334
Új online játék!
  • Carmageddon
    #334
    ÓÓóóóóó bassza meg.
  • foxxi
    #333
    ÖÖÖ, izééé. Most néztem hivatalos oldalt és facebook oldalt, tavaly szept 27 óta nincs frissítve sem az oldal, sem a facebook, a fórumok nem mennek, és a letöltés ( kliens ) opciót is kivették az oldalról. Szóval még ha akarnék se tudnék velel játszani, igy videót sem tudok csinálni. Szerver sincs. Szóval nagyon ugy tünik ennek már rég vége van. :(
  • foxxi
    #332
    ha youtube-ra érted, hogy 15 percnél többet tudok e felvenni, akkor Igen. Ha a játékra, akkor alsó posztban látszik hogy aktív. :)
  • Carmageddon
    #331
    Megvan hosszabbítva?, nekem már rég megvan hosszabbítva, csak azért mert izgalmas jeleneteket is akarok látni.
  • foxxi
    #330
    Ahhoz fel kéne telepítenem. Csak acc oldalon néztem, hogy még él a játék és az accountom. De! mondjuk holnap csinálok egy pár perces videót, ha ugy jó
  • Carmageddon
    #329
    Tudsz videókat csinálni belőle?
  • Carmageddon
    #328
    Az jó
  • foxxi
    #327
    Miután megvetted, igen.
  • Carmageddon
    #326
    Ingyenes egyébként?
  • foxxi
    #325
    És kaptam egy ilyet: *Subscriptions (including lifetime) will be automatically re-authorized.
  • foxxi
    #324
    Én most léptem be az accommal. Még mindig müködik LOL
  • Carmageddon
    #323
    Ja hát így már más azért kár érte, mert kipróbáltam volna.
  • foxxi
    #322
    Mivel kisköltségvetésű cégről van szó, és már a megjelenéskor sem volt szinte semmilyen fogadtatás, ill. 2 héten belöl mindenki otthagyta; asszem nem is kell tovább magyaráznom
  • Carmageddon
    #321
    Azta nem semmi és eddig mért nem foglalkoztak ezek kiírtásával?
  • foxxi
    #320
    Főleg a follower rendszer tetszett benne. De azon kívül minden xar benne. Gyenge engine, millió bug, föld felett járás, eltünő loot, széteső "saját birodalom", stb. Túl sok hogy leírjam.
  • Carmageddon
    #319
    Pedig én bíztam benne mert szintlépéses dolog és király egy ilyen játék ha megvan csinálva rendesen.
  • foxxi
    #318
    Ez olyan mint egy ZS kategóriás film
  • Carmageddon
    #317
    Hát mi a faszt csinálnak még rajta 2011 óta úristen.
  • foxxi
    #316
    Jah, csak még mindig alpha állapotban van. Egy bugtenger az egész. Pedig vannak benne jó 5letek, de ez igy kuka.
  • Carmageddon
    #315
    Pedig 10 dolcsiba kerülne csak.
  • Pluskast
    #314
    Nem hiszem. Sajna ennek a játéknak már annyi:(
  • Carmageddon
    #313
    Ezt játsza valaki?
  • Carmageddon
    #312
    Nem akarják a paypalról fizetést berakni?
  • Carmageddon
    #311
    nincs is olyan benne a fenébe
  • foxxi
    #310
    Az oldalon a jobboldali lista vonatkozik EU-ra ( Eu/Russia )
  • Carmageddon
    #309
    Alertplayról lehet?
  • foxxi
    #308
    Hivatalos oldalon 10 dodó csak.

    G&H Buy
  • Carmageddon
    #307
    Aha értem, de csak a steam-on lehet megvenni sehol máshol?, mért nincsen dobozos kiadása?
  • foxxi
    #306
    Aki egyszer megvette annak már teljesen ingyenes. Most aszem 15font körül lehet kapni ( de megsúgom hogy csodát senki se várjon tőle, nem világmegváltó cucc. DE, el lehet vele lenni. A legnagyobb baj hogy alacsony a közösségi oldala, egy MMO meg pont arról szól.
  • Carmageddon
    #305
    főleg ilyen játéknál alig lehet csinálni benne valamit.
  • Carmageddon
    #304
    egy hét az lófasz.
  • Kiado
    #303
    7 nap trial lehetőség
  • Carmageddon
    #302
    A francba de legalább tovább javítják a játékot.
  • foxxi
    #301
    Hm, az érdekes. Akkor még csak a "megvásároltaknak" ingyenes a játék. Ebben az esetben még kicsit várni kell.
  • Carmageddon
    #300
    Ezt töltöttem ki, és ha továbbmegyek egy sériaszámot kér.
  • foxxi
    #299
    Itt: G&H reg
  • Carmageddon
    #298
    Hol kell regizni nem látom.
  • Carmageddon
    #297
    Ja értem aha, okés köszi az infót.
  • foxxi
    #296
    Hivatalos oldal. Regizel, majd letöltöd a klienst és játszol. Ennyi. MÁR ingyenes a játék!
  • Carmageddon
    #295
    Aha ez már akkor jobban fest, mint amikor kiadták, mindent bele, ha már rengeteg időt fektettek bele.
    Dobozos verziója mért nincsen?, sehol sem lehet beszerezni csak a steam-en, máshol mikortól lehet kapni?, vagy ingyenesen kipróbálni.