334
Új online játék!
  • trident
    #13
    karaktergenerálásról, minionokról, pvp-ről: GameSpy interjú


  • trident
    #12
    Március hatodika és hetedikei keltezésű gameplay videók és interjú.
  • trident
    #11
    Kezlőfelület:

  • trident
    #10
    Games Radar ismertető.
    Többek közt a csatlós rendszerről és a Squad vs Squad harcokról.



  • trident
    #9
  • trident
    #8
  • trident
    #7
    "You will be unable to download the client at this time. There are less than 350 beta testers in the game right now, and until PE expand that even though you have a key you will not be able to get in. Give it some time though, your beta key from Massive gives you priority for either open beta or a round of closed beta just before open. Looks like a great game, should be worth our wait!"

  • Cence89
    #6
    hello

    ez a játék már van? fieztős? (havidíjas) valaki letudná írni, láttam movikat az oldalán és nagyon tetszenek
  • Hydroceph
    #5
    Gods and Heroes
  • warbar
    #4
    beta tesztre már lehet jelentkezni remélem nem 10 hónap mulva kezdik el a beta szervert tolni
  • warbar
    #3
    Szerintem is jó játék lesz én már nagyon várom a megjelenést
  • Goth
    #2
    Érdekes...
    Milyen kedves, hogy ledönti az ellenfelet és csak megkocogtatja a sisakját, aztán le is száll róla, ad esélyt az ellenfelének is egy halálra menő csatában.
  • Pluskast
    #1
    Nos egy új és azt hiszem nagyon ígéretesnek látszó onilne játék lát napvilágot valamikor év végén. Stílusát tekintve valahol a Guild Wars és City of Heros között lesz, kre 300-ban a római birodalom ban játszódik keveredve az akkori mitológiai elemekkel. itt a honlap címe:http://community.godsandheroes.com/media.html

    Szerintem nagyon szép a grafikája és az egész környezet nagyon jól néz ki.