395
  • jefferson83
    #355
    Nem merek beleolvasni a topikba (félek a spoilertől :) ). Most tartok az 5. résznél és nagyon bejön a sorozat. Azt szeretném megkérdezni, hogy normális vége van a sorozatnak? Kerek egész? Mert úgy hallottam nem készítenek több részt. Csak félek, hogy félsorozatot kapok, ha végignézem. Köszi.
  • Deka1
    #354
    Na nekem az első rész a AXN-en megadta a lökést. Két nap alatt nyomtam végig, most fejeztem be és meg kell mondjam nagyon ütős volt. A 24 első pár évada óta nem láttam ilyen remek akció sorozatot. Bár néhol nehéz volt követni iszonyat jól szórakoztam rajta. Brutálisan jó! :)
  • ancsie18
    #353
    Na, van aki most nézi először a Day Break-et? Hogy tetszik?
  • akyyy
    #352
    nah ez érdekes volt:D jobb magyarul (újra) nézni mert igy észre lehet venni kisebb részleteket:D
  • PrisonMan
    #351
    THX
  • akyyy
    #350
    axn előzetes
  • akyyy
    #349
    Szinkronszerepek
  • stargatelost
    #348
    Lost helyére volt berakva
    és ha jó lett volna a nézettsége, természetesen lett volna folytatás, akármennyire is zárták le az első évadot
  • mainevent
    #347
    Ezt a sorozatot pontosan ennyi részre tervezték és kijelentették hogy nem lesz folytatása, sőt végülis TV-ben így sem adták le végig, ha jól emlékszem valamelyik nagy sorozat helyére tették be amíg az szünetelt.
  • ancsie18
    #346
    Nem, még nem volt. De akkor most majd lesz.
  • stargatelost
    #345
    sztem Traveler jobb volt, pörgősebb :) (nemtom volt e hozzá szerencséd :) )
    de persze ez is rendesen ott volt a szeren nem azt mondom :)
  • ancsie18
    #344
    Csak azért kérdezem, hogy minden a helyére kerüljön. Hogy most én nem értettem meg valamit, vagy hiba csúszott az író sztorijába. De ezek szerint az utóbbi.

    Ezzel együtt is a legpörgősebb sztori, amit eddig láttam. Nagyon tetszett. Párommal már terjesztjük az ismerősök között. Igazából csak a 24 vagy a Prison Break első évadához tudnám hasonlítani. Nem bíom felfogni, miért vették le adásról. Sajnálom, hogy vannak a végén cliffhangerek, és nincs rá válasz, de nem vagyok elrontója egy második évadnak sem. Csak legyen ugyanilyen szuper. De hát valószínűleg sohasem lesz neki.
  • stargatelost
    #343
    szerintem inkább hagyd ezt :D
    nem kell mindenre a választ keresni :)
  • ancsie18
    #342
    Csak még egy-két kérdés:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spyvak most akkor benne volt a balhéban, vagy nem? A nagydarab pali, aki Nick bácsi ismerőse volt, miért lőtte le a két ex-zsarut a téren, ha egyszerre ugyanazon az oldalon álltak? Ha a szakállas pali napja ugyanúgy ismétlődik, mint Hopperé, akkor a szemüveges pali, Forasz honnan tudhatott az erős deja-vu élményeiről és arról, hogy "állítólag" ugyanazt a napot éli át? Ha mindenki más elfelejt mindent, akkor ezt nem tudhatná. Ha pedig nem éli át újra a napot, csak szimplán bolond, akkor honnan tudja, hogy megharapta Hopeert? Mi volt a jelentősége annak a jelenetnek, hogy a végén ott áll mosolyogva, öltönyben?
  • ancsie18
    #341
    Hát ezaz, látod... Abból kiderülhetett volna, mitért ismétlődik ugyanaz a napjuk, ki az ő tesója, akit annyira keres, miért hazudott róla a szemüveges pasi (hogy meg van bolondulva), mióta tart ugyanaz a napja (jó régóta tarthat, ha ennyire meg van zakkanva miatta), hová tűnt amikor Hopper otthagyta, mit csináltak vele, hogy szedte így rendbe magát másnapra és hogy találta meg Hopperéket... És még sorolhatnám. Nagyon érdekes lehetett volna... Simán megnéztem volna...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja és valahogy megmutathatták volna, hogy El Llorónnak és a többieknek sikerült-e meglógniuk a börtön elől és Chad meddig jutott a rendőrségről.
  • stargatelost
    #340
    jaa, jah, az érdekes lett volna :) sőt... :)
  • ancsie18
    #339
    Nem, hanem arra gondoltam, hogy esetleg a szakállas palinak azt az egy napját mutatták volna be, amiről beszélt. Hogy megismerjük azt a szálat is.
  • stargatelost
    #338
    sztem ha lett volna második évad, akkor az nem ezekkel a szereplőkkel ment volna :)
    hanem teljesen újakkal
    Hopper bele is őrült volna , még egy napot újraélnie :D
  • ancsie18
    #337
    Igen mert én most elkezdtem nézni másodjára is, de nem találok rá konkrét okot. Szerintem valószínűbb, hogy egy következő évadban magyarázták volna el.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De amúgy azt néztem is, hogy egyik nap otthagyja a szemüveges csókánál, másnaptól se híre - se hamva, és azért Hopper gondolhatta, hogy ő is átéli ugyanazt a napot, főleg miután bocsánatot kért a harapásért. Azt azért nem tudom elképzelni, hogy miatta lett volna, mert hát ő hogy tudhatott volna bármit is erről az ügyről? Bár ki tudja, végülis tudhatott is...


