334
Új online játék!
  • Bucser
    #133
    Megy a Server!
  • Bucser
    #132
    Grafikus settingseknél vigyázztatok.. a felbontásnál a frissítési freki a duplája a norműálisnak.. szal állítsátok át mielőtt bármilyen grafikusállítgatást csináltok majd.
  • Scapolite
    #131
    Én még azt sem:-)
  • Laza
    #130
    Meg a karimat meg tudtam csinalni, de a szerver mar offline, be nem is mentem :(
  • Scapolite
    #129
    Server UP!!!!!!
  • Laza
    #128
    Ha jol latom launcheren, eltoltak 10 oraval az indulast:
    Thursday thru Friday 10:00 PM (PST)

    Ha a 12:00 PM volt naluk del, akkor este 10 orara modosult az en olvasatomban :(
  • Pluskast
    #127
    Én úgy emlékszem idén év végén jelenik meg. Legalábbis a gamespot szerint. De ezzel a játékkal kapcsolatban már semmi sem biztos.
  • Bucser
    #126
    Szerintem meg az ha megjelenik 2008-ban.
  • Pluskast
    #125
    No comment.... Az lesz majd a csoda ha egyáltalán elindul.
  • Bucser
    #124
    "Morning everyone!

    We are experiencing a slight delay in bring the server up. It will be available shortly. We have implemented a work around for the warping bug and you will now see NPC's standing at the entrances and exits to cities. Please converse with these NPC's to enter or leave a city.

    We will have more notes available for this build in a moment.

    Thanks!

    UPDATE: We are pushing a new build on to the server to address a few problems. No ETA at this time.


    Message was edited by: Andrew_James"
  • Bucser
    #123
    Ha kikéred a korodat akkor ne viselkedj gyerekesen....
  • Pluskast
    #122
    Meglehet:)
  • Torzonborz
    #121
    biztos most etetik a hörcsögöket. szegényeknek bírniuk kell a strapát
  • Pluskast
    #120
    1. Légyszíves ne nevelj mert ahhoz már kissé öreg vagyok.
    2. Biztos én nem tudom és biztos bennem van a hiba sőt az is lehet, hogy türelmetlen vagyok ezt is elismerem de ha jól emlékszem utoljára vasárnap ment a szerver ( javíts ki ha tévedek) akkor működött most meg nem. Mindegy nem fogok emiatt vitatkozni senkivel mert valóban nevetséges ilyen miatt bárkivel veszekedni. De nem ez az első béta tesztem és nem sok ilyennel találkoztam. Merthogy játék közben kivág az természetes mert beta és mi azért teszteljük, hogy ezt észre vagyük. De hogy még el sem tud indúlni...
  • Bucser
    #119
    Szerinted szórakozásból módosítgatják az uptimeot??

    Meg attól, hogy néhány majom nyavajog , mert azt hiszi, hogy ez játék és kész van és ingyen játszhatnak vele meg kipróbálhatják, (ezek a userek fognak leghamarabb kilépni meg lelépni egyetlen normális bug report nélkül. Mert szegényektől ennyi telik.) Ettől még neked nem kell így viselkedni és kinyomni a kultúrbiztosítékot.
  • Torzonborz
    #118
    jaja de scout calsst sürgősen le kell tesztelnem nehogy vmi hiba bent maradjon
  • Pluskast
    #117
    ÉS? Attól még mehetne a server mert így még tesztelni sem tudod...
    Ja és nem én vagyok az egyetlen aki "nyvajog" menj fel a hivatalos oldalra.
  • Bucser
    #116
    Bocs de mit nyavajogsz?? ez egy CLOSED BETA teszt.

    Nem azért van, hogy játsz vele, hanem hogy teszteljék a dolgokat benne a fejlesztők.
  • Pluskast
    #115
    Félre olvastam sorry.
  • Pluskast
    #114
    Na ok ebből elég!!! Péntek 10 óra az új időpont. Egszerüen nevetséges. Béna balafszok. El sem tudom hinni hogy ezek a szerencsétlen idióták össze tudtak hozni egy ilyen játékot. Faszfejek.
  • Pluskast
    #113
    Ezt hol olvastad? Én nézem a fórumot de csak annyit látok, hogy késik.
  • Bucser
    #112
    mert 10-kor lövik fel.
  • Torzonborz
    #111
    hmm server még nunku :(
  • Scapolite
    #110
    Lehet ez lesz a kedvenc Online játékom amire mindig befizetek majd?
    De a GW-t nem tudom abbahagyni(lehet azért mert free?).
    Nemsokára meglátom,hogy megfér e mellette mint fizetős MMORPG.
    Legyetek ma fennt!
    Remélem készültök rá!
  • Laza
    #109
    9 elott nem is probalkozom, nem akarok a nagy rohamban reszt venni, azt alt csak szenvedes szokott lenni :)
  • Scapolite
    #108
    Igen,közben már rájöttem azért is mentem el de már megjöttem a nyitásra!Kezdődhetne már!
    Mi időnk szerint mikor kezdődik pontosan??
  • Laza
    #107
    Nalam is jon ... de mennyire gagyi mar, hogy 9 giga szabad hely kell neki, kulonben el sem kezdi szedni.
  • Torzonborz
    #106
    már csordogál lefelé :)
  • 0Fritz0
    #105
    Már lehet tölteni a peccset. :)
    Kezdjétek el, mert nálam majdnem egy óra alatt csorgott le a több mint 300 mega. :)
  • Pluskast
    #104
    Arra még várj úgy mostantól számítva 8 és fél órát. Merthogy amerikai idő szerint 12 és nem európai idő szerint.
  • Scapolite
    #103
    Nah,ellépek kicsit.Mire visszajövök 1h múlva akkor legyen ám már server!
    Vagy,hogy müxik ez a dolog?Az elsőket engedi be vagy ilyenkor mindenkit bármikor?
  • Laza
    #102
    De meg nem is uj hirkent irjak, hanem a regit szerkesztik.
    Eszre sem vettem eloszor, csak azt, hogy meg mindig nincsennek szerverek.
  • Pluskast
    #101
    Igen láttam. Menjenek a francba! Végre ki tudnám próbálni erre meg beböfögik ezt a szart. Egész nap erre vártam most meg tessék.
  • 0Fritz0
    #100
    Hmm, ezt néztétek?

  • Pluskast
    #99
    Ja ha esetleg ti is bent lesztek este én Romolus néven leszek:)
  • Pluskast
    #98
    Ja most olvastam én is:)
  • Bucser
    #97
    de jó lenne erre a fórumra egy "remeber login" is...

    Kezdem unni az állandó gépelgetést:D
  • Torzonborz
    #96
    van ám a béta fórumon magyar topik is itten e :P este 9től én is bent leszek ;)
  • Laza
    #95
    Ahh, ok ... nalam csak a 12pm-tol volt kiirva, azthittem ide is az vonatkozi :(
  • Bucser
    #94
    For europeans peoples :

    We have planning to have the Beta available to external players this week, Wednesday at 12:00pm thru Monday at 6:00am.

    That's (CET - Summer time) :
    Wednesday 15 august 2007 from 22h00 to Monday 20 august 2007 at 16h00.

    Tehát ma este 10-től hétfő délután 4 ig lesz 24/7-es uptime.

    Még jó, hogy 20-án repülök 10 napra németbe:D