334
Új online játék!
  • SwordManSter
    #214
    és a bétát valahonnan le birom szedni emrt a videokbol alapján ku... jo game
  • Bucser
    #213
    A játék Havidíjas lesz. Jelenleg erős beta teszt alatt áll.

    0.7.4-12-es buildnél. Ami azért haladás 2 hete még 0.6.8-nál jártunk:)
  • SwordManSter
    #212
    hali egy kérdés a game havidijas vagy má le lehet tölteni?
  • Bucser
    #211
    Na már megy csak megint takarítanom kellett:)
  • Bucser
    #210
    őőőő csak engem dob ki a kliens updatelése során egy browser hibával a launcher?

    A Launchert sikerült updatelnem, de a klienst nem engedi. vagy még mindig kell neki 10 giga hely hozzá?
  • 0Fritz0
    #209
    Egy rakás cuccot megcsináltak, például már nem dobál le egyfolytában. :)

    nyú képek:

    1, 2, 3, 4, 5.
  • Bucser
    #208
    Újabb update. Valaki tudja mi van benne?
  • a.carkey
    #207
    mmogames.hu
  • 0Fritz0
    #206
    A hírek szerint szombat hajnali kettőtől reggel hatig és este kilenctől vasárnap hajnali háromig fog tartani a hétvégi tesztidőszak.

    Jockey, nálam megy az oldal.
  • Jockey
    #205
    nemtudom van e lehetőség még kulcshoz jutni, de ha leeht akkor én szeretnék kérni egyet hunnen, az oldalatok folyamatosan zárva van..
    kivi vagyok hogy áll a gamma
  • magus
    #204
    problémával igen, megoldással nem
  • trident
    #203
    Talán egy fél órát játszottam, nagyon korrektnek tűnik így első blikkre.
    (ez úton is köszönet a kulcsért)

    Egy dologban gondom akadt: a tutorialnál nem jelenik meg mindig a szöveg (csak bal oldalon a témakör és témák, jobb oldalon üres a doboz), ez zavaró. Ilyesmi problémával, megoldással találkoztatok?
  • semo1
    #202
    latom a listaba de nem megy fol
  • 0Fritz0
    #201
    Megy a szerver.
  • Pluskast
    #200
    Semmi hír. Szerintem, most Lipcsében vannak a fiuk.
  • semo1
    #199
    UP
  • semo1
    #198
    van valami info arrol ,hogy mikor fog menni a server?
  • Bucser
    #197
    ott beszélni kell az NPC-vel azaz Mars Avatarjával ha jól tudom.
  • Scapolite
    #196
    Mikor Caligosus Valley-ban a sok szobor egyike átteleportál 1 Aréna jellegü területre akkor ott gondban vagyok(tehát most)mivel nem tudok onnan kijönni.
  • Scapolite
    #195
    Gyorsan váltok is karaktert
  • Scapolite
    #194
    Igen,lehet újból Game-elni picit:-)van server!
  • 0Fritz0
    #193
    Most néztem fel és ment a szerver. (Bár nem tudom, hogy meddig )
  • Scapolite
    #192
    Igen,Zeusz római megfelelője Jupiter(Iuppiter optimus Maximus).
  • magus
    #191
    most tűnik fel, Zeus görög főisten, talán Jupitert nem ? : D
  • Bucser
    #190
    AZ jelzi az XP-t.

    A Sárga csík nem EXP csík hanem az istened felé lévő favorod. (A God Powert csak így tudod alkalmazni)

    A Zöld csík pedig az XP ha feltöltődik a csík tele lesz egy gömb. és minden gömbhöz egy csíkot kell tölteni és a következő szinthez az összes gömbnek ki kell zöldülnie.

    Én jelenleg 6 minionnal kötöttem Pactum Bellicumot. 3 infantry 1 skirmisher egy magus és van rufus a kezdetekről (a healer) elvileg 40-es szinten 4 minionnal szaladgálhatsz.

    Őket válogathatod és nagyobb bossoknál csak csapat és minionok segítségével fogsz boldogulni. Viszont aminionok vagy gyógyítanak vagy vaárzsolnak vagy harcolnak. Buffolni pl nem tudnak.

    Minden minionnak más Featjei vannak ezért feltétlenül érdemes őket cserélgetni.
  • magus
    #189
    két dolgot nem értek így hirtelen. a kis karakterikonomnál a hp mana és exp csík alatt vannak a kis világoskék gömbök, azok mire jók?

    meg azt sem értem, hogy mire jó, hogy van minionom. mysticet indítottam, és a minionom egy tank, így miért lennék rákényszerítve a csapatban mozgásra? vagy később irányíthatok vagy 20 miniont és kisebb csatákat csinálhatok pvp-ben? oO
  • magus
    #188
    nagyon nagyon tilos ? : /

    csak annyira megfogott a római körítés, nem bírtam megállni -.-
  • 0Fritz0
    #187
    Benéztem Rómába, hát finoman szólva is hatalmas és lenyűgöző város. :)
    Azt mondanom sem kell, hogy venni semmit nem tudtam, mert lvl 6-os kariként én voltam a leggyengébb csöves és az árusok bizony izmosabb portékát terítettek a placcon.
    A város egyik részén megtalálható a Colosseum és egy kocsi hajtó versenypálya, de az éppen zárva volt, amikor arra jártam.
    Remélem, hogy nem csak dísznek van és majd nyomathatunk néhány "pimp my szekér" stílusú fogathajtást. :)

    Egyetlen gondom (a leszakadások mellett) az volt, hogy sehol sem találtam skill trainert és így elég gyakran futi lett a hirig vége.

    Jah és hogy ne csak magus-t kergesse meg Zeusz:

    Képz
  • shaba23 #186
    áááá...képet linkeltéla zárt bétából!!!!! rádküldik Zeuszt bazzeg!!!
  • Scapolite
    #185
  • magus
    #184
    csináltam pár képet annak aki nem került be closed betaba

    kép
    kép
    kép
    kép
  • magus
    #183
    kivágott és most nem enged vissza : /
  • Bucser
    #182
    Na lehet beözönleni urak megint megy.
  • Bucser
    #181
    ehh bazze csodálkozom, hogy laggolok.... bekapcsolva hagytam torrenten a feltölést és most nézem, hogy 12K-val töltök felfelé:D annyira azért nem volt szörnyű a lag:)
  • Bucser
    #180
    Haverom ahányszor lőni próbált a scout karijával, annyiszor fagyott ki a kliens:)
  • shaba23 #179
    neked is fagyott? mi is szivtunk, 5 perc alatt 2x vagy 3x
  • Bucser
    #178
    olvasni is kéne ami ki van írva üzenetbe a login előtt...
  • magus
    #177
    azért nyomtam egy bug reportot, hátha kijavítják -.-
  • magus
    #176
    najó, most nem enged vissza miután ledobott : /
  • Bucser
    #175
    már 1,5 órája bent vagyok most fagyott ki először a server meg 3-szor a kliens:(