334
Új online játék!
  • shaba23 #174
    server down ;)
  • magus
    huh ez még nagyon beta

kemény lvl 2-es vagyok, a római körítés nagyon tetszik, a játékról eddig még nem tudok sokat mondani, de server up, szóval aki erre várt most jöhet -.-
  • Scapolite
    New Patch + Server Up!
    Lehet jönni:)yeee
  • Laza
    Tuti lesz craftolas ... LotROba is kb megjelenes elott egy hettel tettek be :)
  • shaba23 #170
    nelem rohadtul tetszik a hangulata a játéknak (főleg hogy mostanában Titan Questeztem :) questek sem rosszabbak mint máshol. A minionokat nem nagyon értem, mert így nem nagyon van szükségem másik playerre (scoutként bow-val+defenderrel velem azonos szintű moboknak esélyük sincs megütni engem, egyszerűen nem érnek el hozzám...)
    dropok nekem úgy jönnek, hogyha valamit pénzért upgradelek, akkor tuti, hogy a következő 5 drop között lesz egy ugyanolyan vagy jobb:) ezért aztán páncélt már nem is veszek, de fegyvert mindíg az elérhető legjobbat használom (persze ez alap dolog lvluphoz).
    Questeknél elég zavaró dolog, hogy felvettem egy jópárat és néha nagyon kevés az infó (már amikor műkszik a questlog)...pl nincs leírva, hogy az adott cuccot merre lehet megtalálni, vagy ha kész, akkor a NPC-t akinek le kell adni hol is találom meg (ráadásul a jel ami a kész questet mutatja beleolvad az NPC-k jelei közé ha sokan vannak, így észrevenni is nehéz). De persze ez nem jellemző minden questre, van ahol ennek pont az ellenkezője van. Menj el ide meg ide öld meg ezt meg ezt, vedd el a sapkáját vidd vissza akárki kapitánynak aki xy districtben van a kocsmában. erre is akadt példa.
    nagy negatívum az a kraftolás hiánya, ami szerintem egy MMO-ban alap dolog lenne, máskülönben ez is csak az orrbaszájba farmolásról fog szólni. Mondjuk találtam pár cuccot, ami elméletileg vmi alapanyag, csak nem derült ki, hogymihez:)
  • Scapolite
    Hmm,tudtam,hogy hiányzik valami,éreztem:D
    Kimaradtak ezek
    Na következő serv.up-nál meglesz a teendőm már látom és tudom:-)
    thx!
  • Bucser
    oohhh nem csináltál questeket?

