334
Új online játék!
  • Pluskast
    #1
    Nos egy új és azt hiszem nagyon ígéretesnek látszó onilne játék lát napvilágot valamikor év végén. Stílusát tekintve valahol a Guild Wars és City of Heros között lesz, kre 300-ban a római birodalom ban játszódik keveredve az akkori mitológiai elemekkel. itt a honlap címe:http://community.godsandheroes.com/media.html

    Szerintem nagyon szép a grafikája és az egész környezet nagyon jól néz ki.
  • Goth
    #2
    Érdekes...
    Milyen kedves, hogy ledönti az ellenfelet és csak megkocogtatja a sisakját, aztán le is száll róla, ad esélyt az ellenfelének is egy halálra menő csatában.
  • warbar
    #3
    Szerintem is jó játék lesz én már nagyon várom a megjelenést
  • warbar
    #4
    beta tesztre már lehet jelentkezni remélem nem 10 hónap mulva kezdik el a beta szervert tolni
  • Hydroceph
    #5
    Gods and Heroes
  • Cence89
    #6
    hello

    ez a játék már van? fieztős? (havidíjas) valaki letudná írni, láttam movikat az oldalán és nagyon tetszenek
  • trident
    #7
    "You will be unable to download the client at this time. There are less than 350 beta testers in the game right now, and until PE expand that even though you have a key you will not be able to get in. Give it some time though, your beta key from Massive gives you priority for either open beta or a round of closed beta just before open. Looks like a great game, should be worth our wait!"

  • trident
    #8
  • trident
    #9
  • trident
    #10
    Games Radar ismertető.
    Többek közt a csatlós rendszerről és a Squad vs Squad harcokról.



  • trident
    #11
    Kezlőfelület:

  • trident
    #12
    Március hatodika és hetedikei keltezésű gameplay videók és interjú.
  • trident
    #13
    karaktergenerálásról, minionokról, pvp-ről: GameSpy interjú


  • trident
    #14
    Karaktergenerálás, egyéni beállítások, alap mozgások, úszás, harc közbeni mozdulatok, küldetések, csatlósok, isteni erők és egy nagyon rövid gladiátorharc.:)


    tentonhammer: gameplay video.
  • trident
    #15
  • Kry
    #16
    Ez király játék lesz, de gondolommég nicns kész. Illetve biztos vagyok benne hogy valamit majd fizetni kell érte. :S
  • trident
    #17
    Újabb hivatalos kisvideó.
  • trident
    #18
  • Colton
    #19
    HOnnan lehet letölteni a Cilent-jét?
  • trident
    #20
    The Revenant:

  • trident
    #21
  • Marcus_
    #22
    Köszi,nagyon fincsi -várom!
  • Laza
    #23
    Ujabb faja kis videjo a jatekrol:
    http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_godsnheroesrr_gamersday.wmv
  • Samirka
    #24
    hi. ha valaki játszik a beta ban keressen Kinizsi néven
  • semo1
    #25
    jo neked
  • Samirka
    #26
    pár képecske
    createchar1

    createchar2

    createchar3
  • Samirka
    #27
    hmm talán nem igy kellett volna linkelni bocsy:)
  • Samirka
    #28
    hmm talán nem igy kellett volna linkelni bocsy:)
  • Jockey
    #29
    no várjuk az élménybeszámolókat, képek nem rosszak, harc rendszer érdekelne leginkább...:)
  • Laza
    #30
    Nekem ezek a kepek abszolute nem tetszenek, a szinek pl full szrok.
    Milyen beallitasokkal tolod a gamet? Ez a max?
  • Marcus_
    #31
    Szerintem meg nagyon szépek,mit hallottál Conan előtt kiadják?
  • Jockey
    #32
    az az igazság, hogy én nekem mind1, mennyire high tech a grafika (persze ne legyen nagyon ótvar), csak legyen normálisan összerakva a gamma, aminek az alapja egy normálisa harcrendszer nekem..
    biztos meg fogom nézni, akármennyire is le fogják húzni, ugyanígy a conant is meg a Warhammert is meg az aion-t is, bár a legszarabbnak eddig az aion tűnik...:)
  • Samirka
    #33
    nos a képek médium körüli felbontáson készültek..very high on beált a gépem is, ugy másként festene az biztos..amugy elég stabil a szerver..de kevesen vagyunk..pedig 400 kulcsot kiosztottak, a már meglévők mellé..a küldik nem roszak bár kicsit idegesítő hogy lvl1 es a revard lvl 9 es küldi ért...az npc k egy része szépen lebeg a levegőben ..ahogy a fák és a növényzet..gondolom orvosolják ezt is..a felfogadható segítők hasznosak..a Gladiatorom szinte sérthetetlen a healer spec segítő mellett...a featek elosztását jól megkell gondolni ujraosztani nem tudtam még...hirtelen ennyi majd jelentkezem még..
  • Hunnenkoenig
    #34
    50 beta kulcsot sorsolunk ki az mmogames.hu -n!
    Mindenkit szeretettel varunk.
  • Aspyrin
    #35
    Minek a sorsolás amikor még most is lehet jelentkezni?
  • Hunnenkoenig
    #36
    Mert esetleg van aki nem tudja?
    Mert esetleg valakinek igy könyebb?
    Hogy esetleg egy kis fun-t vigyünk bele?
    Mert esetleg van 50 betakulcsom, amit nem tudok megenni?
    Hogy esetleg kicsit reklamozzam az oldalt?
    Hogy esetleg egy helyre össze tudjuk gyüjteni a jatekosokat, akik nem ismerik az oldalt?
    Hogy esetleg az emberek tudjak, hogy van ilyen lehetöseg nalunk is es valoszinüleg akkor is lesz, ha a hivatalos osztogatas mar nem müködik?
    Hogy esetleg lassak, hogy ha ehhez van ilyen, talan lesz mashoz is?
    Mert esetleg van akinek bebugzik az oldal es nem jut tovabb az emai doesn't match error jelzesen?

    Eleg ok volt?
  • Marcus_
    #37
    Haha "öreg" Hunnen hozza mindig a formáját.Jó ötlet amúgy a játék az oldalon ,de érdemes a többi topikot is átolvasni,néhány veterán mmorpgs tapasztalat jól jöhet ebben a mai klónozott WoW világban.
  • Aspyrin
    #38
    Összefoglalom röviden (nincs kedvem egyesével válaszolgatni, nézd el nekem): az egész egy buta reklámfogás a látogatottság növelésére.

    Esetleg nem vagytok odaát ötvenen akik kipróbálnák a játékot?
  • Hunnenkoenig
    #39
    Ja, akkor bocsi, hogy probalok tenni valamit a közössegert.

    Varj, minya megyek es a dunaba vetem magam, mert hogy lehetek ilyen geci, hogy a szabadidömben megprobalok ingyer egy oldalt felfuttatni, amiböl semmi hasznom nincs es jatekokat szervezni es beta kulcsokat osztogatni.

    Vaze, felnyitottad a szemem! Köszönöm!

    Remelem minden ilyen aljas szemetlada mint en kipusztul es olyan rendes emberek fogjak benepesiteni a földet, mint te.
  • Hunnenkoenig
    #40
    Ezt nem ertem ezt a veteran mmos szöveget. Nekem szolt?