    Áááá... Kár hogy nem lesz második évad. Szerintem iszonyat jó kis sorozat volt.
  • stargatelost
    #336
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát nemtom, talán az hogy ő csinálta ezt a napújraélős dolgot :D
    ahogy ott állt a végén, erre enged következtetni :)
    de végülis én sem tom, akkor amikor néztem olyan jó volt, állkoppantós, ahogy a végén mutatták, nem is igazán érdekelt, hogy most mi lehetett a jelentősége :)
  • ancsie18
    #335
  • ancsie18
    #334
    Bocs, én most néztem meg a sorozatot, és valamit nem értek, légyszi segítsetek már:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi az, hogy "A végén mekkora, hogy a bolond csinálta. Gyanús is volt, hogy úgy eltünt..." Mit csinált ő? Mi volt a jelentősége neki a sztoriban?
  • akyyy
    #333
    tess
  • winnie
    #332
    pont ez a sorozat ne lenne? alig van amit nemmutatnak be itthon
  • fsgh
    #331
    honnan veszed hogy valaha is lesz magyar tv-n?:)
  • akyyy
    #330
    hogy kapnátok be... az ember azt hiszi hogy az rtl leadja magyarul:D
  • fsgh
    #329
    Én most fejeztem be és szerintem is jó volt:)
  • moralosan
    #328
    most fejeztem be

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kár, hogy sok magyarázatot nem adnak a dologra, a homeless csávó sejthető volt azért...
  • REALista
    #327
    Na megnéztem az első két részt mert sokan dicsérték és nagyon jónka tűnik már töltöm a többi részt...:)
  • PyRex
    #326
    Na kivégeztem a sorozatot, hát szerintem magasan az utóbbi idők legjobb sorozata volt, kár, hogy nem folytatják :( Respect a készítőknek!
  • Casillas
    #325
    eliza dushkura se sokan mondták eddig hogy pali ^^
  • akyyy
    #324
    hát jah ehez meg kéne nézni az összes részt. De valahol egész nyilvánvaló, hogy ő csinálta, de mivel, ezlett volna a lényeg:D

    bár az időtlne időkigbe se volt megmagyarázva, most néztme meg nemrég.

    kár hogy nincs még iylen film, a tru calling ha ez a címe, ott csak látja előre a dolgokat a pali.
  • tnm #323
    szerintem csak azt mondta...
  • akyyy
    #322
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de ő se értette hogy miért éli át a napjait, nem?


    Nagyon remélem, hogy kiadják dvd-n, esetleg magyarországon is látható lenne :)

    Spivak nyomozónak csakis Varga T. József lehetne a magyar hangja!
  • tnm #321
    szerintem igen
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak elhagyta a homeless style-t:)
  • akyyy
    #320
    most néztem meg, vagyis ma, igen abba jó volt, és ahoz van felirat ( va a 13-asahozis már, de én várok egy jobbra)
  • Casillas
    #319
    jó sori volt :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tehát az utolsó képen a szakállas fickó az az volt, akit már korábban is láttunk, hogy újraéli a napot?
  • Mayday
    #318
    Skacok, a 12-es reszbol a RITA fele release a jo? (Ugyebar amelyik sorrendben tortenik)
  • tnm #317
    nah, lezárták. és elég jó volt

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De mi lett Margóval?

    A végén mekkora, hogy a bolond csinálta. Gyanús is volt, hogy úgy eltünt...
    Vajon Chad szabadulása lett volna az alapja a következő évadoknak?
  • tnm #316
    torrenten is