334
Új online játék!
  • Klub
    ?
  • Klub
    ?
  • Klub
    Ez ingyenes lesz vagy fizetős?
  • fejnelkuli
    Quest helper van a jatekba?
  • Klub
    Parancsoljatok.
  • fejnelkuli
    De ezt irja az accountom,es megsem enged letolteni : You can play the game until: 2011. április 30. 16:00:00 GMT-12:00
  • Pluskast
    őőő ha nem kaptál beta kulcsot akkor felesleges letöltened, ugyanis zárt beta van:)
  • fejnelkuli
    Hol lehet ezt letolteni?Mert a honlapjukon egy huncut downloadot se lattam.De lehet elneztem ;)
  • Pluskast
    Még mindíg béta van majd valamikor a nyáron fogják kihozni. A játékmenet igazából nem változott semmit egy nagyon kicsit feltuningolták a grafikát (most már lehet 1920X1080-as felbontásban játszani) illetve néhány idegesítő grafikai bugot javítottak ki. Az igazság az, hogy ha belépek 1 max 2 órát tolom mert egyedűl unalmas és nagyon elvétve találkozom másik játékossal.
  • fejnelkuli
    Meselj valamit legyszives.Vegleges megy mar vagy meg beta?Erdemes belevagni?
  • Pluskast
    Én. Néha néha
  • fejnelkuli
    Tolja valaki ezt a jatekot?
  • a.carkey
    Eheh. Necros Ruinsnál van egy hajóroncs. Gondoltam megnézem. Odaúsztam. Nos, ti ne nézzétek meg, mert pl. én szépen beszorultam. :)
    Írtam reportot, remélem pár óra alatt kiszednek. Van valami unstuck parancs, hogy manuálisan ki lehessen szabadulni?
  • Torzonborz
    bezony beindult újra. ma benéztem egy kicsit . az látszik hogy vmit javítottak a grafikán bár a karakterek még csöppent bénák.
    na majd kiderül mi lesz belőle.
  • a.carkey
    Két napja néztem be ide, hogy mizu, erre én is látom, hogy ismét beindul a béta.
  • Pluskast
    Hali!

Nemrég kaptam egy email-t, hogy a beta újra indúlt kaptam kulcsot is. Szóval úgy néz ki, hogy ismét beindúl!! :)
  • magus
    jah, tetszett nekem is ez a római kori körítés, sajnálom, hogy lelőtték. a beta az nekem túlságosan is beta volt, akkora csalódás volt, hogy még nem fejezték be a fővárost, hogy nem is nagyon játszottam tovább, de ígéretesek voltak a hírek róla :/
  • Bucser
    hát a hivatalos hírek szerint:

"Határozatlan időre polcolták a programot." Azaz félbehagyták.

Majd látjuk e nem sok reményt látok az újjraindításra... bár jó lenne mert hangulatos volt.
  • magus
    tényleg lelőtték?
  • Bucser
    Nincs. Még egy ilyen kérés és BAN-t kérek rád.
    Ok?
  • SwordManSter
    mind1 má na:D van valaki aki el adja a beta keyt és ha igen mennyié?
  • Bucser
    Igen miután tartalmazza az első havidíjat (ez kb 3000 ft) és minusz a progi ára ami 10K . Már mindjárt más nem?
  • SwordManSter
    sry igaz*,game*
  • 0Fritz0
    Inkább hagyjuk a témát.
  • SwordManSter
    i8gaz jo gane de azé 13?
  • SwordManSter
    nem baj akkor is drága:D
  • Torzonborz
    atyám....de az csak a játék ára ! nem a havidíja....
  • SwordManSter
    na ott van 12.990
  • Torzonborz
    lol a játék kerül annyiba a havidíj ott is a szokásos 14$+VAT :D
  • 0Fritz0
    Azért ezt nézd át.
  • Bucser
    14 ezer a havidíj?? valamit baromira elnéztél....
  • SwordManSter
    pl én ugy tom a LOTRO
  • Torzonborz
    hopp melyik stuffnak 14k a havidíja ? az kisics sokkkkkkkk :D
  • SwordManSter
    éás kb mennyi lesz a havidij mert ha nem ojan 10 ezer akkor lehet meg veszem mert tok ojan JÓ GAMET aminek a havidija 14 ezer
  • Bucser
    LOL:D

Ingyen egy jó játék van az életben... Az is a lábad közt és egyedül kell vele boldogulnod
  • SwordManSter
    torzonborz nem az h ingyen akarok játszani csak bele fárattam h minden jo game fizetös
  • shaba23 #218
    hülyét kaptam ma...van egy lvl8as kentaur akit meg kell ölni quest miatt...lvl8 vagyok(scout), és 2x haltam meg mire lement, és a questben azt írják, hogy lvl 6-tól...
  • Torzonborz
    ja hogy ingyen akarsz játszani ? akkor keress mást...
  • SwordManSter
    nem baj az én nem fogok havonta több ezer ft t fizetni + nagyon teccik a játék ugyhogy én törelmetlen vok nagyon
  • Bucser
    regelni kellett rá még korábban. nem tudom lehet-e még beta kulcsot szerezni.

Jelenlegi állapotában még eléggé beta a játék. sok bug van és elég sopk idegesítő dolog. tehát még van bőven mit fejleszteni rajjta.

Ha egy jót akarsz játszani akkor majd csaka kész produktal mert jelen állapotában inkább csalódást okozna:) (van hogy 1 fejjel és 2 karral és 2 lábbal rohangálok:D)