395
  • akyyy
    #195
    az. link
  • tnm #194
    source?
  • akyyy
    #193
    Lehet jön februárba az online videók jeee
  • Mayday
    #192
    Igy van :)
  • NuSkool
    #191
    adják ki dvd-n azt minden megvan oldva :P
  • akyyy
    #190
    azért vannak okosok akik ezt letudják szedni normális videó formátumba, amihez már lehet feliratot tenni. az más kérdés, hogy angol nem hiszem h lesz, hallás után meg a két feliratos fórumokba nem nagoyn láttam embereket, akik ilyet scinálnának.... de ha valaki ehez folyamodna...:) sok ember hálás lenne érte.

    de megcsinálhatná, hogy az rtl megvehetné leadhatná, és 6tól fölfelé magyar releasék lennének, azt nézné a osk külföldi is:D
  • Mayday
    #189
    Hatja, nekem is ez volt az elso gondolatom.

    Sajnos keves vagyok ahhoz, hogy megertsem az egeszet angolul :(
  • precision
    #188
    hát az nem jó, az alá nem lehet srt -t rakni :)
  • winnie
    #187
    "Hivatalos oldalról letölteni sorozatot, legalálisan??? "

    nem letölteni, hanem megnézni streamben. és ezt mások is alkalmazzák.
  • MerlinW
    #186
    Álítólag kiadják könyvben. És ez jó.
  • precision
    #185
    ezt jól elírtam, szal legálisan? :)
  • precision
    #184
    Hivatalos oldalról letölteni sorozatot, legalálisan??? Huuu, de bizarr :D:D:D
  • PyRex
    #183
    Én is olvastam, remélem mielőbb láthatjuk!
  • Mayday
    #182
    Mindenkeppen latni fogjuk, mert kiadjak majd dvd-n, az egesz evadot, befejezve, vagy az ABC teszi letolthetove a honlapjukon, de ezzel volt valami jogi herce-hurca, aztan csend lett korulotte.

    Infoim a sorozatjunkie.hu oldalrol szarmaznak! :)
  • n0rb
    #181
    Megállt a világ! remélem megoldják!! Ha valaki tud valamit írjon!!
  • PyRex
    #180
    Na remélem akkor én is a legjobbakat, jó lenne, ha lenne befejezés!
  • winnie
    #179
    jó kérdés. állítólag a zenék jogaival van probléma, azért nem került még ki. mondjuk lehet, hogy én vagyok naiv, hogy bízom az ilyesmibe, de hát ha ezt mondták:)

    én naponta sasolom a híreket, tuti megtudjuk, amint lesz
  • akyyy
    #178
    Mégis körülbelül mikorra várható hogy kiteszik?:(
  • winnie
    #177
    kár sírni, hisz ez a sorozat a 13. részben lezárul, a részek pedig ki fognak kerülni a netre, szóval a usert hátrány nem éri. jó. a minőség nem lesz hdtv.
  • akyyy
    #176
    amúgy kb eddig h van a történet mert néha kicsit nem értem. kik is azok aLatin Tanítványok? ( felirat átka, h nem értem a storyt, sorry)
  • Mayday
    #175
    Jo lenne!

    De szerintem csak "adminisztracios" hiba, meg nem kerult ki a musorrendbol. Es dec. 27-re a 7. reszt irja???
  • Lbaxta
    #174
    Dec.27. folyt.köv.
    legalábbis az ABC oldalán a müsorrendben ott van!!!
  • akyyy
    #173
    nah ma hosszú nap lesz-.-
  • PyRex
    #172
    Ugyanígy voltam vele. 6. rész megnéz - örül, hogy végre beindulnak az események igazán - ide benéz - szétb@ssza az ideg... :|
  • Gabe18
    #171
    Na ne.Ezek nem normálisak...
    Épp megnézem a 6. részt,mondom benézek,elolvasom a véleményeket,ki hogy látja a dolgokat,erre ez fogad.
    Eljutnak a feléig,erre képesek lelőni az egészet?Hülye barom népség...

  • tnm #170
    OFF
    ...bárcsak...XD
    ON
  • NuSkool
    #169
    na mind1 csak oldják meg h lelehessen szedni...:D
  • akyyy
    #168
    promózták múlt héten, gondolom a végén, hogy a következő rész tartalmából... csak hát másnap ugye meg cancel.

    olyan mint kb. monjduk este leadják a jóban rosszban-t, mutatják a holnpai előzetesét, de holnap meg bejelentik, hogy a kevés nézettség miatt helyette mitomén Szomszédok lesz:D
  • NuSkool
    #167
    és meddig adják még???
    mert most ittvan a 7ik rész promója és hát ugynúgy szerdára mondja!!
    http://youtube.com/watch?v=lMuco0tT0sU
  • Police88
    #166
    Sztem az amcsik azért nem nézték ezt a sorozatot mert azt hitték h folyton ismételik ugyanazt a részt :D
  • McHaals
    #165
    ja, meg mintha ő lőtte volna le Chud-ot is párszor :)
  • Zs0lt1
    #164
    erre már van egy rakat megoldás. letöltesz egy hideip progit, ami egy proxi szerver segítségével megoldja, hogy ne lássák honnan netezel, ezáltal ugye tudod nézni az pl usa only streameket is ;-)
  • ruma
    #163
    Mindenesetre mindenképpen szóljatok, ha van vmi infó plíz!
  • tnm #162
    vagy onnan veszik fel... millió1 megoldás létezik, csak vajon lesz-e valaki, akinek megéri megcsinálni egy behalt sorozatért...
    abban lehet reménykedni, hátha van amcsiban vki /egy csak van!/, aki ki akarja írni magának is, és akkor maga miatt is csinál rippet
  • akyyy
    #161


    nyugi, bizto smegoldják, leszedi egy kitn élő magyar, és felteszi, vagy proxi beállításnak köszönhetően majd te is leszedheted.
  • ruma
    #160
    hja most látom aki nem köcsögamcsi az nem tudja letölteni????!!!! Anyjukat!
  • ruma
    #159
    A qva anyjukat!!!!! Mér kellett cancelezni???

    Az abc.com-ról le lehet majd tölteni?
  • precision
    #158
    nézd meg még1x mert az nem Rita hanem a testvére...
  • droidjunk
    #157
    nem, o a baratnoje, Rita volt
  • Zs0lt1
    #156
    Skacok a 6. epizód utolsó képkockáknál a kocsiban az Hopper huga volt ugye? :-)