Akkor a minionok a saját camp a köztes világban (túlképp egyfajta ház)és az isteni örökséged is kimaradt?
  • Scapolite
    A fizikája a játéknak(ha szabad ezt így megfogalmaznom,gondolok itt a mozgásokra pl.)az jó.
    Audió része nem jó:(Mondjuk az állatok hangja,hogy pl néha ott üvölt a farkas tőlem bizonyos távolságra az tetszik:).De ez javítva lesz és meglesz spékelve tuti profi kis zenékkel is(remélem).
    De talán nagyra teszem a mércémet.Így silánynak tűnik most nekem de lehet lesz jobb is,nemtudom meglátjuk majd!
    Ha szabnak hozzá majd 1 megfelelő árat és nem esnek túlzásokba a havidíjjal sem akkor lehet,hogy jó választás lesz de siker tuti nem!
  • Scapolite
    Tegnap éjjel úgy 6 óra hosszat és ma délelőtt pár órát.
    7-es szintre tornáztam fel magam de inkább a mob-ok írtásával nem a quest-ekkel.Minél több területet akartam megszemlélni ezért nem ragadtam le minden quest-nél.
    Skill tree-t nézegettem miket lehet majd kitanulni,craftolásra utaló dolgot nem találtam csak kiegészítőket hozzá(ha azok voltak egyáltalán:)
    Fegyóbol,páncélból sokat loot-oltam de szinte mind1-ik ua volt.Ezt ki lehetne hagyni már az új gammákból(ne dobja már minden mob ugyanazt a holmit pénzszerzésre lehet más +oldást is kitalálni).
    Jah,visszatérve csak pár órát:)Miért?
  • Bucser
    Mennyit sikerült vele játszanod?
  • Scapolite
    Tényleg jó kis game!
    Viszont szerintem nem jobb mint az ehez hasonló MMORPG-k:(
    Mondjuk ez a régi Római Birodalmi stílus amit tükröz mindig is tetszett.
    De nem lesz befutó szerintem az Online MMO-t játszó játékosok körében.
    Bár ne így legyen ezt nem kívánom a fejlesztőknek-kiadónak mert sok munkát ölnek bele tehát ne legyen igazam!
    Jah és persze béta változatról van szó ezt tudom!De nagyjából ilyesmi fog maradni.
  • Bucser
    Nekem egész délelőtt ment, meg este 1 után is azt hiszem ment tegnap. Egyébként ha olvasod a fórumot (a beta forumot) ott meg is magyarázzák, hogy miért áll a server...
  • magus
    jó értem én hogy beta de már sokadjára tervezem be hogy leülök és játszom vele és sosem sikerül mert nem állnak a szerverek.
  • Bucser
    Igen azt hiszem.
  • 0Fritz0
    Holnap este 21:00-től lesz megint szerver kb. vasárnap hajnali hatig, igaz?
  • Bucser
    Na rájöttem... be volt kapcsolva a patch után a bar lock... meg a window lock.. így már jó.
  • shaba23 #158
    én kiraktam mindent, az új feat amit tanultam az meg passzív
  • Bucser
    semmilyen gombot nem tudok kirakni a skillbarra... még a feateket sem mondom.. rohadt zavaró, hogy niytott feat ablakkal kell játszanom:D
  • shaba23 #156
    és nem tudod kirakni megint?
  • Bucser
    tudom de valamiért nekem eltűnt....
  • shaba23 #154
    2 gomb van, egyik a hívás a másik a resurrect (vagy hogy hívják itt...)
  • Bucser
    Miniont feltámasztani hogy a picskuba lehet egyébként?
  • Bucser
    Akkor petition/report.
  • shaba23 #151
    engem meg az, hogy van vagy 20 questem (Ostiában vagyok, ott meg a környékén adnak sokat) és rohadtul nem lehet váltani a questlogban...random mutatja vmelyiket és hiába kattintok át másikra nem vált át így nem tudom mkit kell csinálni:D
  • Bucser
    Ami sokkal jobban zavar,hogy nem engedi a feateket és ability-ket kitenni skillbarra pedig felnyitható egyszerre 4 sor is....
  • Torzonborz
    fizetős lesz kész pont és nem kell a sírás ( no offense ! ) .

eddig nekem is tetszik . Laza a színek nekem is furcsák egy picit egynémelyik olyan hmm nem is tudom túl rikitó vagy milyen .
    a mozgás nekem inkább harc közben tűnik furának. na de ezért closed béta bőven lehet még rajta csiszolni.
  • bodesz
    a teljes fizetős lesz vagycsak megkell venni és lehet tolni örökké?(úgyis fizetőslesz :S)
  • Bucser
    Nekem ami tetszik az a minion rendszer:) ahogy néztem 4 a max. szóval ha pl van egy 8 fős party az már 8*5 karakter egy oldalon a harcban. Érdekes lesz.
  • shaba23 #146
    ez a játék régen játszódik, akkor még nem volt annyi szín
  • Laza
    Meglestem, ennyire volt most idom, elmszakaltam, harcolgattam.

Nekem ami nem tetszik, az a jatek texturainak szinei, olyan, mintha 256-os szintartomanyt hasznalna az egesz.
    Pedig nalam minden maxra van tolva.

Egyebkent vegre egy jatek, amiben mar beta allapotban sem csuszkalnak a karakterek a talajon. Mondjuk az egyszerre elore es oldal iranyba mozgason meg van mit csiszolni :)
  • Scapolite
    Most én is de éppen kidobott:-)
  • shaba23 #143
    én már léptem 2 szintet
  • Scapolite
    Hát ez tényleg még Béta:)
    Lehet nem kellene még erőltetni.
  • Scapolite
    OFF
    Shaba!
    Ha időd engedi nézz be plz a GW topic-ba a legutolsó hsz-omra.Thx:-)
    ON
  • shaba23 #140
    és mivel leather-ös vagyok, csak mail és cloth esik :D
  • Bucser
    Detto most meg beszorultam egy vízesés alá:) leugrani enged felmászni már nem.
  • Scapolite
    Én csak a Hero-mat csináltam +:)
    Játékot képtelen voltam a 1.5 hét alatt meglesni:-)
  • shaba23 #136
    2 questet azért megcsináltam ;)
  • Torzonborz
    hja mer' megen ledöglött a server. pedig már megcsináltam a karimat meg Apolloval is trécseltem :D
  • Scapolite
    Karakter generálás utáni töltőképernyőnél titeket továbbenged?
    Valami "nyögéseket:)" hallok de nem enged be:(