?
  • akyyy
    #304
    én a 11-est várom már:( de ahoz még angol sincs jóideje
  • espio
    #303
    millószor is kösz a 10-es rész feliratát. Hetek óta ezt várom, feliratok.hu-n meg még nincs fönn.
  • akyyy
    #302
    pff cancel 2....
  • tnm #301
    "premiering this week"
    mostmár csak akkor írok be ilyet, ha lehet tölteni, mert ez már botrányos

    (egyre jobban félek attól, hogy nem is fogják lejátszani neten az utolsó részt, mert esetleg szép szűmban nézték a korábbiakat a neten keresztül és inkább kiadják dvd-n az évadot...)
  • tnm #300
    mostmár febr. 28 (szerda)
    ez kezd nagyon nem vicces lenni:(((
  • precision
    #299
    Köszi
  • bazsi1
    #298
    http://zleo.atw.hu/DayBreak_S01E10.srt
  • akyyy
    #297
    névnap
  • tnm #296
    febr. 27 (kedd)
  • akyyy
    #295
    észrevették hogy szinte csak magyarok nézik és megvárják még lesz hozzá felriat:D
  • tnm #294
    :S
    mostmár 'next week'-et írnak...
  • tnm #293
    abc.com-on azt írják, hogy ezen a héten lesz az utsó rész elérhető náluk, de még nem az...
    mostmár kevesebb van vissza lassan, ebből a hétből, mint amennyi eltelt:(
    csak nem várnak vasárnapig (vagy szombatig, nem tudom, hogy melyik naptól indul a hét szerintük)
  • Amse
    #292
    Reméljük felirat is lesz hamar és akkor majd megvitathatjuk a végét...
    UI:
    A 9-hez van már felirat csak még nincs javítva, de aki nem bírja már az nyugodtan nézheti ezzel.(link)
  • tnm #291
    OFF
    jó rendben, elírtad, de vedd figyelembe, hogy csak arra tudok reagálni, amit írtál és az előzőek után elhittem, hogy komolyan 13ra gondolsz.
    De legyen. Igen láttam mind a 12 részt, ami eddig elérhető volt. De nem, még mindig nem értem, hogy milyen poént löttem volna le a spekulálásommal. Most azért mert azt tippelem, hogy a következő választásokat mittomén a Zöld párt nyeri, akkor már nem is kell megtartani a választásokat??? Én örülnék legjobban ilyen guru lennék.:)
    És úgy érzem, hogy teljesen kulturáltak voltak a hsz-eim, addig a pontig, amíg az értetlenséget, és az a fatális elírásod ki nem verte a biztosítékot.
    A topik romboló hatás sztem-ha ismered ezt a kifejezést...- meg valahol ott kezdődött, hogy ennek az így is gyéren látogatott topiknak két (két gyakori) hozzászólójába is belekötöttél.
    ON
    Csak, hogy ne csupán szemeteljek:
    Holnap már lehet keresni -azoknak, akik nem felirattal nézik- a lezárást. És én meg fogom estig nézni remélhetőleg. És utána bejövök ide es beírom boolean jelleggel, hogy tetszett-e nekem a sztori lezárása. És nem fogom bespoilerezni, mert ezt se kell. - De, ha van mit, akkor azt beírom spoilerbe...
    Písz
  • akyyy
    #290
    :S
  • Amse
    #289
    Értsd már meg, hogy ő pont az az ember aki még nem látta az összes részt és filózik, hogy mi lesz. Pont ezt írta le. 1általán nem úgy írta le mintha látta volna és senkinek nem rontja el az élményt.
    Fogadd el, hogy csak te nem tudod értelmezni a hozzászólását és lépj tovább.

    ENNYI
  • akyyy
    #288
    jólvan elnézést, 12 részt akartam írni.
    én is írtam bár be feltételezést de spoielrbe, mert ha későb valaki szeretné megnézni, ne legyen tele spoilerrel a topik.

    de majd hétfőn kiderül az igazság;)
  • tnm #287
    tökön szúrom magam, hogy a p*csába láttam volna mind a 13at?
    vagy küld már el azt az időgépet, mert visszamennék olyan 18-25 évet, egy bizonyos fogantatást meghiusítani...XD -nem sajátomat
  • tnm #286
    köszönöm.
    ha esetleg meg arra gondolsz, hogy az apja öngyilkos lett, nos sztem az már bőven benne van az első 8 részben (amihez már egy ideje van felirat)
  • akyyy
    #285
    ha látta már mind a 13 részt nem nehéz kitalálni mi lesz a vége!
  • Amse
    #284
    bazki te nem érted, hogy ez CSAK szerinte lesz?
  • akyyy
    #283
    jah de nem hiszem hogy sokan látták eddig felirat nélkül.
  • tnm #282
    ne haragudj, de nehogy már spoilerbe írjam, hogy sztem[b] mi [b]lehet a vége...

    kössél bele másba:P
  • akyyy
    #281
    nah pl az előttem hozzászóló is ilyen:)
  • tnm #280
    szvsz utsó részben meg fogja ölni magát Brad Hopper, mert csak így tud véget vetni a napnak. Majd biztos kiderül, hogy az apja is ezért lett öngyilkos. vagy vmi hasonló
  • Amse
    #279
    elolvastam és jól értelmeztem :)
    azt kérted, hogy ne spoilerezzünk amíg ki nem jön az összes rász és te meg nem nézed :)

    jó értem, hogy spoiler tag-gal nem probléma és ezt tartani is kéne mindenkinek!
  • Zs0lt1
    #278
    lol sztem olvasd el még1x, mit írtam. azt szerettem volna kérni, hogy míg ki nem jön az utolsó rész, addíg ne toljon senki szpoilert. persze ez allól kivétel a spoiler tag. szövegértelmezés rulzz!
  • Amse
    #277
    ha olyat írsz ami esetleg elárul vmi fontosat akor használj spoiler tag-et és nincs gond, mert a legtöbben itt felirattal nézzük.
  • Amse
    #276
    most te kajak azt akarod, hogy más ne beszélgessen a sztoriról míg te meg nem nézed?
    szerintem inkább ne gyere be addig...