565
  • Ombika
    #485
    Jaja mar v1.1-el nyomom es kituno a magyarositas!
  • ibrik
    #484
    A patchnek nincs hatása a magyarításra.
    Annakidején ezt én le is ellenőriztem, amikor elkezdtem a fordítást. Nem volt vele gond.
  • Vlala #483
    Félreértette.
  • Ombika
    #482
    Ezert Loll ,mi ebben a serto?!
  • Travelos
    #481
    jobb helyeken az ilyen hozzászólásért warn jár!
  • Ombika
    #480
    Probald ki es ird meg! :)
  • Travelos
    #479
    a játéknak van egy 1.1-es javítása, a magyarítás azzal is kompatibilis?
  • Ombika
    #478
  • ibrik
    #477
    A GameHunter Team oldalán "Broken Sword: A Halál Angyala" cím alatt elérhető a magyarítás.
  • Ombika
    #476
    Yes ,vegre!! :))
  • lafi19
    #475
    nah nemsoká a magyarítás készen van még ma vagy legkésőbb holnap készen van lehet örülni :)
  • Ombika
    #474
    Ot hol talalni meg,esetleg lehet tudni,hogy haladt e mar forditassal vmit?
  • ibrik
    #473
    Amíg volt időm rá, tudtam vele haladni, de most egyéb elfoglaltság miatt én július-augusztus környékéig nem tudnék hozzányúlni.
    Ezért adtam át Solid Snake-nek a projektet, akinek a napokban még szintén nincs ideje az érettségi miatt, de folytatni fogja.
    Eddig úgy vettem észre, hogy az "én" 65%-om lektorálásával foglalkozik.
  • littleNorbi
    #472
    Sajnos semmi, mikor még Ibrik csinálta, akkor elég gyorsan ugráltak a %-ok.
  • Ombika
    #471
    Azt tudtam,de kb 1 honapja is azt mondtak ,azt hittem van mar vmi elorelepes!! :(
  • littleNorbi
    #470
    65%-nál áll.
    GameHunter
  • Ombika
    #469
    Honositas hogy all nemtudjatok?!
  • doncarlos
    #468
    márhogy fizetés nélkül persze.. lehetséges?

    it egy kép a gameról:

  • doncarlos
    #467
    hogy lehetek vip tag?
  • doncarlos
    #466
    hogy tudtok feltölteni ekkora képet? már elég régóta regisztrált tag vagyok, de még nem jöttem rá... tudtok segíteni? #459
  • doncarlos
    #465
    most leltem erre: Broken sword secrets of the ark.... tudtok róla valamit? lesz vajon magyarítás? én most teszem fel a gépemre, kíváncsi vagyok...
  • Ombika
    #464
    Jajj istenem,mondom benezek hatha es mit latnak szemeim erre vartam addig el se kezdtem !!
    Thx csak igy tovabb
  • raven87
    #463
    Nagyon jó. Így majd mégegyszer végigjátszom. :)
    Köszi előre is.
  • ibrik
    #462
    A Broken Sword 4: The Angel of Death fordítás állapota: 28.3%

    Mivel már fordításra került olyan szövegfájl is, amelyben van animácókhoz való felirat, így már erről is tudok intrót mutatni. "Intró", mivel ezúttal egy videómentésről van szó:

    BS4HunIntro2_divx.avi (11.9MB)

    Sajnos a minőség nem sikerült a legjobbra, különösen a hangé - azon belül is a hátérzene. Ez azért van, mert semmilyen szoftveres megoldással (HyperCam, Fraps, ACA Capture Pro, stb.) sem sikerült a videófelvételhez felvenni a játék hangját is, így kénytelen voltam egy audió kábel segítségével összekötni a gépem hang-kimenetét a mikrofon-bemenettel - ez pedig nem a legjobb minőséget eredményezi, de csak így sikerült. Amúgy is csak gesztus értékű ez az intró...
  • ibrik
    #461
    Nem tudom, mikorra lesz kész.
    Nagy munka ám fordítani, aztán a játékot végigjátszani többször is, röhögni azon, hogy mit fordítottam félre, aztán javítgatni, újracsomagolgatni, stb stb stb...

    Plusz hozzájön az is, hogy ma újra kellett telepítenem az egész gépemet... (amúgy ma is csak hibajavítgatásra jutott időm).
  • Bandi Corp
    #460
    De kb mikor lesz? félév? év? (nehogy: több?)
    am a javításához (v1.1) tud vki vhol 1 jó cracket? (már ha itt lehet ienről beszélni)
    előre is kösz
    bye
  • ibrik
    #459
    Na hogy lássátok, hogy a játék magyarítása tényleg halad, itt van két kép:



  • littleNorbi
    #458
  • ibrik
    #457
    Na akkor itt is bejelentem hivatalosan:
    mmster csomagoló programjának köszönhetően - és mert Solid Snake nem ér rá - az ünnepek után nekikezdek a Broken Sword 4: The Angel of Death magyarításának.
  • Vlala #456
    PEdig ez a játék a szívatásokról szól. ÉN is minidg a végigjátszást faggattam, külön sikerélmény volt, amikor sorban három rejtvényt meg tudtam fejteni fejből. Erre születni kell.
  • Wheeler
    #455
    Az üveg felerősíti a nap erejét^^
  • Amadeus HU
    #454
    Hát itt nem akar tovább engedni, le is törlöm a picsába ezt a szart.
    Kb olyan hülye feladatok vannak benne mint a Runawaybe hogy a vajat csak egyetlen egy bizonyos helyen lehetett megolvasztani még pedig ott ahol a nap besütött az ablakon, mintha nem egy sivatagban játszódott volna az egész, na az olyanra kijött volna rá egyből?
  • Vlala #453
    Beszélgess a csajjal, az mindig segít. :)
  • Amadeus HU
    #452
    Annál a résznél tartok amikor meg lett hackelve a számítógép és a pergamen levélről vagy miről kell adatot szerezni. Le lett fordítva rajta az összes latin szöveg. A PDA-án el lett olvasva a letöltött dokumentum. Az összes létező kijelölt piros szövegre rákkattintottam ami csak létezik benne, de még így sem akar tovább engedni a következő pályára. Mit kell még az irodában csinálni?
  • mixk
    #451
    Kösz közben már sikerült megoldanom
  • Vlala #450
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha a gengsztereket kifüstölted, akkor szépen kimennek, nyitva hagyva maguk mögött az ajtót. Oda menj be, nézz szét, vedd fel az asztalról a papírt (egy becsomagolt kép), aztán menj vissza disznót forgatni. Ha minden igaz, egy elég érdekes disznó jön.
  • Ombika
    #449
    MAgyarositasrol tudtok,h keszulne?
  • mixk
    #448
    Tud valaki segiteni #444#
  • mixk
    #447
    Igen de utánna sem tudok semit csinálni
  • mixk
    #446
    Igen