565
  • buum
    #445
    felfedezted a titkos szobát? ott találsz egy kártyaleolvasót (az ajtó mögött).
  • mixk
    #444
    Sziasztok én a szalámi gyárnál akadtam el a gengsztereket kifüstöltem és utána mit csináljak.A logó disznokat hiába forgatom nem történik semmi aki tud segitsen
    Elöre is köszönöm
  • Vlala #443
    Videokártya driver.
  • csrita
    #442
    Sziasztok! Valakinek valami ötlete: Az intro rendben lemegy, de utána sötét a képernyő és max csak 1-2 körvonal látszik haloványan. Mi lehet az oka? Köszi
  • Vlala #441
    Hű, de durva vége van! A végén a teljes sztori kiderül, de többet nem szeretnék lelőni belőle...
  • littleNorbi
    #440
    Mi az ábra a magyarítással ?
  • Wheeler
    #439
    hehe hát nemjó buli ha fordítva kötöd be a hangszórókat :D
  • expander
    #438
    Na, megvan! Csak a rossz ajtón próbálkoztam. Köszi a segítséget!
  • expander
    #437
    Hallom a kopogást de hiába rakom rá a hotel szórólapját, nem csinál semmit.
  • expander
    #436
    Ezt nem hiszem el. Nem csinál semmit csak ott áll és azt mondja hogy "dont work"! Mi a túrót rontok el?

    A kilincsen is próbáltam, az ajtón is de nem megy.
  • Wheeler
    #435
    hát akkor eccerűen fogd a hotel szórólapját és kattints vele az ajtóra ahol kopogás hallatszik, aztán ugyanezt a tollal
  • expander
    #434
    Igen a liftben áll.
  • Wheeler
    #433
    manus mellett? egyáltalán elkergetted már a liftbe?
  • expander
    #432
    Elakadtam: Kinn a folyosón, a kopogtatós ajtón csúsztassuk be a hotel szórólapját, és a filcet

    Melyik ajtón, a manusz mellett? Nem engedi!
    Please, Help!
  • Shep
    #431
    Kösz közben már végig is vittem és egyedül a vége nem tetszett.
  • raven87
    #430
    Balról jobbra haladva: lent a homok, jobboldalt a homok, lent a homok, jobboldalt a homok. Nyomd meg a baloldali angyal fejét, majd szólj a papnak, hogy tartsa nyomva a jobboldaliét.
  • Shep
    #429
    A vége fele, mikor lemntem Markkal a két nagy szoborhoz, és ott van a 4 homok óra, akkor ott hogy kell őket forgatni, hogy kinyíljon az ajtó?
  • Shep
    #428
    Közben megoldottam :)
  • Shep
    #427
    Na óriási, nekem is egyforma minden tükör a bombás résznél, hogy tudom akkor így megcsinálni?
  • Vlala #426
    Az enyémhez nem volt :( Sebaj, beindult.
  • starweb88
    #425
    lol össze vissza forgattam azt beadta XD
  • starweb88
    #424
    köszi még1 help :D amikor az ereklyét megszereztem ugy elforgatom az oszlopot ahogy levan irva és nem csinál semmit mit tegyek? :o
  • Wheeler
    #423
    mért akarsz securom loadert használni mikor van hozzá crack?
  • Vlala #422
    újabb poén: másik securom loadert használva kiírja nekem, hogy nincs is telepítve a játék... szépen elrejtette.
  • Vlala #421
    Baj van! Nem tudom elindítani a gamet.
    Őszintén szólva, visszaolvasni nem akarok, mert spoiler nélkül van lelőve az összes poén, játsazani szeretnék, nem regényben elolvasni a sztorit...

    asr-rel futtatom, de szerinte valamilyen biztonsági cuccot nem tudott végrehajtani, és nem áll velem szóba.
  • Wheeler
    #420
    ki kell menni az ajtón:)
  • starweb88
    #419
    amikor elkéne utaznom istambulba mit kell csinálnom mert mindent megcsináltam amit irt a leírás? :S
  • Matthewpamer
    #418
    McGayver hamar végig tolná :D
  • raven87
    #417
    Külföldi torrent oldalakon nézz szét.
    Pl.: www.torretspy.com ; www.mininova.org !
  • buum
    #416
    Nem tudja valaki, hogyan lehet hozzájutni a BS3-hoz?
  • buum
    #415
    Beszélgess el mégegyszer mindenkivel, lehet, hogy kimaradt valaki. Az óra számlapjára kell tenni.
  • Wheeler
    #414
    a tetejére tedd az órának, mert úgy emléxem nemmind1 hova teszed
  • Shep
    #413
    Elakadtam a hotelban, a leírás szerint a döglött bogarat kellene az órába tennem, nade George barátunk nem akarja, akkor most mit csináljak?
  • Vlala #412
    semmi baj, de légyszi, többet ne, még csak most jutottam hozzá. Még el sem kezdtem.
  • rockymitymók
    #411
    bocsi, nem sikerült a spoilerezés:))
  • rockymitymók
    #410
    Végigvittem:)
    spoiler] A vége milyen szomorú [/spoiler]
  • Lord Myn
    #409
    Ott nekem is egyforma vastag volt mindegyik (szintén 19"-es moncsi), úgyhogy én máshogy oldottam meg, mint az ábrán látható.
  • bogyoka
    #408
    ahha, köszike, ilyenre nem gondoltam akkor tuti sikerülni fog, de örülök, hogy mondod, vagyis írtad
  • Wheeler
    #407
    be kell, de ingyenes
  • raven87
    #406
    Akkor már csak egy javaslatom van. Vedd lentebb a felbontást és akkor jobban fogod látni. :)