395
  • mainevent
    #275
  • akyyy
    #274
    én nem téged akarlak megsérteni, de nagyon sok topikban votl már úgy, hogy elre ellőte valaki a "poént".
  • mainevent
    #273
    Az ilyen típusú emberkék nem szoktak spoilerezni, csak annyit akartam jelezni hogy a sorozat végefelé sem ül le a sztori
    Arról pedig igazán nem tehetek hogy vannak olyan emberek akik felirat nélkül nem tudnak megnézni egy filmet
  • mainevent
    #272
    Az ilyen típusú emberkék nem szoktak spoilerezni, csak annyit akartam jelezni hogy a sorozat végefelé sem ül le a sztori
    Arról pedig igazán nem tehetek hogy vannak olyan emberek akik felirat nélkül nem tudnak megnézni egy filmet
  • akyyy
    #271
    igen. én is felirattal nézem. úgyhogy jó lenne, ha az ilyen mainevent tipusú emberkék jövőhéten nem jönnének be a topikba úgy, hogy ezt írják:

    LÁTTAM A VÉGÉT HÚÚ BAZDMEG KURVAJÓ, KIDERÜLT HOGY HOPPER CSAK KÓMÁBA VOLT!!44
  • precision
    #270
    én mindig megvárom a feliratot és ugy nézem meg a köv részt
    ha jól látom eddig még csak a 7. és 8. részhez van sub, ugye?
  • Zs0lt1
    #269
    ha lehet kérni, ne spoilerezzen senki plz, én meg akarom várni az összes részt és egybe nézem majd meg. kösz.
  • mainevent
    #268
    Már csak az utolsó részt nem láttam és nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a vége
  • precision
    #267
    thx
  • Speed devil
    #266
    bocs ez a link: http://www.opensubtitle.org/
  • Speed devil
    #265
    Itt mindenki talál a Day Break 8. részéig feliratot.
  • Speed devil
    #264
    Tőlem. Ha kell neked is elküldöm csak adj e-mailt v. MSN-t.
  • precision
    #263
    honnan?
  • MagyaR
    #262
    Ok, mostmár beszerkáltam!
  • MagyaR
    #261
    Heló. Mivel most rossz a hosszúpuska nemtom leszedni a 8.rész feliratát :(. Ha vkinek már megvan az elküldhetné emailben!
    [email protected]

    Vagy ha tod egy linket ahonnét leszedhetem megköszönném!
    thx!
  • NuSkool
    #260
    11-ik rész tölthetőőőő!! :)
  • NuSkool
    #259
    marha jóvolt!! :D
  • akyyy
    #258
    nem, mégsem
  • akyyy
    #257
    Jó votl a 8. rész, de asszem kezdem sejteni mi lesz a vége:S:D

    A végén a csavar elég zavaró volt, h azt hiszi az ember, hogy biztos csak hazudik a faszi, erre a végén közöl valamit...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    remélem nem az lesz a vége, hogy tényleg hopper a gyilkoscsak ő nemtud rola:S
  • akyyy
    #256
    a hatodik részben chadat ki lövi le? Rita, vagy Jen ( meg tán ő is van a végén...talán chaddel beszél talán nem, nem látni)

    meg a homokbányánál jól láttam hogy mikor lelövik a vén faszit(aki tiszta jigsaw), ott volt damien is??? vagy csak egy rá hasonlo emberke????
  • akyyy
    #255
    van angol felirat, hamarosan magyar is lesz jeeeee
  • akyyy
    #254
    sok részlet kiderül a többi részben mint amenynit néztem és nem értettem meg de le lehett volna írni!

    bocsánat hogy eltértem a témától ( honnan tőcsem, feliratot, mikor jön a következő rész stb!)
  • bauer15
    #253
    Ezért kérdeztem hogy a 7. mer a többire rátaláltam de ez mintha nem is lenne
  • tnm #252
    mi is ugyanannyit tudunk mint Te. nekünk is ugyanazok a részek elérhetők, mint Neked
  • akyyy
    #251
  • mainevent
    #250
    És magyon jó mindkét rész
  • NuSkool
    #249
    9-10 is van!!! :D
  • Zs0lt1
    #248
    keresni azt luxus lenne?
  • bauer15
    #247
    hello a 7.részt honnan van meg?
    tudtok adni linket (torrrent)
  • akyyy
    #246
    nah újra elkezdtem nézni, mert igy picit jobb, hogy nem kell várni heteket a következő részre mert itt van kéznél az első hat:D
    (spoileres )
    a harmadikat fejeztem be, de pár dolgot nem értek..

    Van az a szakállas fickó, aki mindig követi ugye hoppert, és a sorozat elején egy bárba látjuk őt, meg Chatet...
    Ez kissé furcsa, főleg, hogy később mikor egy irodába tartja fogva hopper chadet, ezt nem említi meg:S
    akkro chat rossz vagy jófiú?

    Meg andrea a harmadik rész végén kit nyírt ki? Danielt?

    Meg kik azok a latin tanitványok? és miköze hozzá danielhez? oké hogy hopper besúgójra, de mit súg be?:D
  • precision
    #245
    értem, köszi
  • Mayday
    #244
    Hory es Kenny, akik eddig is csinaltak, bevallaltak, de varjak az angol felirat kikeruleset, onnantol fogva valoszinuleg nagyon gyorsan meglesznek!
  • precision
    #243
    felirat mikorra várható v. elkezdte már vki a fordítást?
  • Mayday
    #242
    A hosszupuska foruman azt irja valaki, hogy mar van 9-10. reszbol is webrip. De teny, hogy nekem is meg csak a 7-8 van lenn.
  • Zs0lt1
    #241
    Nna kijött a 8. rész.
    DayBreak S01E08 webrip divx
  • NuSkool
    #240
    lejött!! ésmég a minősége is jóó!!
    márcsak a felirat kéne :P
  • NuSkool
    #239
    én demonoid-ról szedem...
  • Casillas
    #238
    néztem isohunton de day break s01e07-re kidobott 5 teljesen mást, de már mindegy, miniről ugyis lejön mire lesz sub :)
  • winnie
    #237
    nem, mivel a pirate, a demonoid saját trackerrel rendelkezik. a mininova pedig efy csomó ingyenes trackeren keres, így a demonoidon és a pirate-en is.
  • tnm #236
    az a 0/99 nem frissült csak a mininova-n. valójában perpill. 64/182 a kliens szerint